PDA

צפייה בגרסה מלאה : מוסך ללנד רובר

אייל דונלד
17-09-06, 14:55
אני מעוניין לרכוש דיסקברי 94/5 בימים הקרובים ואשמח לקבל שם של מוסך אמין באזור השרון לצורך בדיקת הרכב וכמובן תחזוקה שוטפת.
אייל

elad000
17-09-06, 22:41
אייל שלום.
דבר ראשון- ברוך הבא למשפחה.
עכשיו שהגעת למשפחה- דבר ראשון שאתה צריך לדעת: אסור לשאול שאלות ולחפש המלצות בנושא מוסכים ללנד רובר.
למה? לנו בעלי הלנד רובר אין "מוסכניק". יש לנו "גורו".
אנחנו מקריבים כבשה (לרוב נמוכה, ורודה, וחסרת צמר) מספר פעמים בשנה כדי שה"גורו" ימשיך במלאכת הקודש שלו ללא הפרעות (בעזרת מזבח ה"מנגל").
אנחנו מכירים אחרים המכונים "גורו", אבל אנחנו יודעים כי בהדיבר הראשון אומר: "אנכי הגורו. אשר הוציאתיך מידי ה"מוסכניק" אשר עשק אותך, ואין לו מושג איך מטפלים בלנד רובר". והשני: "לא יהיה לך גורו אחר על פני, לא תתן לו לבחון את הלנד רובר ולא תקריב עבורם כבשה, כי אני הגורו, ואם אחר יתעסק עם הלנד רובר הוא יפסיק לעבוד."
בשיטוט בפורומי האתר תוכל למצוא סיפורים בסגנון: "מעשה ברבי בעל דיפנדר 90..." או מקרים בהם ישבו בעלי לנד רובר והללו את הגורו (שלהם) עד קריאת שמע של שחרית...

בקיצור- חפש באתר, תמצא את השרשורים הקודמים, ותחליט מיהו ה"גורו"שלך. וכמו שאומרים: "תעשה לך גורו". בהצלחה.

גילוי נאות- גם לי יש גורו...

זאביק
18-09-06, 06:15
אלעד,
אמנם העברת לאייל את רוח הלנד-רובר והאתר בצורה יפה מאוד, אך לא תרמת לו במאום (כי אפילו לא כיוונת אותו לחיפוש ממוקד מספיק).
בייחוד כשמדובר בחבר חדש (הנחה - הוא נרשם רק החודש), שלא מכיר את הווי הזה.

אייל,
באיזור השרון והמרכז יש לך את:
1) אורי זוהר בהוד השרון
2) יענקל'ה זלצר בגתוס בת"א.
3) ארז מאוברלנד בצפריה. אמנם לא מוסך, אלא סדנת שיפורים, אבל עם המון (!!) ניסיון והיכרות עם לנד-רובר. מבחינתי, הוא הכתובת הכי אמינה שלך.
(גילוי נאות - ארז הוא חבר קרוב, ומנהל פורום באתר הזה).

טלפונים וכתובות - חפש באתר :grin:

gali
18-09-06, 11:58
ואני חשבתי שבאתר הזה לא מפנים למוסכים מתוך פרינציפ.

פה שואלים שאלות בכדי לעשות את העבודה בידיים. שואלים איך, למה וכמה אבל לא איפה ומי מומלץ.

זאביק
19-09-06, 02:04
ואני חשבתי שבאתר הזה לא מפנים למוסכים מתוך פרינציפ.

פה שואלים שאלות בכדי לעשות את העבודה בידיים. שואלים איך, למה וכמה אבל לא איפה ומי מומלץ.

אתה צודק, וזו רוח האתר,
אבל השאלה המקורית היא בעיקר (לפחות מהבנתי) איפה לבדוק רכב לפני קנייה.
את זה אי אפשר לעשות וללמד דרך האינטרנט. פה צריך נסיון.

חנן-ג'יפולוג
19-09-06, 03:02
גלי, נסחפת. אמנם אנחנו בהחלט מעודדים עבודה עצמית, אבל אם מישהו שואל שאלה מפורשת על מוסכים, אין סיבה שלא לתת לו תשובה לעניין.

עמי
19-09-06, 14:47
באיזור השרון והמרכז יש לך את:
1) אורי זוהר בהוד השרון

לאחד החברים באתר (קרי, לי) יש ניסיון קשה וכואב עם אורי זוהר/"ידיים טובות".
בהחלט לא ממליץ.

עמי

asafk
19-09-06, 15:10
כיוון שדיסקברי הוא לא רכב מסובך או מורכב במיוחד, אתה לא צריך "רופא מומחה", אלא מכונאי טוב. אם אתה מכיר מכונאי שהוא בעל מקצוע טוב והגון לדעתך- גם אם הוא לא מומחה ללנדרוברים, תן לו לטפל בדיסקברי. רצוי שיהיה קרוב לבית/ לעבודה, כי ממילא אתה תחזור אליו לתיקונים חוזרים, אז שלפחות לא תיסע רחוק. דווקא מכונאי "מומחה" עשוי בסופו של יום להכניס אותך להוצאות מיותרות.

בנוסף לרשומים לעיל, יש בר"ג את ארה'לה, מוסך יהלום מאחורי הבורסה ליהלומים. מוסך כללי, אמנם, אבל יש לו ריינג'רובר קלאסיק, ולכן סביר להניח שהוא מכיר היטב את המערכות בדיסקברי- לפחות מספיק בשביל בדיקה. בביקור היחיד שלי עם הדיפנדר במוסך שלו, התרשמתי שהוא מכיר את הרכב (הוא בדק אותו לפני שמכרתי, עבור מי שקנה אותו, ועלה בדיוק על הבעיות המעטות שהיו ברכב). יש גם חבר'ה שמטפלים אצל אילן אסייג בהרצליה, שמטפל בג'יפים וגם בלנדרוברים.
בקיצור- יש לא מעט... עכשיו אתה צריך להחליט.
(אני לא ממליץ על שום מוסך לטיפולים שוטפים, אלא רק לבדיקת הרכב. מוסך לטיפולים שוטפים זה משהו שמעבר להמלצות אישיות, ולכל מוסך- על כל לקוח ממליץ יש לפחות לקוח מאוכזב אחד)

אסף.

אייל דונלד
21-09-06, 16:57
תודה לכול המשיבים
אני מקווה שבימים הקרובים אוכל לדווח שהצטרפתי למשפחה
וכמובן לשאול שאלות של טירונים
בברכת שנה טובה
אייל

טל חסיד
21-09-06, 22:10
תיזכור לפני שאתה קונה לנד רובר הוא לא מתקלקל הוא מגיע מקולקל מהחברה!!! סתם.

שנה טובה טל

גרוס
25-10-06, 19:48
קקטוס בתל אביב

disckobi
25-10-06, 22:54
קקטוס בתל אביב

ממליץ בחום רב.
עובד איתו כבר שלוש שנים.
כשרכשתי הדיסקו הפנו אותי מהאתר אליו, בדק נתן או.קי, נסעתי לבדיקה במכון (אחרי הכל עלה 60000 זוזים ולא הכרתי אותו) עד היום אני מטפל אצלו.
מכיר כל בורג בדיסקו, דיפנדר ובריינג',.
מסוג המכונאים שהוא גם חבר וגם עוזר המון.

קקטוס: ארז 057-7792339 מסור לו ד"ש קובי ממודיעין.

נ.ב אם אתה מעוניין בדיזל 97 חבר שלי מוכר רכב מעולה.

-->