PDA

צפייה בגרסה מלאה : שיפוץ תיבת הגה לסמוראי 88 קצר

jaras
03-07-06, 17:51
שלום חברים.
שלחתי את התיבת הגה שלי לשיפוץ אבל לא מצליח להשיג את החלקים : פיטמות,חילזון וכו...
אוליי מישהו יודע איפה אני יכול להשיג אפילו בחברה כי הבנתי שלרוב המשפצים אין כרגע (נכון להיום ולאתמול)
ואני מעדיף לשפץ מאשר לקחת ישן למרות שגם זאת אופציה אוליי למישהו יש תיבת הגה טובה ועם יש הבדל בין השנים שלי שנת 88 קצר???

תודה חברים

GodsFather
04-07-06, 10:28
תבדוק אצל אמנון מבית מעריב
דוד מדרך השטח
מורי מ...ראשון לציון?

0522523449
0575335353
0522590207

גילוי נאות - אין לי שום דבר אישי/מיני/משפחתי/חברי איתם חוץ מהכרות בדיוק בתחום הזה שציינת - מציאת חלפים לרכב והתייעצות טכנית.

ruby
04-07-06, 16:08
מישהו יודע מה הסיבה לנזילות מהתיבה ?? גם אצלי החלה תופעה כזו + חופש בהגה.

moshe 426
04-07-06, 18:12
מישהו יודע מה הסיבה לנזילות מהתיבה ?? גם אצלי החלה תופעה כזו + חופש בהגה.

במקרה חקרתי את הנושא.. (פרקתי את התיבה לחתיכות)

פשוט מאד: בתחתית התיבה יש את הציר אליו מתחברת זרוע ההיגוי. ביציאיה של הציר הזה יש כמנובן מחזיר שמן פשוט ורגיל.

המחזיר נפרץ, השמן נוזל, התיבה עובדת בלי שמן ונטחנת אט אט.
בסוף תיתכן שבירה של גלגלי השיניים בתוך התיבה, כמו שקרה אצלי בדיוק (אם תרצו תמונות, בכיף.)

ואז התיבה פסולה.

פתרונות מנע: להעיף מבט מדי פעם במחז"ש, אם מזהים הזעה לפרק ולהחליף.

פתרונות אם קרה: הגה=בטיחות- ממש כמו ברקסים.

פתרונות אם נפסלה: תיבת הגה משיפוץ (כי אסור בארץ לפרוקיות למכור לך תיבת הגה או מערכות בלם, אלו האחרונות נמכרות רק למשפצים מורשים. (דיסקל למשל) ומשם אחרי שיפוץ והסתכלות הן נמכרות אליך.).
תמיד יש שוק שחור, רק בדוק ב 7 עיניים שלא תקנה בטעות תיבה פסולה של מישהו אחר...

וגולת הכותרת: הגה כח.
יקר יותר, ייתן לך איכות חיים ועליה קטנה בצריכת הדלק. רכבים מתאימים: L200 L300 ויטרה, ואולי עוד, לא יודע.

עלה והצלח.

משה.

ruby
05-07-06, 02:40
קודם כל צריך אני צריך לבדוק אם החופש הוא מהתיבה, לגבי מחזיר השמן יש למישהו מושג איך להחליף אותו?? ומאיפה מוסיפים שמן במידה ויש אפשרות כזו תודה רובי.

WildLove
16-10-07, 22:48
מנצל שרשור.. לאן אפשר לשלוח תיבת הגה לשיפוץ?
האם ניתן לשפץ לבד? אם כן, איפה ניתן להשיג חלקים? אולי מישהו אפילו נתקל בהוראות?
זה הדבר היחידי שלא משנה כמה חיפשתי בגוגל לא מצאתי כלום, האמריקאים פשוט מתקינים הגה כוח כי זה כ"כ נגיש וזול אצלהם..
מישהו התנסה עם זה כבר ויכול להאיר קצת אור על זה?

GodsFather
16-10-07, 23:19
תן צלצול לדיסקל וקבל הצעת מחיר

http://www.d.co.il/796240/27960/

-->