PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש חנות אמינה בארה"ב לרכישת נעילת מיני ספול.

GodsFather
08-09-06, 08:19
שלום,

ככל הנראה יש לי שליחה בעוד כשבוע לניו יורק ומיאמי ואני רוצה להזמין לי נעילת מיני/ספול לאחוריים של סמי.

מחשש ליפול שוב ,כמו שנפלתי בהזמנת קיט קפיצים לנעילה הנוכחית וקיבלתי קיט של סיקס (מה הם חשבו לעצמם???), אני מבקש המלצת בעלי נסיון הפורום באתר שממנו אוכל לרכוש בלב שקט נעילה כזו.

אוסיף ואומר שבכתבה של אלון יש פרסום שנעילה כזו עולה באיזור ה50$ , בנתיים מצאתי בגוגל רק במחיר כפול מזה , אם מישהו מכיר תמחור זול , זה יקל עליי מאד (אולי לא אצטרך את השליחה ואזמין ישירות בדואר... מחשש שיעצרו אותה כמו שעצרו את השליחה הקודמת לפני 10 חודשים...).

תודה וסוף שבוע נעים!

RONI
08-09-06, 08:38
קבל:
WWW.RINGPINION.COM
1-866245-2316
בקש את ארון{עלק אהרון}.
RANDYS RING&PINION

atlas
08-09-06, 08:40
חנויות שאני רכשתי מהן והיתרשמתי לטובה (אמינות בתיאור מוצר,שליחה מהירה,מחיר סביר.)
summit ו-smm performance
גם המישלוח שלהם ברמה קרטון ממוגן עים הלוגו שלהם כל מיניי מתנות כובעים חוברות מדבקות וגם לאחר שקניתי וחלף זמן עוד שולחים לי חוברות הביתה וקטלוגים (אל תשכח שאני פה בארץ והם איי שם בארה"ב)

GodsFather
08-09-06, 09:34
בדקתי את ההמלצות :

ברינג-פיניון וSMM אין ספול לסמוראי , רק לאמריקאיות (בדקתי גם לפני ובדקתי עכשיו ליתר בטחון , אפילו יצא לי לדבר איתם במיילים)

בSUMMIT הוא מפנה לROCKYROAD ושם יש נעילות רגילות (לוקרייט ופאוורטרקס) ולא מיני/ספול לסמוראי. (גם איתם בדקתי באתר ובמייל)

תודה על התגובה המהירה :-)

barak4*4
08-09-06, 13:29
.....בSUMMIT הוא מפנה לROCKYROAD ושם יש נעילות רגילות (לוקרייט ופאוורטרקס) ולא מיני/ספול לסמוראי. (גם איתם בדקתי באתר ובמייל)....

אל תקנה ב- Rocky-Road!

קרא את הלינק הבא:
rocky-road, אזהרה לחברים. (http://jeepolog.com/forums/showthread.php?t=11314&highlight=%E5%E9%E6%E4)

שחר 9
08-09-06, 16:12
נסה את החברה האלה היה לי איתם ניסיון מוצלח מס' פעמים .

http://www.tellico4x4.com

בהצלחה ,שחר

tzagi
08-09-06, 16:59
http://www.performanceoffroadcenter.com/

Tallico are a bunch of thieves

אלון_ק
08-09-06, 22:05
מחשש ליפול שוב ,כמו שנפלתי בהזמנת קיט קפיצים לנעילה הנוכחית וקיבלתי קיט של סיקס (מה הם חשבו לעצמם???)
מה אתה חשבת לעצמך, להזמין כזה קיט בלי לוודא שאתה מזמין לפי המק"ט הנכון? :grin:

GodsFather
09-09-06, 18:28
אלון , גם וידאתי מק"ט , גם שאלתי אותם במייל וגם רכשתי מאתר שממיין ספציפית לפי דגמי רכב ונעילות ולא רק נעילות...

