PDA

צפייה בגרסה מלאה : שוקל לקנות דיסברי שנת 94 נפח 3900 האם כדאי?

mush
29-09-06, 18:23
אני מעוניין ברכב שגם אוכל להנות איתו בשטח וגם יהיה מפנק כמשפחתי.
אני בראש של סיגי. אבל אשתי מעודנת.
התקציב הוא כ 24000 ש"ח. ויש לי הזדמנות לרכב הנ"ל.
האם כדאי? (אמינות,יכולות שטח )
האם נכון שצריכת הדלק כנו של סיגי?
השמועות אומרות כשאתה נוסע אתה משאיר חלקים מאחוריך, ככה אתה יודע את הדרך הביתה. האם נכון?
איך המנוע? איך הגיר?

תודה

sherifon
29-09-06, 21:30
זו מודעת קנייה ולכן שייכת לפורום עצןת לפני קניייה .
אבל עד שיעבירו אותה לשם יש לי כמה דברים להגיד \לשאול.:
ניקח שתי טענות וננתח אותן בקלילות :
1)הרכב במצב פנטסטי -שנת 94 - חלקים חדשים - לכן שווה הרבה מעבר למחירון בזכות החלקים החדשים - ולכן -מציאה !(קשה לי להאמין שזה המצב).
הרכב במצב פנטסטי -בגלל בעליו שהשקיע כל דקה מזמנו כדי לאתר נזילות ולתקנן (ויש הרבה ב L-R) - ובכלל ה שקיע את נשמתו ברכב וכעת מעוניין למכור - כידוע זמן זה כסף וזיעה שווה הרבה כסף\ ערך סנטימנטלי-ובעליו לא בטוח עשה המרה של זמן=כסף לכן זו מציאה -(קשה לי להאמין - לכן אניח שבעליו נישבר מלשכב מתחת לרכב ולכן מעוניין למכור משום שלא רואה אור בקצה מנהרת התיקונים )
2)וזו האופציה הקלה - הרכב לא נסע הרבה -בגללל ריבוי התקלות -בעליו התייאש ולכן רוצה למכור ולהעביר את הצרה ממנו-גם במחיר הפסד -העיקר שלא יחזיק אנדרטה בחניה.-סביר שזה המצב -ולחיזוק טענותי - לנדרובר עשוי אלומניום - ולכן במכירה של מתכות עשוי להניב ערך דומה (סתם ניסחפתי)
-לכן קשה לי לאמין שמדובר במציאה --------------->
מה שמביא אותי לשאלה האם
אתה באמת חושב למצוא גיפ (ובפרט את הדגם המדובר) במצב פיקס במחיר כזה?

בכל מקרה בהצלחה

נמרוד
29-09-06, 22:40
צריכת הדלק גבוהה יותר מCJ. לא בגלל שהמנוע גדול, אלא בגלל שהרכב כבד יותר משמעותית (2+ טון).

24 אלף שקל? אין סיכוי שהרכב במצב טוב. המוכר זורק את האוטו, לא חושב שאתה רוצה לתפוס. אין ארוחות חינם.

ניר ל
30-09-06, 08:36
מחיר של SUV במצב סביר הוא 60,000 ש"ח לדעתי אפילו יותר מזה, תלוי איך מפרשים "סביר".

וזה לא משנה אם זה הסכום שהושקע בעת הקנייה או שזה כולל את הסכום שהושקע לאחר הקנייה.

bartalo
30-09-06, 09:47
צריכת הדלק גבוהה יותר מCJ. לא בגלל שהמנוע גדול, אלא בגלל שהרכב כבד יותר משמעותית (2+ טון).

24 אלף שקל? אין סיכוי שהרכב במצב טוב. המוכר זורק את האוטו, לא חושב שאתה רוצה לתפוס. אין ארוחות חינם.
הזול = יקר
היקר = יקר
על משקל: קשה באימונים = עוד יותר קשה בקרב.

תחשוב טוב טוב לפני שאתה מהמר בהפסד כמעט בטוח על הרכב הזה.
אלא אם זו השקעה לטווח קצרצר ואתה שומר את יתרת הכסף בסדר גודל של מעל 20,000 לשנה הראשונה על מנת לשמור על כשירות תנועה סבירה מינוס לרכב הזה

ברכב מסוג זה הצרות מגיעות בצרורות - יש לי חבר שקנה בדיוק כזה והגיע תוך 4 חודשים להחלפת מנוע וזה אחרי שהחליף/תיקן (במוסך כמובן) מעל חצי ממערכות הרכב
הוא קנה אותו במחיר "מציאה" (שמור, לא ראה שטח, צמיגים חדשים, רכב של האישה ועוד בבל"ת) של 32,000 ש"ח כולל ים תוספות ושיפורים (לא ראה שטח אני מזכיר) בשנה שעברה ומכר אותו אחרי שהחליף מנוע במחיר של 20,000 ש"ח.
בכל אופן בהצלחה וחתימה טובה

mush
30-09-06, 15:33
חבר'ה הבנתי את הרעיון.
המון תודה
גמר חתימה טובה

asafk
30-09-06, 16:35
הבנזינים לא זולים בגלל שהם נבלות. הם זולים בגלל המחיר של הדלק. חבר קנה בנזין 94 במצב די טוב ב28 אלף לפני כשבועיים, ובינתיים לא התגלו בעיות מהותיות (בעיות רציניות מגלים בזמן הזה).
נכון, בכל SUV יש יותר דברים שיכולים להתקלקל מאשר בג'יפ אמיתי, וזה דבר שצריך לשקול ברצינות, אבל יכול להיות שצירוף של מצב השוק הזוועתי ושל מצב לא רע של רכב ספציפי, יהפוך אותו לקניה לא רעה.

