PDA

צפייה בגרסה מלאה : נעילת POWERTRAX- לוקרייט/נוסליפ - יש הבדל מהותי?

ישי ש
30-05-06, 15:06
שלום,
אני מתכוון להפעיל את אופצית הדוד מאמריקה ולהביא נעילה "קטנה" , אחר הרס הנעילה הקודמת (לוקרייט).
המחיר של נעילת נוסליפ גבוה בכ- 90 דולר ממחיר לוקרייט. "פעולה חלקה" , "פחות תקתוקים" - האם יתרונות אלה שוים את ההפרש במחיר, או קיימים יתרונות נוספים?
תודה לעונים
ישי

asafk
30-05-06, 16:56
היתרונות הם אלו בלבד. אתה מכיר את הלוקרייט. לא היה לך רועש מדי? התקתוקים לא הפריעו לך? אין סיבה לקנות נו-סליפ. אני, בזמנו, הרכבתי בסופה נו-סליפ והייתי מאוד מאוד מרוצה מהשקט היחסי.

אסף.

חנן-ג'יפולוג
30-05-06, 17:03
עקרונית, הם מדברים גם על חוזק גדול יותר, מכיוון שהשיניים פחות משופעות אחת ביחס לשנייה.

ניר ל
30-05-06, 17:55
ראיתי לוקרייטים נשברים (הפינים נגזרים ואוכלים גם את הקופלרים) וראיתי גם נו-סליפ נחרבת באותו אופן, אחרי שימוש קצר. הגורמים העיקריים הם כנראה בלאי מוגדל של בית הסטליטים ועקמומיות של הסרן.

בלי קשר לחוזק (על פניו עושה רושם שהנו-סליפ יותר חזק), שיכוך הרעשים בנו-סליפ שווה את הפרש המחירים לדעתי.

אלון_ק
30-05-06, 18:43
תקנו אותי אם אני טועה, אבל פחות רעש=פחות חיכוך=בלאי איטי יותר, לא? הרי שום דבר אחר במערכת לא משתנה - ההגדרות המכאניות להפרשי המהירויות, הגודל הפיסי הכולל, השמן והסרן בו המערכת נמצאת.

אמנון
30-05-06, 20:45
אם כבר הנושא של נעילות אוטומטיות זולות עלה לאוויר, מה דעתכם על ה-Aussie Locker?
http://www.offroadlockers.com (http://www.offroadlockers.com/)
הן זולות (230$), מקור אמריקאי דיווח לי (:lol: ;)) שהן אכותיות יותר..
באותם פרמטרים - פעולה חלקה ותיקתוקים חלשים יותר, דעתכם?
ניר יש לך אחת מאחורה, מה ההתרשמות?

ניר ל
30-05-06, 20:51
אמנם נכתב בהוראות שהנעילה צריכה לעבור 300 ק"מ הרצה, אבל היא נראית, מתנהגת ומרעישה כמו לוקרייט בדיוק.

GodsFather
30-05-06, 21:13
ומה עם מיני ספול ? זה הכי שקט שיש...לא ?

אין חלקים זזים , נעול קבוע...

אני טועה בחשיבה?

אמנם פחות נעים לנסיעה (סיבובים וכד') ומי שלא יודע לנהוג גם מזמין לעצמו נזקים בציריות ובכמעט כל דבר אחר בדרך... אבל מבחינת רעש ויעילות עבודה - 100% יעילות על 0 אחוז רעש...

ואני לא מתכוון לריתוך הסטליטים , אלא לנעילה ייעודית.

אלון_ק
30-05-06, 21:52
אמנם פחות נעים לנסיעה (סיבובים וכד')
זה מנסיון, או שאתה מנחש? הרוב המוחלט של מי שנוסע על זה או ניסה את זה דווקא טוען שזה הרבה יותר נעים. תעשה חיפוש, היו על זה דיונים.

ומי שלא יודע לנהוג גם מזמין לעצמו נזקים בציריות ובכמעט כל דבר אחר בדרך...
נכון גם עם נעילה רגילה, נשלטת או בלי.

-->