PDA

צפייה בגרסה מלאה : Samurai VS Magnum

הכוכב הכחול
28-09-06, 21:05
שלום חברים יקרים...
אתמול במהלך משחק הכדורגל חבר עם מגנום השמיץ את הסמוראי שלי, :twisted:
ולא הוא לא ראה את הבוןבון שלי בשטח.... ;-)
כמובן שבסופו של דבר זה הגיעה למי יש יותר גדול,
ומשם הוחלט על טיול בוץ לאחר הגשם הראשון הבא עלינו לטובה.

ושאלתי היא כזו:
מי יותר טוב בשטח ובבוץ לדעתכם?
מגנום סטנדרטי או סמוראי נעול ?
המגנום והסמור שניהם שנת 97

מעבר לנעילה הסמור סטנדרטי לחלוטין,
בעצם יש לו גם שידרוג בטרנספר - החלפתי לטרנספר מהמודלים הישנים ( גלגלי שיניים במקום שרשראות ) :mrgreen: .

מה אתם אומרים מי מנצח פה???
( אני יודע שאני לא בפורום ממש אוביקטיבי :-D ,
אבל בעצם ממממ.... למי אכפת... :mrgreen: )

WildLove
28-09-06, 21:13
זו רק דעתי - אבל כשאני רואה מגנום ודומיו בשטח (אפילו אם תרצה, את ה"אגדה" החדשה שלהם, פחח) אני פשוט מגחכך וצוחק שהוא כנראה הלך לאיבוד
:)

מורי
28-09-06, 21:26
היתרון היחידי של המגנום הוא בבסיס הגלגלים הארוך שלו.
בגדול,במסלול מכשולים מגוון-אין לו סיכוי של ממש מול הסמוראי (הנעול...)
תגיד מתי ונארגן שיירת סמוראים ומגנומים (המסלול עלי... :razz: יהיו קטעים!).

נ.ב.
מתי מרכיבים קיט יחסי העברה בטרנספר החדש? :twisted:

חנן-ג'יפולוג
28-09-06, 21:35
הסמוראי הנעול מנצח, ביג טיים.

נמרוד
28-09-06, 21:46
כמובן שבסופו של דבר זה הגיעה למי יש יותר גדול,

שלו יותר גדול :smile:

ברצינות - סמוראי נעול, מול מגנום (סביר להניח שנעול מאחורה גם), גודל הגלגלים המקוריים של המגנום לא מאד גדול, מרווח הגחון בעייתי בגלל המתלה הנפרד מקדימה. יחס המשקל הספק דומה (סמוראי 1000 קילו על 65 כ"ס, לא? מגנום 1800+ קילו על 120 כ"ס ביום טוב)... בבוץ, הייתי שם את הכסף על הסמוראי.

אלון_ק
28-09-06, 21:58
אני שם את הכסף על מי שעוצם עיניים ולוחץ על הגז יותר חזק. בסופו של דבר שניכם תהיו תקועים בבוץ עם חיוך דבילי על הפרצוף וזה כל מה שקובע.

GodsFather
28-09-06, 22:35
לא משנה מתי זה קורה ,אני רוצה להיות שם לצלם את זה. וכמובן אח"כ להכנס גם לשלולית...

drorwi
28-09-06, 22:40
אני חושב שהשאלה הגדולה שלא דובר עליה זה הצמיגים
למי שיש צמיגי שטח מלא כנראה היתרון

אבל ברוח פורום סוזוק - הסמוראי לוקח בלי מלח

חוץ מזה אם אתה תתקע הוא יחלץ ואם הוא יתקע .....

דרור

GodsFather
28-09-06, 23:24
סמוראי יקח תודות למשקל וכמובן בהנחה והוא נעול לפחות מאחורה - צמיגי 50 50 יעשו את זה וצמיגי שטח מלא יעשו את זה יותר טוב.

בתור אחד שהוביל עם הסמו שלו וצמיגי בדיחה אך נעול את בוצות הירקון כשמאחוריו היילקס מדוגמת ובאפלו קשוח אני יכול להעיד שהסמו באמת כלי מדהים.

השנה נחפש אתגרים יותר עמוקים :-)

רק שיגיע!

yehudap9
29-09-06, 06:38
כמובן שהסמוראי לוקח! הסמוראי לוקח בהליכה מה שמגנום יצטרך לעשות עם הרבה הרבה תנופה ורגל כבדה על הגז! בשנה שעברה יצאתי לכמה טיולי בוץ עם כמה סופות משופרות לאללה אחת נעולה כפול בARB החלטנו לצלוח נחל בוצי לאללה..כמובן שאותי שלחו ראשון (קל יותר לגרור..) אז אני עם עז ההרים שלי עברתי את הקטע הכי עמוק בקלות יחסית..אח"כ נכנסה הסופה הנעולה כפול..והופ! נתקעה! למרות שנעל את 2 הדיפרנציאלים הוא נשאר במקום עקב משקלו הרב!
מורי..אם אתה מארגן שיירה אל תשכח לצרף אותי! אני מת לראות את המגנום מבקש חילוץ מסמוראי קטנטן אך הגבר!