אסף.

KOOKE
01-10-06, 20:03
אני רכשתי דיסקברי בנזין שנת 96 כשמחיר המחירון שלו היה 51K ש"ח במחיר מצחיק של 28K ש"ח.

לרכב היו ליקויים אך בודאי שהוא לא היה נבלה סרוחה.

בשנת 94 הדיסקברי עבר מתיחת פנים ושינוי דגם. הדגם הישן יותר זול יותר במחירון.

לכן בהחלט ייתכן שדיסקו 94 צורה ישנה ב- 24K אינו בהכרח נבלה סרוחה.

לדעתי למשפחה הדיסקו הרבה יותר מתאים מאשר סי. ג'יי.

שלמה

avi1244
18-10-06, 23:32
הכל חוזר למצב הרכב,
לגבי ההוצאה השוטפת - הרכב שתיין - בממוצע 1:5.5 ק"מ לליטר.
לגבי הנוחות - 10, כבר עברתי סובארו טנדר, איסוזו טנדר ולדה ניבה - וזה מלך המלכים
תקלות - שוב ושוב תלוי באחזקה השוטפת - אגב לכל הבכיינים - לנד רובר מתגאה כי למעלה מ50% מהרכבים שיצרה מאז ועד היום - חיים נושמים ובועטים.
לגבי המחיר - אפשרי שזה המחיר -תלוי במספר ידיים, מצב מזגנים - חשוב מאוד, מצב הגיר והמנוע קשה לבדוק אלא אם כן תקח למכון בדיקה - אל תתקמצן.
בסיכום - לי יש, מרוצה מאוד אבל אותי משמש רק בסופי שבוע לטיולים.
בהצלחה - אל תתייאש

ארז
18-10-06, 23:46
אם הייתה כותב שמבחינת הנוחות הרכב מלך וזהו הייתי מבין, אבל אז הייתי חייב לכתוב ממה אתה משווה? הרסת הכל....
ואגב לגבי ההערה הפרסומית של לנדרובר(זה 70% לטענתם, אבל מי סופר),אתה ידעת שמעל ל98.2% מהנשים ששכבו איתי הייתה מולטי אורגזמה!(ל2 הטענות האלו, שלי ושל לנדרובר יש אגב את אותה האמינות...)

asafk
19-10-06, 00:56
לנד רובר מתגאה כי למעלה מ50% מהרכבים שיצרה מאז ועד היום - חיים נושמים ובועטים.

והנה אחד...

אסף.

shmil
19-10-06, 09:43
למה שלילי, אסף?

'סתכל כמו אנשי לנדרובר -
למרות מצבו הרעוע, הוא הצליח לטפס בנסיעה עד לראש ערימת העצים, ואפילו ללא צמיגי 37
:mrgreen:

fuksi
19-10-06, 09:49
הדיסקו בנזין נשחט במחיר משתי סיבות עיקריות:
1. אנשים שנפלו על "נבלה" שקורעת להם את הכיס.
2. הבנזין קורע את הכיס.
מחיר של 24K באמת נמוך אבל די קרוב למציאות לכן בדוק את הרכב טוב
ואל תשלול על הסף!
בכל זאת מדובר על רכב "עתיק"

טייגר
11-12-06, 01:02

יש ב25000 רכבים מדהימים שמורים ומתוחזקים היטב (זה המחיר שאני קניתי)

gooja
11-12-06, 09:25
מתי קנית, החודש ? סבלנות
הרכב נותן לך חודשיים של חסד, ואתה עוד לא מוציא לו את המיץ (כלומר, נוסע בעדינות יתרה).
בדיסקו שהיה לי, חודשיים שלושה ראשונים לא היו תקלות.
אח"כ - אלוהים ישמור. בערך 20 אלף ש"ח בשנה אחת.
מחז"ש, נזילות והאוזינג (יישור קו בקניה)- 5K
ראש מנוע - 5K מינוביץ
אטם ראש מנוע - 2K X 2
ובדרך, משאבת בלם, ברקס, ואקום, חלונות צונחים, דלתות לא נפתחות, חימום (מה זה חימום ?), וממיטב תוצרת תעשיית הוד מלכותה.

נ.ב.:
אני עדיין סבור, שבעתיד עוד אחזור לחיק הממלכה המאוחדת, כשאשתי תרשה לי לקנות דיפנדר.

-->