PDA

צפייה בגרסה מלאה : הטריילבלייזר מתאים לי? [הכותרת נערכה]

fishman
11-09-06, 17:12
שלום לכולם, שמי אסף, ואני חדש בפורום זה.
נראה אתר ופורום מקצועי ויפה ביותר!
אוקיי אז ככה- אני חדש לחלוטין בתחום הג'יפים, ויכול להיות שתיהיה לי בקרוב אפשרות לרכוש את הטריילבלייזר של שברולט. שאלתי היא כזאת- אני מחפש מהרכב, שיהיה נוח לנסיעת כביש, רכב לטיולים ונסיעות ארוכות בחיק המשפחה(שהילדים יוכלו להנות מהנסיעה ולא להציק ולנג'ס), וכמו כן- שתיהיה לו יכולת שטח טובה ומעלה, עם עבירות נורמלית, שאפשר יהיה לפעמים גם לעשות איתו דברים מאתגרים- חציית מים ושטחים דיי קשים אחרים.
מה דעתכם- ג'יפ זה יכול לענות על הדרישות שלי...? לפי מה שהבנתי הטריילבלייזר הוא רכב מאוד נוח לנסיעת כביש, מרווח ונוח. אך לא ממש הבנתי לגבי יכולות השטח שלו.

מקווה שתוכלו לעזור לי,
תודה מראש,
אסף.

six 4 life
11-09-06, 17:20
טריילבלייזר כשמו הוא- לכביש ולשבילים בלבד.

אין לך מה לחפש איתו בשטח, מרווח גחון אפסי.
בכביש הוא נוסע יפה תחת 270 הסוסים שיש לו, אבל איתם קח בחשבון צריכת דלק של 1 ל5 ביום טוב.

asafk
11-09-06, 18:36
יכולת שטח טובה ומעלה
זה לא טריילבלייזר. מתלים איומים, מרווח גחון קטנטן, בקיצור- לא.

אסף.

fishman
11-09-06, 18:43
אוקיי, נגיד שהטריילבלייזר יורד מהפרק- יש למישהו הצעה לג'יפ כבישטח יותר טוב..?
מעיוני השונים בכל מיני אתרי רכבים התעמקתי מאוד ברכבים של לאנד-רובר. לדוגמא דיסקברי 3....
נראה נחמד מאוד- למישהו יש הערכה מה מחירו של ג'יפ כזה חדש דנדש?.. או שלאנד-רובר רכבים יקרים יחסית..?
מה לגבי היכולות של הג'יפ הזה?

נמרוד
11-09-06, 19:31
לא ציינת וזה חשוב - אתה רוצה רכב חדש, כן? והתקציב שלך? כמה כסף...

לנדרובר דיסקברי 3 הוא בעל יכולת שטח טובה יותר מרוב הג'יפים המפוארים החדשים, בחננו אותו פעמיים בג'יפולוג - בחורף 2004 (http://www.jeepolog.com/182.html) ובתחילת 2006 בהשוואתי מול ג'יפ גראנד צ'רוקי WK (http://www.jeepolog.com/213.html)החדש בארץ. אם יכולת שטח חשובה לך, ויש לך 400++ אלף שקלים להוציא על מכונית חדשה, שני אלו הם המוצלחים יותר מבין רכבי השטח החדשים. לגראנד אין שורת מושבים שלישית, לדיסקברי יש - האם זה חשוב לך? אגב יש במבחני הדרכים מחירים נכונים לזמן הפרסום שלהם.

את הטרייל-בלייזר יצא לנו גם לבחון קצת במשלט 21 ובשבילים בסביבה, וכרכב שטח הוא לא מוצלח. בעצם הוא די מאכזב בתור מכונית בכלל, למעט מנוע מצויין.

דרור ברלי
12-09-06, 13:26
בעצם הוא די מאכזב בתור מכונית בכלל, למעט מנוע מצויין.

טריילבלייזר הוא יופי של מכונית כביש חזקה,מרווחת ונוחה - בעיקר אם אתה אוהב את הסגנון האמריקאי (אוטו רך, כבד וגדול עם המממממון כוח, תאוצות אור-קוליות בקו ישר והתנהגות סבירה ותו לא בכביש מפותל, ובעיקר אם אתה מסתדר עם צריכת דלק של 5 ק"מ לליטר בממוצע)
בשטח אין לו הרבה מה לחפש מעבר לשבילים. המתלים קצרים, מרווח הגחון מצומצם, קוטר הגלגלים לא מרשים, הצמיגים עדינים... הוא כלל לא מיועד לעשות שטח.
הדבר הכי מרשים בו הוא המנוע - פשוט מדהים. אחד המנועים המרשימים בהם נתקלתי.

fishman
12-09-06, 15:33
אוקיי אמממ נראה לי שמהטריילבלייזר ירדתי.
מה לגבי טוראג של פולקסווגן..? נראה מאוד מפנק ונוח מבפנים, ומכמה חיפושים קצרים שהספקתי להריץ בגוגל, עושה רושם שיש לו יכולות שטח לא רעות- מה דעתכם?..

GodsFather
12-09-06, 15:53
אם כבר במחירים כאלה אז את הלנדרובר 3 , הדגם המתקדם - זה עם הכריות אויר המתכווננות וכד' (יש דגם פשוט יותר ומערכת המתלים שלו פחות משוכללת - בא לידי ביטוי בפרט ביכולות בשטח).

מנסיון עם הרכב ומשיחה גם עם בעלי הג'יפ שהיו בעבר ממושבעי הסופות למיניהם (אנשים מביני עניין לא סתם נותנים בגז) , אומרים שהרכב הזה מעולה לדרישה כמו שאתה דרשת - מפנק ונוח בכביש ונותן ביצועי שטח טובים מאד.

YNV
12-09-06, 17:22
תקציב יש? במחיר של דיסקברי 3 אחד אתה קונה 2 טרייל בלייזר.

-->