הכוכב הכחול
19-03-07, 10:38
אני מת לראות את המגנום מבקש חילוץ מסמוראי קטנטן אך הגבר!
בשעה טובה זה קרה בשבת האחרונה.

המיקום: מישלט21 ;)
ירד גשם השבוע, כשאנחנו היינו שם היה טפטוף.... מספיק טוב עבורי :lol:

בעליית החימום לכיוון הסלעים של משלט, איפה שכל "ההצלבות" בעלייה האחרונה לפני הסיבוב לסלעים המגנום נתקע! :shock:
( אם יורשה לי להוסיף הערה אישית ב-י-ז-י-ו-ן!!!)
ושם הוא ביקש נגיע קטנה מהסמור הקטנטן
כמובן שאני כבר הייתי לפני הישורת של הסלעים,
אחרי כמה ניסיונות וגם קצת מע"צ כשהמגנום לא מצליח לעלות עקב החלקות חוזרות ונשנות מצד המגנום להסביר לנהג שהרכב הזה לא מיועד לגדולות ( היו שיומרו שגם לקטנות , אבל ניחה.. ).
הוחלט לעלות לעבר הסמוראי
כדי לראות אם הוא מצליח לעלות את הסלעים, אם כן המגנום ייתן עוד קצת בגז וינסה לעלות גם הוא.

אחרי שהסמור דילג את כל משלט בקלילות ( כן כן גם אני הייתי מופתע עקב כל הבוץ והגשם )
בעל המגנום התנצל
טען שאין למגנם כל סיכוי מול הסמוראי,
שאני נהג יותר טוב ממנו
בוא נעשה פרסה ונרד לשתות קפה.
ובא לציון גואל.

לסיכום:
סמוראי

שמוליקו
19-03-07, 11:11
לא הייתי שם :)
אני בטוח שהיה מצחיק.
רק חשוב לדעת שהרבה מאוד קשור בנהג.
גם כלי בינוני (אני לא טוען שמגנום הוא כלי כזה) עם נהג טוב יכול לעבור יותר מאשר כלי משופר בטרוף ונהג קקמיקה.

asafa
19-03-07, 13:41
הסמוראי נעול או פתוח?

זאביק
19-03-07, 13:46
הסמוראי נעול או פתוח?

מגנום סטנדרטי או סמוראי נעול
:!:

idanw
19-03-07, 14:11
מגנום סטנדרטי.. להבדיל מסמוראי, הוא נעול!
רק יש כל מיני גאונים שלא מכירים את הכפתור...

bioss
19-03-07, 18:07
עשיתי לא מעט טיולים עם מגנומים ואני מפחד לנסוע מאחריו בגלל שהם תמיד נתקעים או נשקעים!
אני נוסע קודם ועובר והוא נשקע אין ספור פעמיים(ואני לא מדבר על אחד או שתיים אולי 5 .6 אפילו ידני אחד! ) אז לדעתי בלי שום עירעור סמוראי סטנדרטי בבוץ לוקח מגנום.
לפחות ככה אני הבנתי מנסיון... :)

מורי
19-03-07, 18:56
הסמוראי נעול או פתוח?

כל התשובות נכונות!
הסמוראי נעול ופתוח :grin:

חן דן
20-03-07, 01:21
הסמוראי הכי סטנדרטי בעולם היה לוקח את המגנום גם בלי שיפורים מיוחדים סמוראי זה סמוראי יש בו משהו שאין לאף כלי אחר...

רון סמוראי
20-03-07, 18:24
שלום לכולם יאללה מי מסוגל לארגן איזה שיירת סמוראים באיזה יום בוצי לכיוון הצפון יש אחלה ביצה בנחל יבניאל בטח חלקיכם מכירים?

bioss
20-03-07, 18:57
שלום לכולם יאללה מי מסוגל לארגן איזה שיירת סמוראים באיזה יום בוצי לכיוון הצפון יש אחלה ביצה בנחל יבניאל בטח חלקיכם מכירים?
יאללה!
אני איתך תגיד יום וזמן.......
כמובן שעדייף בשישי או שבת....... :-P

נמרוד
21-03-07, 08:39
רוצים לארגן טיול - תעשו את זה מסודר בפורום הטיולים.

-->