PDA

צפייה בגרסה מלאה : חלון לא עולה - כנראה מנגנון - מה עושים?

GodsFather
28-07-06, 23:48
כנראה שמישהו ממש אבל ממש שונא אותי וקילל אותי באיזו קללה ארוכת טווח...

עם כל הצרות , במסגרת נסיעה רגועה, החלון מורד , אני רוצה להעלות ונתקל בקושי - החלון לא זז.

לא נאבקתי , מיד פתחתי כיסוי הדלת ובדקתי שמא הוא יצא מהמסילה אבל לא , הוא במסילה והכל פיקס. מנסה להזיז - לא זז הגזר...

ככל הנראה , המנגנון נתקע מסיבה לא ברורה ואינו מגיב יותר. אני לא מצליח לראות דרך לפרק אותו ולתקן אותו. המנגנון כולו אחוז על ידי קפיץ שבלולי מאד מאד מאד מאד מאד חזק שאם אפתח אותו , ספק אם אוכל להחזיר או לחילופין הוא יקפוץ ויפגע במישהו (בי??) או יסב נזק לחלון (למזלי יש ביטוח...)

מה עושים ?

האם מישהו יכול לעזור לי בנושא?

תודה

tomer s
29-07-06, 21:28
תבדוק שהחלון לא "נפל" מתחת לחריץ יציאה שלו והוא "ניתפס" בכיפוף של החריץ יציאה,

ואם הלך המנגנון יש לי אחד,

בומס הקופץ
29-07-06, 22:56
היתה לי בעיה דומה שWD40 פתר די בקלות אבל אני לא זוכר קפיץ שבלולי ארוך וחזק. הוא לא אמור לפגוע בחלון היות ואתה אמור לפרק את המסילות ואת הברגים של החלון לפני שאתה מתעסק עם כל מה שבפנים (הברגים של הרגולטור והוצאת הרגולטור) ככה שהחלון משתחרר ואתה מוציא אותו החוצה.

אם יש לך חלונות חשמליים אז קטונתי, לא מכיר את המערכת. אם זה חלון רגיל אז תעלה תמונה של הקפיץ השבלולי.

GodsFather
29-07-06, 23:11
פירקתי - החלק שאחראי על סיבוב הגלג"ש שאליו מחוברת הידית מיצה את עצמו ונשבר ולכן הידית מסתובבת על ריק.

עכשיו כל שנותר הוא לחפש כזה תקין TOMER S שלחתי לך ה"פ

אלון_ק
29-07-06, 23:30
אם תוסיפו תמונות השרשור הזה יהיה נכס לדורות הבאים.

GodsFather
30-07-06, 11:03
אם תוסיפו תמונות השרשור הזה יהיה נכס לדורות הבאים.

חכה חכה , תן לי למצוא את המנגנון ותקבל מה שתרצה. דרך אגב יש לי תמונות בשבילך של איזה גלדיאטור חביב שהיה במפגש...דבר איתי

-->