PDA

צפייה בגרסה מלאה : מידת ברגים למשאבת דלק מכנית - סמי 1300 מודל 88

GodsFather
18-07-06, 17:28
היי לכם,

לאחר שרכשתי לי בכיף והנעה משאבת דלק , באתי להתקינה והופס - הברגים שהיו על האטם קצרים מידי.

אני לא רוצה סתם לשים ברגים לא מתאימים או עם הברגה לא טובה והייתי רוצה לדעת האם יש מידה ואו סוג בורג ספציפי למקום הנ"ל. ולו רק כדי שאם אצטרך לקפוץ למכשירי תנועה , לא ארכוש שם משהו שגוי.

תודה.

נ.ב.
למדתי מהעניין לקח אחד והוא - להביא מצלמה לאירוע!

תמונות בהמשך.

combina347
18-07-06, 17:46
זה בורג רגיל ראש 12 כמו של הסעפות
והינך יכל להשתמש בכאלו כמו של סעפת הפליטה למשל

GodsFather
18-07-06, 17:54
פשוט לגשת לברגיה ולבקש בורג ראש 12 ? או שיש דגם ספציפי ? הרי יש גם סוג הברגה - גסה / עדינה וכד'...

חימושניק
18-07-06, 18:07
קח איתך דוגמה וגש לברגייה הקרובה לביתך.
הסבר להם במה הבורג שאתה צריך דומה/שונה לעומת הדוגמא שתביא ותקבל ברגים מתאימים.

GodsFather
18-07-06, 18:30
אין לי דוגמא , כל הברגים בשימוש במנוע - אם הייתה לי דוגמא אז הייתי ניגש במקום לבלבל לאנשים פה את המוח :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

אני שואל על דגם כדי לשאול את הברגיה בנושא. או לחילופין לגשת למכשירי תנועה עם מק"ט של הבורג הספציפי - גם אם זה יעלה עוד 3 שקלים לבורג, העיקר שזה יתאים ולפני יום שישי כדי שאוכל להגיע למפגש בראש קצת יותר שקט...

צביקה קרבורטור
18-07-06, 18:36
שלום רב!
הסיבה לאורך הברגים הנוכחי הקצר הוא, משום שבוטלה המשאבה המכנית הקודמת, בוטלו הברגים הקודמים, משום שהורכב מכסה דק +אטם והברגים המקורים היו ארוכים מדי.[ שטות לדעתי, משום שאני הייתי משאיר את הברגים המקוריים, ומוסיף אום לכל בורג, מרכיב את הברגים המקוריים, מספר ס"מ, ומהדק בעזרת האומים!].
בכל מקרה פרק בורג אחד לדוגמא, וחפש בכל חנות ברגים \ בורג בעל הברגה וקוטר זהים, וארוכים יותר.
אנא דווח בפורום, האם יש שיפור בנסיעת הרכב בשפועים חדים, לאחר החלפת המשאבה למכנית.
[ אני מקווה שלמשאבה מכנית חדשה, ולא משומשת].
בהצלחה
צביקה

GodsFather
18-07-06, 19:23
אני אסביר מה הבעיה בנידון.

כשפותחים את הבורג , אחד מהשניים , יורד הלחץ מהאיטום ואז יש מצב לנזילת שמן מהמקום.

אבל אני מבין שאין פה ברירה אחרת... טוב , נלכלך קצת את רחובות ת"א ואת הכניסה של קינג בורג או משהו כזה :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

-->