PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בניקוי קרבורטור

אלירן 02
09-07-06, 11:16
שלום לכולם,סוף סוף יש לי קצת זמן לטפל בסמוראי והדבר שהכי מפריע לי בו זה שהמנוע לא עובד
בסל"ד קבוע בסרק ותמיד נכבה אחרי כמה עליות וירידות בסל"ד,אין בעיות כשלוחצים על הדוושה בהאצה וכו,
אני רוצה לנקות את הקרבורטור בתקווה שזה יפתור את הבעיה למרות שאני לא בטוח שזה הגורם.
קצת התקשתי להבין את הכתבה על הניקוי קרב' ואני אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי מעשית בקטע הזה ובכל מקרה עדיין אני לא בטוח שהקרב' זה הבעייה.

אני גר במרכז פחות או יותר.
054-6623585
תודה,אלירן. :confused:

צביקה קרבורטור
09-07-06, 17:16
שלום לכולם,סוף סוף יש לי קצת זמן לטפל בסמוראי והדבר שהכי מפריע לי בו זה שהמנוע לא עובד
בסל"ד קבוע בסרק ותמיד נכבה אחרי כמה עליות וירידות בסל"ד,אין בעיות כשלוחצים על הדוושה בהאצה וכו,
אני רוצה לנקות את הקרבורטור בתקווה שזה יפתור את הבעיה למרות שאני לא בטוח שזה הגורם.
קצת התקשתי להבין את הכתבה על הניקוי קרב' ואני אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי מעשית בקטע הזה ובכל מקרה עדיין אני לא בטוח שהקרב' זה הבעייה.

אני גר במרכז פחות או יותר.
054-6623585
תודה,אלירן. :confused:

אלירן שלום רב!
שים לב וקרא בעיון את הודעתך, ואני מצטט חלק ממנה:... המנוע לא עובד בסלד קבוע, ותמיד נכבה, אחרי כמה עליות וירידות בסלד..
... אני רוצה לנקות את הקרבורטור... בתקווהשזה יפתור את הבעייה.... למרות שאני לא בטוח שזה הגורם!
קצת התקשתי להבין את הכתבה על הניקוי קרבורטור . בצורה התאורתיתבלימוד מרחוק, ואני מעוניין
בעזרה בקטע המעשי..!
כלומר מהשרשור של שיפוץ עצמי לא למדת דבר, ולכן אתה מתקשה בקטע המעשי, ובצדק, ואתה מצפה שאחד מחברי הפורום יבצע זאת בשבילך. ולמרות שאתה לא בטוח שהבעייה היא קרוב לוודאי בקרבורטור, אתה רוצה ללכת על זה!
במידה ולא תענה על ידי אחד מחברי הפורום, מומלץ בחום שתרד מזה, וגש למכון קרבורטורים בעל שם בתחומו, שיסיר ממך את הספק, היכן טמונה הבעייה וגם יפתור אותה, תמורת תשלום כמובן!
בהצלחה
צביקה

אלירן 02
09-07-06, 19:48
כלומר מהשרשור של שיפוץ עצמי לא למדת דבר, ולכן אתה מתקשה בקטע המעשי, ובצדק, ואתה מצפה שאחד מחברי הפורום יבצע זאת בשבילך. ולמרות שאתה לא בטוח שהבעייה היא קרוב לוודאי בקרבורטור, אתה רוצה ללכת על זה!
במידה ולא תענה על ידי אחד מחברי הפורום, מומלץ בחום שתרד מזה, וגש למכון קרבורטורים בעל שם בתחומו, שיסיר ממך את הספק, היכן טמונה הבעייה וגם יפתור אותה, תמורת תשלום כמובן!
בהצלחה
צביקה

לצביקה קיבלתי את ההארה(כן עם "א"),כנראה לא הסברתי את עצמי נכון, לא ציפיתי מאף אחד שיעשה את זה בשבילי,אבל הכוונה הייתה שמישהו שעשה את זה כבר ומוכן לעזור ילווה אותי בתהליך הניקוי ויעזור לי איפה שאני טועה , כי זאת הפעם הראשונה שלי בכל נושא הקרבורטורים ולא רציתי לעשות איזו טעות שתגרום ליותר נזק מאשר תועלת.

ואל דאגה הבעייה בקרבורטור נפתרה בסוף ע"י איש מיקצוע שניקה אותו, בתשלום כמובן.

הכל ברוח טובה,אלירן.

צביקה קרבורטור
09-07-06, 21:43
אלירן שלום רב!
אני שמח שקיבלת את הערתי כ"הארה", וזאת היתה כוונתי מלכתחילה, ואני שמח שגישתך
לנושא , היתה הגיונית , וזאת כדי למנוע נזק מאשר תועלת, טוב שפנית לבעל מקצוע, ושבעייתך נפתרה לשביעות רצונך המלאה!
בברכה
צביקה

-->