PDA

צפייה בגרסה מלאה : מה זה סופה באנגלית

chiam 8
24-11-06, 22:57
רוצה להזמין דלתות חצי לסופה להזמין לפי גיפ רנגלר או cj מחיר טוב 300 $ לדלת חצי
מצורף תמונות של דלת וטנק דלת וחצי בודי זה מתאים לסופה קצרה 92 אוטומטית

chiam 8
24-11-06, 23:43
איך אני יודע איזה בודי יש לי

זאביק
24-11-06, 23:45
הסופה מבוססת על YJ, בעיקר במכלולים הטכניים, פחות במרכב.
היות והשלדה של הסופה ארוכה יותר, גם הבודי ארוך יותר ונבנה בארץ

גם בארץ יש שני סוגי בודי לסופה (קאנט גבוה / קאנט נמוך), שהדלתות של אחד לא תואמות לדלתות של השני.

לכן, בכלל לא בטוח שתהיה התאמה מדוייקת (וכל מילימטר חשוב פה) בין הדגם הישראלי ל-YJ.

אני אישית לא הייתי לוקח סיכון בדבר כזה.

six 4 life
25-11-06, 00:28
איך אני יודע איזה בודי יש לי

שים תמונה של הג'יפ שלך ונוכל להגיד לך איזה בודי יש לך.

אריק
25-11-06, 03:54
לפני קנייה מחו"ל... נסה אצל רכס חיים אולי יוכל ליצר לך משהו כזה מאלומיניום
כנס לבאנר פרסום בראש העמוד
בהצלחה
אריק

erezjack
25-11-06, 18:48
אם יש על המרכב, בצד, לפני הדלת , מתחת למכסה המנוע, את הלוגו JEEP באותיות מובלטות בפח, זהו גוף של ריינגלר YJ והדלתות שתזמין מארה"ב תתאמנה, אם במקום הלוגו יש לוגו פלסטיק של תע"ר STORM זהו בודי תוצרת ונצואלה או מצרים ולא בטוח שהדלתות מתאימות (במרכבים הללו גם בית הגלגל האחורי שונה ודומה לTJ) מלבד זאת ישנן מספר חנויות MAIL ORDER בארה"ב שכבר מכירות את הסופה ואפשר להתייעץ איתן.

ארז

דרור ברלי
26-11-06, 13:52
לא מדויק.
ראשית - רגע של לשון: ישראלים, דברו עברית! אומרים "מרכב" ולא "בודי"...:wink:
יש שני סוגי מרכב לסופה (חוץ מהאורך): "ישראלי" עם דופן נמוכה וקאנט בצורת מדרגה (מרכב של CJ ישראלי) ודלת צרה. ו"אמריקאי" עם דופן גבוהה וקאנט אלכסוני. זה כבר מרכב שדומה ל-YJ, או ל-CJ8 האמריקאי, ויש לו דלת רחבה יותר. אנחנו מדברים כמובן רק על הדגמים האזרחיים. לא מג"ב ולא ממוגנות למיניהן.
ההטבעה JEEP על הדופן היא רק משנת מודל מסוימת - 96 אם אני לא טועה. משהו שקשור יותר לענייני פוליטיקה שבין תע"ר לקרייזלר. בפועל, קיימים מרכבים "אמריקאיים" עם דופן גבוהה כבר משנת המודל הראשונה - 92. כל הסופות הסגורות הגיעו עם מרכב אמריקאי. סופות פתוחות - גם וגם. במודלים הגבוהים כל הסופות צוידו במרכב אמריקאי.

דלתות שתזמין בארה"ב יתאימו למרכב האמריקאי ולא יתאימו למרכב ישראלי. זה הכל. בסופה 92 הייתי בודק בשבע עיניים כי יש הרבה קומבינות במודל הזה, כולל מרכבים ישראליים שעברו הגבהת דופן על מנת להתאים לו גגות פיבר וכו' - חיים, תן תמונה ברורה וחדה של הג'יפ מהצד. בפרופיל, כדי שיהיה אפשר לקבוע בודאות.

נ.ר
26-11-06, 19:45
דרור צודק ההטבעות קשורות לפוליטיקה בין תער וקריזלר כמו כן רוב המרכבים הגיעו ממפעלים בדרום אמריקה אשר שם פשוט יוצרו רכבים באישור מלא של קריזלר ואם חותמת שלהם .אצלי יש גם הטבעה והמרכב הוא מיצרי למי שמכיר.

דרור ברלי
26-11-06, 22:37
המרכבים המצריים הם הכי איכותיים. שאר המרכבים (וחלקים נוספים) הגיעו מונצואלה.

oshoshan
13-05-07, 01:21
ואאו, דיון מעניין. התוכלו לעוץ איזה מרכב יש לסופה שלי?
תודה, עודד
]

דרור ברלי
13-05-07, 08:37
עודד, אצלך יש מרכב אמריקאי ארוך. קאנט גבוה.

...וגם גג חלוד שעוד מעט הולך ליפול.
אני לא יודע עד כמה אתה מודע למהירות שבה הריקבון מתפשט - בחורף הבא כבר תוכל להוציא משם את הראש - טפל בזה...

oshoshan
13-05-07, 13:48
המון תודות לפרטים!
בקשר לחלודה - אלה תמונות ישנות... הגג נראה הרבה יותר טוב עכשיו. לא מושלם, אבל מתקדם.
עודד

shay1
14-05-07, 07:57
לפי החורים שיש לך בגג אל תתקן , תחליף
שום תיקון לא יחזיק לאורך זמן

oshoshan
14-05-07, 12:03
התמונות מההודעה הקודמת ישנות... כך זה נראה היום, בערך 8 חודשים אחרי הפחחות. בנתיים, מחזיק מעמד לא רע. אם (או כש)יחזרו הרקבונות אשקול לוותר על הגג בכללו.
עודד

-->