PDA

צפייה בגרסה מלאה : מישהו שמע על " Dynamic Fuel Saver Module " ??

שעיה כליף
21-09-06, 15:49
נתקלתי בזה
Dynamic Fuel Saver Module (http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ULTIMATE-FUEL-ECONOMY-MODULE-KIA-SPORTAGE-1995-2006-NEW_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ33597QQih Z016QQitemZ260033583647QQrdZ1)

ידוע לכם משהו ??

רפי 33
21-09-06, 16:36
היי
נתקלת??? :roll: (מבטיחים חסכון של מעל 30%!)
בעט את זה הצידה !
וטובה שעה אחת קודם.

חימושניק
21-09-06, 16:45
What will the Dynamic Fuel saving module do for my Vehicle?

Will help save 4-10 MPG

Faster and smoother Shifting (Manual or automatic transmissions)

More low end Torque

Adds on average 5-10 HP

מה זה השטויות האלו ?

שים לב ש:

* אין תמונה של המוצר.
* אין תאור ממשי של צורת ההפעלה של העב"ם הזה.
* הם טוענים שכל הרכבים מתוכננים לפעול על תערובת עשירה עפ"י תכנות המחשב במפעלי היצרן - שטות גמורה.
* אין שום הוכחה בת קימא שהמוצר עובד.
* המוצר מתיימר להוריד את צריכת הדלק ובמקביל להעלות את ההספק - כנראה ש"יצרן" המציא מחדש את חוקי הפיזיקה, שכן בעולם בו אנו חיים, כדי להעלות את הספקו של מנוע, יש להעלות בהתאם את כמות האנרגיה. היות ומקור האנרגיה של מנוע שריפה פנימית הוא בנזין או סולר, כדי להעלות את כמות האנרגיה יש להעלות את כמות הדלק - אז איך ייתכן שהמוצר גם יעלה את הספק המנוע וגם יוריד את צריכת הדלק בו-זמנית?
* איך לעזזאל המוצר אמור להשפיע על חלקות העברת ההילוכים ברכב עם גיר רגיל?! האם המוצר משפיע על רגל שמאל ויד ימין של הנהג?

ועוד...

נראה לי שקם מתחרה לגלולות האגדתיות...

ruby
21-09-06, 19:37
שיה אני לא מאמין שאתה לוקח ברצינות את השטויות האלו קאיה היא בלען דלק במיוחד לעומת הסמוראי שהיה לך, בכול רכב יש את הפלוס והמינוס הסמוראי צפוף וספרטני והקאיה מרווחת וזללנית אין מה לעשות אחד בא על חשבון השני. חג שמח ושנה טובה רובי.

שעיה כליף
21-09-06, 20:25
אם הייתי מאמין לא הייתי מעמיד את זה למבחן כאן 8)

מעניינת אותי דעתם של המומחים, אני אישית לא מכיר את המוצר ונתקלתי בו במקרה.

-->