PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיה בסמוראי כנראה חשמל

.Nir.
11-06-06, 23:29
היום נסעתי עם הסמוראי לאורך כל הנסיעה בשזמן עצירה הוא גימגם והיה נראה כאילו כל עצירה הוא הולך לכבות.
כשעתיים אחרכך כאשר רציתי להתניע אותו שוב לא הלך :(
הסטרטר דופק אבל המנוע מסרב לעבוד עברתי על כל הפיוזים ועל כל החוטים ולא מצאתי את הבעיה
למישהו יש מושג מה יכול לגרום לתקלה.?
תודה מראש וערב טוב
ניר.

boba banay
12-06-06, 02:07
איזה שנה?
האם מוזרק?
אם התשובה שלילית תתעלם מהמשך הודעה:-)

היה לי משהו דומה בסמוראי מוזרק - משאבת הדלק החשמלית גמגמה, גססה, ומתה - הרכב לא הניע יותר - לא משנה כמה סטרטר נתתי

ניסוי שיעזור לך לקבוע - שפוך קצת דלק למנוע(באיזור המזרק\ים - את המושג המדויק קשה לי להעלות בשעת לילה זאת) ותראה - אם נדלק לכמה שניות הבעיה במשאבה או בחיווט אליה...

המשאבה נמצאת בתוך מיכל הדלק - תבדוק אם מגיע אליה חשמל כשהסוויטש פתוח - אם כן - היא מתה ואם לא הבעיה חשמלית איפשהו בדרך אליה...

קיצר אחי - יהיה לי יותר קל להדריך אותך בטלפון - אתה מוזמן להתקשר מחר בשעות הצהריים -
054-5564955
רן

.Nir.
12-06-06, 11:31
איזה שנה?
האם מוזרק?
אם התשובה שלילית תתעלם מהמשך הודעה:-)

היה לי משהו דומה בסמוראי מוזרק - משאבת הדלק החשמלית גמגמה, גססה, ומתה - הרכב לא הניע יותר - לא משנה כמה סטרטר נתתי

ניסוי שיעזור לך לקבוע - שפוך קצת דלק למנוע(באיזור המזרק\ים - את המושג המדויק קשה לי להעלות בשעת לילה זאת) ותראה - אם נדלק לכמה שניות הבעיה במשאבה או בחיווט אליה...

המשאבה נמצאת בתוך מיכל הדלק - תבדוק אם מגיע אליה חשמל כשהסוויטש פתוח - אם כן - היא מתה ואם לא הבעיה חשמלית איפשהו בדרך אליה...

קיצר אחי - יהיה לי יותר קל להדריך אותך בטלפון - אתה מוזמן להתקשר מחר בשעות הצהריים -
054-5564955
רן
תודה רבה רן על התשובה
הסמוראי שנת 90 ואכן מוזרק
תתכונן לשעות הצהריים אני הולך לשגע אותך קצת

-->