PDA

צפייה בגרסה מלאה : יישור קו לסמו שלי

WildLove
17-06-06, 12:54
שבת שלום,
לפני כמעט שבוע כבר קניתי את הסמו שלי והספקתי להגיע איתו עד הבית (אילת)
בדרך הספקנו לעשות ברקסים חדשים, ושיפוץ קרבורטור (לצערי זה המוסך הספיק לעשות, אבל מעכשיו נתחיל ללמוד)..
בכל מקרה, כשהגעתי הביתה גיליתי שהגלגל הקדמי הימני שלי, בצד הנוסע, בחלקו התחתון נוטה לכיוון חוץ הרכב
בדר"כ עד כמה שידוע לי זה יכול להגרם מקצה שילדה פגוע או תפוח שעבר זמנו, אבל מי אני פה בכלל...
בצמיג שיושב על הגלגל נתן לראות סימני אכילה מוגברת בהרבה מאשר בצד השני, בצד הפנימי של הגלגל, ממש בפנים על הדופן ולא על המשטח שנוגע באדמה
השאלה שלי היא מה הבעיה שלי, ומה הנזק לתקן דבר כזה...וכמובן, כמה זה חמור
בנוסף, בסמו שלי יש 2 שעונים שככל הנראה הותקנו על ידי אחד הבעלים הקודמים,
אחד מהם הוא שמן - והשאלה שלי אם מדובר פה בלחץ שמן שמגיע למנוע או במצב השמן בקארטר (המג מציג מחוג הזז בין 1 ל 5)
השני הוא איזשהו צג שמראה סימן של מכל דלק בתחתית שלו למרות שאינו מד דלק, ועושה רושם כי הוא זז עם כל תזוזה קטנה של דוושת הגז, אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי לזהות אותו ולהסביר לי מה הוא בעצם מראה לי
תודה מראש,
אלעד
(נ.ב, סורי על האיכות הגרועה של התמונות, השמש שגעה את המצלמה)

Samurai Kfir
17-06-06, 13:42
זה עם הסימן של הדלק הוא שעון הוואקום וזה שעם הסימן של השמן מראה את לחץ השמן.

לדעתי הפרונט שלך לא מכוון, סע למכון כיוון פרונט שיכוונו לך, להם יש את הציוד הנדרש

WildLove
17-06-06, 19:09
זה עם הסימן של הדלק הוא שעון הוואקום וזה שעם הסימן של השמן מראה את לחץ השמן.

לדעתי הפרונט שלך לא מכוון, סע למכון כיוון פרונט שיכוונו לך, להם יש את הציוד הנדרש
תודה על התגובה!
דר"א, ננצל את האשכול כדי להגיד לך שהיה ממש מרתק ולעקוב אחרי הפרויקט שהעברת את הסמוראי שלך..
מה זה בעצם שעון וואקום?, אני יודע שיש צינור וואקום שמתחבר למגביר טורים ליד הקרבורטור, יותר מזה אני לא יודע :(
אמרו לי שאם יודעים לקרוא אותו נכון אפשר לנתח המון דברים על המנוע ממנו, אבל איך עושים את זה? אשמח אם מישהו יוכל לתת לי איזה hint על זה
בקשר לכיוון פרונט - כל מי שראה את זה אמר שזה עושה רושם של תפוח כי זה גדול מדי בשביל כיוון פרונט, אבל ננסה מחר לבדוק באחד המכונים
ועוד שאלה קטנה שעלתה לי אחרי זה... מה שיעור המכס לנעילות Lockright חדשה לסמו, שעולה בארה"ב $180?

מורי
17-06-06, 21:27
דבר ראשון להרים באויר את הגלגל הסורר ולבדוק חופשים בכל השעות.
משהו אומר לי שתגלה משהו "מעניין" :-P .
לפי הממצאים נמשיך הלאה...

WildLove
18-06-06, 15:14
טוב, המזל לא העיר לי פנים יותר מדי
הרמתי אותו על ג'ק, יש מעט חופשים, אבל ממש ממש לא רציני,
לקחתי את האוטו למכון לכיוון פרונט ושם חשכו פני...
יש לי סרן קדמי עקום שאין שום דרך בעולם (לפי מה שהוא אומר) ליישר,
אשמח אם מישהו יוכל לתת לי טווח מחירים לסרן שכזה?

-->