שחר 9
09-09-06, 19:44
Tzagi כתב :

"Tallico are a bunch of thieves"

אולי הם לא הכי זולים , מבדיקות של מוצרים ספציפים שאני הייתי צריך הם היו לא יקרים ואפילו סבירים אבל...... השרות חברים השרות כמו באמריקה.
חלק שהגיע ולא היה מתאים נשלח אליהם חזרה שהמשלוח היה על חשבונם ,הוחלף ונשלח שוב אל יעדו בצרוף שובר זיכוי של 20 דולר , נכון הטעות הייתה שלהם אבל קיבלתי שרות מליון דולר על מוצר של 230 דולר.

לפעמיים עדיף לשלם קצת יותר ולקבל את השרות .

ואתה Tzagi , אתה חי בעולם שכולו טוב, בעולם בו אני הישראלי הדפוק מתלהב משרות טוב והגון שבשבילך הוא שגרת יום , נו מה לעשות בחיים הכל יחסי .
אבל לנו יש דברים שלכם שם אין , מילואים ,מלחמות ,עמדה מס' 1 , ועוד מיני מבישין.

בהצלחה , שחר

tzagi
10-09-06, 05:57
Quote:אולי הם לא הכי זולים

Shachar,
Its not like that,
I'm not talking about their prices, as a matter of fact they are fair.
Couple of years ago I ordered tie rod ends from them, they sent tie rods(the long bar that the TAPUCHEY HEGE screw into) instead
When I called to correct it they refused to do anything, claiming that the item has been discontinued,, I said I dont care as you shipped me the wrong item and thats NOT what I ordered
To make a long story short I had to make a claim with Visa and they credited me the $ 3 month later
If you got good customer service from them, good for you
Maybe they changed, but I will never send them another $ again
There are alot of good retailers that take care of their customers, and I will be buying from them instead.

Quote:
ואתה Tzagi , אתה חי בעולם שכולו טוב
You realy think so??????????
אתה חושב שאמריקה אוספים שטרות של
$100
ברחוב??
True, the opportunity is here,
a person will need to work very hard, or steal
or steal very hard
ברק, לא לידאוג...זה חוקי!
נחש מה רוב הישראלים עושים פה?

I can't argue with anything else..
We dont have anything even close to
עמדה מס'1

but you can keep it!:-)

BTW:
אני אכלתי חרה עם כפית גדולה קרוב ל 15 שנים
רק ב7 שנים האחרונות הגתי לאן שהגתי

שלא תחשוב שזה בא בקלות.

GodsFather
11-09-06, 01:02
חברים , שוב תודה אבל שוב...אין מיני/ספול לסמוראי...אוף!

מה עושים ?

אלון_ק
11-09-06, 01:14
מה אין? לTT יש ב100$, מה רע? באיביי יש להניח שתמצא גם ב50$.

GodsFather
11-09-06, 01:38
אלון , את TT לא ראיתי בשרשור הזה , אלא אם זה כינוי לאתר אחר - אני לא מכיר אותם.

בEBAY אני מפחד לקנות מחשש לעקיצה... אם אתה או מישהו אחר יכולים לעזור לי בזה אז מצידי להזמין גם שתי נעילות :mrgreen:

אלון_ק
11-09-06, 10:35
TT=Trail Tough.

http://www.trailtough.com/

GodsFather
12-09-06, 08:43
עכשיו כשביקרתי באתר שלהם אני יודע על מי אתה מדבר ,כבר ביקרתי אצלהם בעבר, להם יש מיני ספול - 109 דולר.

אמשיך לחפש , אם לא תהיה אלטרנטיבה זולה יותר אז נקנה מהם...

אם יש עוד חבר'ה שמכירים פה , אשמח לדעת

AvigdorAharon
12-09-06, 22:32
בEBAY אני מפחד לקנות מחשש לעקיצה...

למה? נעקצת פעם? מצאת משהו באיביי ואתה לא מוכן לקנות?

אביגדור

GodsFather
13-09-06, 08:17
כן נעקצתי פעם ועם כמה שאני מוכן לתת לאתר הזה (EBAY) הזדמנות שניה כי הוא המקור הכי גדול שאני מכיר לחלקים ,אני לא מוכן לעבור את זה שוב, במיוחד כשמדובר בחלק שהוא דגם ספיציפי שאח"כ אני אתקע איתו אם הוא לא נכון...

אם מישהו רוצה לעזור לי פה אז אדרבא ואדרבא...מצטער על כל הקשיים...

-->