PDA

צפייה בגרסה מלאה : ריצ'רצ'ים לברזנט לפי מטר- האם קיים? היכן אפשר לקנות?

six 4 life
14-10-06, 19:50
לקראת החורף המתמזמז ובא הגיע זמן השימשונית המעפנה לעלות על האוטו אך טרם תעלה, תיקונים נדרשים כמו בכל שנה.

הפעם- ריצ'רצ'ים

האם מישהו מכיר מקום שמוכר ריצ'רצ'ים לפי מטר חוץ מתופרי הברזנטים?

תודה.

GodsFather
17-10-06, 03:04
מהיכן אתה בארץ (תזכיר לי...)

אם לא מתופרי ברזנטים (רחוב סלמה בת"א למי ששאל) אז תופרי תיקים ורפדים

תופרי תיקים - דרום ת"א - איזור שוק לוינסקי , יש שם כמויות של תופרים , גם תיקים , גם מזוודות (שזה סוג של תיק) וגם ביגוד - אתה תמצא את שתרצה , ללא ספק, רק תמצא חניה קודם :p :p :p :p
או בשדרות הר ציון בת"א גם כן...

אופציה אחרת היא רפדים , רפדי רכב - 1 יצחק שדה על הרמזור מול תחנת הדלק ,2 סוף יגאל אלון בצומת הT עם שכונת התקווה ומאחורי תאטרון נוגה ביפו (לא זוכר את הרחוב).

רפדים נוספים הם רפדים ביתיים - בר"ג אני מכיר שניים - אחד בעוזיאל פינת שד' ירושלים ואחד ברחוב הראה פינת חיבת-ציון (מול הפיצה)

זה מה (ש)אני מכיר באיזור המרכז המצומצם וניסיתי את כולם במהלך חיי הקצרצרים עם אי אלו אתגרים בתחום הבד והריפודים...

בהצלחה!!!

six 4 life
17-10-06, 04:19
אני מעירך.
לגבי הרפד בהרא"ה, איש נחמד מאוד, עזר לי בעבר, אך אני בספק אם יהיו לו ריצ'רצ'ים מתאימים. אבדוק איתו מחר.
לגבי ההוא בעוזיאל, שמעתי שהוא שוחט.

לגבי ת"א, ברביעי קופץ לשכונת הברזנטים (סלמה).

תודה.

GodsFather
17-10-06, 04:26
קודם כל תמסור לו ד"ש, דבר שני - הוא יפנה אותך למקורות שלו בדרום ת"א (איזור לוינסקי כמו שאמרתי) , ומשם תוכל להמשיך במסעך בעקבות הריצ'רץ האבוד.

על שנאמר "את הריץ' את הרץ' את הריצ'רץ' נפתח ונראה עולמות ....." (והיום זה נחשב הטרדה מינית :roll: )

six 4 life
17-10-06, 04:31
אין בעיה אני אמסור לו ד"ש מהסנדק של בן גוריון.
אם לא יהיו לו ריצ'רצ'ים.. אני כבר אסגור הכל בסלמה וזהו.

תודה
בוקר צח.

-->