PDA

צפייה בגרסה מלאה : אוטומט בדיפנדר

sa_ka
20-08-06, 01:51
מישהו יודע איזה גיר אוטומטי ניתן להכניס לדיפנדר שנת 97 או 99
אמרו לי שאולי של דיסקו
תודה מראש לכל העונים

אלעד4ס4
20-08-06, 08:32
לא היטעו אותך. ניתן להתקין גיר אוטומאט לדיפנדר. וזה פשוט יחסית. אתה צריך גיר.פחית מתאם. ידית הילוכים. רדיאטור שמן גיר. תושבת לכבל קיק דאון.זה פחות או יותר מה שאני זוכר

sa_ka
20-08-06, 14:32
לא היטעו אותך. ניתן להתקין גיר אוטומאט לדיפנדר. וזה פשוט יחסית. אתה צריך גיר.פחית מתאם. ידית הילוכים. רדיאטור שמן גיר. תושבת לכבל קיק דאון.זה פחות או יותר מה שאני זוכר

ידוע לך על מוסכך שביצע את זה באיזור המרכז?

asafk
20-08-06, 15:00
כל מוסך שמכיר לנדרוברים יכול לבצע את ההסבה. אורי זוהר- מוסך ידיים טובות- עשה כמה הסבות כאלה, יענקלה- מוסך דרך השטח גם מנוסה בהסבות מסוג זה. אבל לא להיות נעול עליהם- כמעט כל מכונאי מיומן יוכל לעשות את ההסבה, כיוון שהגיר מתאים כמעט בול למנוע ולטרנספר.

אסף.

shachar
20-08-06, 15:38
אני שידרגתי לאוטומט אצל רונן אביסרור ממוסך דרור באשקלון (שווה א הנסיעה).
יש כל מני דברים מסביב שצריך להקפיד עליהם.
רונן מקצועי וקפדני

sa_ka
20-08-06, 18:45
ידוע לכם על תקלות שקורות הרבה בדיפנדר שמעתי למשל תלונות על המזגן וחדירת מים מישהו יודע על עוד משהו?

דרור הראל
21-08-06, 00:00
זה לא הפורום המתאים לשאלה ששאלתה,תנסה בפורום טויוטה בjeeptrip .
וברצינות-"תקלות" הן עניין אינדבידואלי,וקשורות למצב הרכב ואחזקתו ולאו דווקא לסוגו,נכון שיש מאפיינים חוזרים על עצמם של תקלות אצל יצרנים שונים,אבל ברכב יד שנייה ובעיקר בדיפנדר ,שרוב מצאי הרכבים בשוק הם רכבים עם "עבר",צבאי משטרתי וכדומה,מצב הרכב הוא נגזרת ישירה לרמת האחזקה של בעליו.
אני מציע שתבדוק לאחור בפורום זה ואני מניח שתקבל את רוב התשובות לשאלותיך.
כבעליו בעבר של רכב "אמין" ביותר כטויוטה פוראנר,וכבעליו הנוכחי של דיפנדר משופע בק"מ,אני מציע לבדוק בעיקר את העבר וההיסטוריה של הרכב ולא להתרשם מה"אגדות" המשייכות תכונות על פי שם ה"מותג".
דרור הראל-ללא לאות

gali
21-08-06, 22:52
יש לי גם שאלה בנושא:

מנוע TDI300 יכול לקבל גם גיר אוט' של מנועי TD5? משהו ביצע זאת?
הסיבה לשאלה נובעת בחוסר היכולת "לאנוס" את הממסרת האוט' הטיפשה של TDI300 להילוך 1 בלוקאפ. לא בא לי לרוץ בירידות חזקות על 1 קונברטר, זו בעצם הסיבה היחידה שאני לא ממהר להחליף את הידנית.

שחף110
22-08-06, 07:27
בחוסר היכולת "לאנוס" את הממסרת האוט' הטיפשה של TDI300 להילוך 1 בלוקאפ.

עדיין לא ביצעתי את זה אצלי - אבל ללא ספק זה בתוכנית וכנראה שזה אפילו אפשרי. ע"פ הבנתי זה אפשרי ובגיר טיפש בקורנדו למשל זה נעשה.

asafk
22-08-06, 11:04
יכול להיות שזה אפשרי- צריך לראות סכימה הידראולית של הגיר. בד"כ בגירים מהדור הזה אפשר להוסיף שסתום נוסף לשסתום שמפעיל את הנעילה- באופן שיאפשר נעילה על ידי הנהג. לא טריוויאלי "לגנוב" לחץ מהלחץ MAIN של התיבה ולהעביר אותו לתוך מנגנון הנעילה אם במקור כל המעברים פנימיים. נסו לראות אם השמן לנעילה עובר בצינור חיצוני.

אסף.

שחף110
22-08-06, 21:54
מהגיר יוצאים רק 2 צינורות - לרדיאטור ובחזרה.

gali
22-08-06, 22:47
לא נראה לי אפשרי כיוון שצריך להכנס לנבחי התעלות במוח פיקוד ההילוכים.
השסתומים שם הם מכניים והילוכים נמוכים זורמים דרך שסתומים מכניים שלא מבוקרים ע"י בקר סולונואיד אלא בתוך תעלות המהוות חלק ממוח פיקוד ההילוכים.
זאת בניגוד להילוך גבוה שזורם בתעלה אחרת, אשר בלחץ מסויים פותח את צ'אנל הלוק-אפ.

לכן שאלתי נשאלה על גיר דומה. או דיסקברי TD5 או אולי ריינג' ישן (קלאסיק). לא מכיר את הממסרות הנ"ל. מכיר יותר טוב את ממסרות "אליסון".

למשהו כאן יש מושג? אולי מפורומים זרים?

-->