PDA

צפייה בגרסה מלאה : 110 tdi300 האם ניתן לתקן מיכל דלק/ למי יש חלופי?

shachar
02-06-06, 15:44
האם ניתן/נהוג לתקן מיכל שנוצר בו נקב מסלע ?

סתם לרתך? יש בעלי מקצוע שמתמחים ?

לחלופין מי יודע היכן ניתן למצוא משומשים?

נ.ב.
לא שלי (שלי מפלסטיק)

ברור שאם ירותך, ירוקן הדלק וישטפו האדים.........

gali
02-06-06, 15:58
ברור שאם ירותך, ירוקן הדלק וישטפו האדים.........

והוא יושרה 24 שעות במים!!!

אני הייתי מנסה הלחמת נחושת באם הבומבה אחבה ויש צורך בריתוך ארוך. אם הנקב קטן יחסית אז אפשרי ב MIG עם CO2.
רק צריך לחפש את הדפוק שיהיה מוכן להתעסק עם זה. אני לא מכיר כזה.

בהצלחה.

gali
02-06-06, 15:59
אחבה=ארוכה

דרור הראל
02-06-06, 20:18
המיכל פורק,מצבו לא טוב,נזילות ביותר ממוקד אחד לדעתי,קשה לראות משום שה"מכסה" שקיים שם מפריע.אני מעוניין להחליף למיכל אחר,מפירוק או חדש.מה האופציות המהירות ביותר?מהו טווח המחירים הצפוי?
דרור הראל

Gilad
02-06-06, 22:16
שאל את אלי שחר, לא נראה לי שיש דיפנדר מפירוקים במקומות אחרים.

asafk
03-06-06, 00:41
בדיפנדר שלי היתה בעיה דומה- והיא קיימת ברבים אחרים. הפתרון שאני מצאתי- החלפה בחדש, תחליפי (מאוטו-מיני)- עולה בערך אותו סדר גודל שיעלה לך תיקון מקצועי (ישאר לך הרבה עודף מ2000 ש"ח...)

אסף.

gp1
03-06-06, 02:09
כתבתי לך באתר השני שבמידה ולנ'קי אין במלאי ואתה זקוק למיכל בדחיפות (אוכל לעזור לך בעקיפין )
שייצור קשר איתי
אתן לך חדש וג'קי יעביר לי אחד מהמשלוח הבא
(כמובן שהתשלום מול ג'קי)

גולי

shachar
03-06-06, 14:31
גולי אני מסיר את הכובע ויעביר את ההודעה לדרור

rlzel
04-06-06, 10:10
אין שום בעיה להלחים או לרתך,במידה וזה לא ריקבון אלא סתם חור ממכה, תיקון בהלחמה יעשה את העבודה.כל מכון רדיאטורים יוכל לעשות את ויעלה לא יותר ממאה ש"ח.
לגבי ריקון ,בסולר אין צורך לרוקן שום דבר(בניגוד לבנזין) אפשר לבצע תיקונים גם כשהסולר בפנים...כמובן שלא מומלץ.מה שכן תמיד כדאי להשאיר את המכסה פתוח.
במיכלי בנזין לעומת זאת אין לגעת גם אם הם עמדו ריקים הרבה זמן הדרך לטפל במיכלים אלו היא על ידי הזרמה של גז אציל לתוכם בכל משך העבודה.
הראל

asafk
04-06-06, 12:08
הבעיה של המיכלים של לנדרובר (מהכמה מיכלים דולפים שראיתי) היא שהם נרקבים לאט לאט- ולא מדובר בחור אחד, אלא ברקבון סביב הריתוך בכל ההיקף.

אסף.

דרור הראל
04-06-06, 21:41
המיכל הוחלף במיכל חלופי חדש שרכשתי באוטו מיני.ההרכבה הייתה קלה יותר מהפירוק,אבל חשוב לשים לב שיש כמה הבדלים בין מיכל מקורי לחלופי.
א.החלופי מגיע,ערום וערייה ויש להעביר את המצוף והנשם מהמיכל המקורי.
ב.המיכל החלופי מגיע ללא סט אטמים,מה שדרש ממני לייצר אטם מפנימית של אופניים.
ג.גם החיבור של המיכל לבודי,טיפה שונה ויש צורך להתאים,"שייבות" רחבות לאומים בחיבור שקרוב לפגוש האחורי.
ד.כדאי לא לשכוח לפרק את האטם שבצינור המילוי לפני הרכבת המיכל,מה שאני שכחתי כמובן וזה עלה לי במקלחת סולר קטנה כשפירקתי את צינור המילוי.
ה.היתרון בלהיות בעל "כרס בירה",בא לביטוי במקרה דנן,בעת הרכבת המיכל בעודי שוכב תחת הדיפנדר,שמתי לב שככל שאני נושם עמוק יותר המיכל מתקרב למקומו וקל לי יותר לחבר את האומים לתושבות.אז מיד קמתי שתתי שתי בירות ובאמת העבודה נהייתה קלה יותר.

דרור הראל

דרור הראל
24-06-06, 21:22
עידכון
לאחר מילוי המיכל,גילתי לזוועתי נזילה,לאחר בדיקות גילתי שהנזילה באה מכיוון המצוף,שמחוזק למיכל באמצעות פלטה בעלת מבנה כזה שבעזרת סיבוב היא לוחצת על האטם.כנראה שהאטם פגום או שלא חיזקתי מספיק,בכל מקרה רכשתי "סט אטמים" למיכל דלק מ"המזרח" בעלות של 25 ש"ח,ובהזדמנות הקרובה שאמצא ליפט פנוי (הפעם לא בא לי לפרק ולהרכיב בשכיבה,כל הבירות נגמרו בכדורגל,והרכב נהיה נמוך ומשום מה ואני כבר לא מצליח לזחול למטה),אחליף את האטמים.
הנקודה החשובה היא,שמיכל חלופי מגיע ללא סט אטמים,ולכן כדאי להזמין סט כזה במקביל.
דרור הראל

שחף110
25-06-06, 05:48
עידכון
לאחר מילוי המיכל,גילתי לזוועתי נזילה,לאחר בדיקות גילתי שהנזילה באה מכיוון המצוף,שמחוזק למיכל באמצעות פלטה בעלת מבנה כזה שבעזרת סיבוב היא לוחצת על האטם.כנראה שהאטם פגום או שלא חיזקתי מספיק,בכל מקרה רכשתי "סט אטמים" למיכל דלק מ"המזרח" בעלות של 25 ש"ח,ובהזדמנות הקרובה שאמצא ליפט פנוי (הפעם לא בא לי לפרק ולהרכיב בשכיבה,כל הבירות נגמרו בכדורגל,והרכב נהיה נמוך ומשום מה ואני כבר לא מצליח לזחול למטה),אחליף את האטמים.
הנקודה החשובה היא,שמיכל חלופי מגיע ללא סט אטמים,ולכן כדאי להזמין סט כזה במקביל.
דרור הראל

מניסיון עגום שלי, שים לב כשאתה מרכיב ומפרק (את המיכל), לעשות את זה בלי הפלטת פלסטיק הלבנה שדרכה נכנס הצינור פנימה אל המיכל.

אני הצלחתי לצערי ככה לשבור את טבעת הפלסטיק בעת הרכבה ופירוק של המיכל מכיוון שהתושבת של הצינור פגעה בשלדה.

-->