PDA

צפייה בגרסה מלאה : גיר ,טרנספר,מנוע ,GM בסופה??

מאיר רוטברג
16-06-06, 07:41
ברצוני לערוך דיון רציני בעניין ולשתף אתכם ,

במקרה:D :D הזדמן לידי גיר וטרנספר של סונומה ,
ככל הידוע לי זהו גיר "טיפש" שניתן לשדך אותו לסופה ואז יש לנו גיר 4 הילוכים ,

השאלות והן רבות לאחר קריאה ממושכת כאן ובחו"ל

1. לשדך את הגיר ניתן ,ואז צריך להזמין 2 אדפטורים לפחות עבור כך
מי מכיר דרך אחרת?

2.הטרנספר של הסונומה, מה ? מי? איך הוא ? שווה בכלל?
ניתן להתאימו?

3.האם ניתן לקחת את יחידת הגיר טרנספר AS IS רק עם התאמת הגיר למנוע(אדפטור) ולהשתמש בזאת??

4. במקרה:D יתכן כי מחובר לכל הנ"ל גם מנוע אז האם כדאי לקחת את כל רכבת הכוח וניתן לשתול אותה ברכב?
האם זה כדאי ?
חוות דעת על המנוע, בבקשה

asafk
16-06-06, 08:30
המנוע- סוכריה. אבל הסוכריה שיש בסופה יותר טעימה.
הגיר- ה4 הילוכים (גיר 700 ???) חלש יותר מהגיר המיושן 3 הילוכים שיש לך היום.

אסף.

Bulldog
16-06-06, 08:31
מאיר, כמו צמיגים, אפשר לשים הכל ברכב
עומר
אמר ולא יסף

נמרוד
16-06-06, 10:29
אחד לאחד, רכבת כוח של סונומה לא נותנת לך משהו עקרוני טוב יותר מרכבת הכוח שלך הסופה, כמובן כששתיהן תקינות ובמצב טוב. הV6 מהיר יותר, אפשר לשפר אותו, אבל לג'יפ גם אני כמו אסף מעדיף את מנוע הג'יפ. הוא מצויין. אם אתה הולך להשתגע ולהחליף החלפות, אז אל תעשה חצי עבודה, לך על V8.

חימושניק
16-06-06, 19:45
ה-V6 מקובל בארה"ב כתחליף למנוע 258 יותר מאשר ל242.

בכל אופן, ה-SWAP היותר "נכון" הוא ל- SMALL BLOCK 350. נכנס בול לתא המנוע של CJ או של YJ.

אם נפלה לידיך "חבילת" מנוע-גיר של סונומה עם גיר 700R4 מאוחר, אז לדעתי עדיף להשקיע במתאמים ולהשתיל רק את הגיר ברכבת הכוח של הסופה שלך.

regev
16-06-06, 23:27
האם לייבא תיבה אוטו' 4 הילוכים AW4 של AISIN (סטנדרט בג'יפ צ'רוקי 4.0 ליטר) זה כזה סיפור גדול?

אם זה לא, אז כבר תוסיף טרנספר NV\NP 242 ואתה על גג העולם. (כולל אפשרות 4X4 דיפ' מרכזי משוחרר)

אני מכניס את ההערה הזו כי בעתיד ארצה לעשות את ההשתלה הזו בעצמי ואשמח אם התשובות כבר יהיו באתר המצוין הזה...

מאיר רוטברג
17-06-06, 18:04
ה-V6 מקובל בארה"ב כתחליף למנוע 258 יותר מאשר ל242.

בכל אופן, ה-SWAP היותר "נכון" הוא ל- SMALL BLOCK 350. נכנס בול לתא המנוע של CJ או של YJ.

אם נפלה לידיך "חבילת" מנוע-גיר של סונומה עם גיר 700R4 מאוחר, אז לדעתי עדיף להשקיע במתאמים ולהשתיל רק את הגיר ברכבת הכוח של הסופה שלך.
גיר שווה מתאם 1
טרנספר סופה שווה מתאם 2

האם גיער טרנספר של סונומה , בעיקר הטרנספר שווה משהוא או לא?

האם לייבא תיבה אוטו' 4 הילוכים AW4 של AISIN (סטנדרט בג'יפ צ'רוקי 4.0 ליטר) זה כזה סיפור גדול?

אם זה לא, אז כבר תוסיף טרנספר NV\NP 242 ואתה על גג העולם. (כולל אפשרות 4X4 דיפ' מרכזי משוחרר)

אני מכניס את ההערה הזו כי בעתיד ארצה לעשות את ההשתלה הזו בעצמי ואשמח אם התשובות כבר יהיו באתר המצוין הזה...

אני לא רוצה לייבא כלום

חוזר

במקרה:grin: נפלה לידי רכבת כוח של סונומה גיר+טרנספר

זהו סקר היתכנות בלבד ואם לא רלוונטי אז לא

shmil
17-06-06, 23:27
במקרה:grin: נפלה לידי רכבת כוח של סונומה גיר+טרנספר

אם הרכבת תשאר מיותמת בתחנה (:wink: ) ותחליט לא להשתמש בה- דבר איתי, יכול להיות שאהיה מעוניין.

-->