PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצה על מוסכניק לסמוראי

WildLove
06-12-06, 22:29
אהלן חברים,
רציתי להמליץ לכל חברי הפורום, על הבחור הנפלא שגיליתי לא מזמן שנקרא מורי!
מאז שהכרתי את מורי (לפני חודשיים לערך) אני נעזר בו המון, הוא הבן אדם הכי הגון ואמין שמצאתי שאפשר לסמוך עליו שיטפל לי בגמד.
הבחור לא כמו המון מוסכניקים אחרים שנתקלתי בהם, ישמח להסביר ללקוח על כל חלק ולהראות לו את העבודה שהוא עושה, אם יש משהו שהוא לא בטוח בו הוא פשוט שולף ספר רכב וקורא ולא מנסה קודם ואז חושב (להבדיל מהמפגרים שנתקלתי בהם!!!)
האהבה שלו לסמוראים היא מה שהופכת אותו למוסכניק אמין, עם ניסיון של המון שנים הוא כבר מכיר כל בורג בסמוראי, הוא גם תמיד שמח לעזור טלפונית ובקיצור הבחור פשוט עשר והמחירים שהוא עשה לי היו ממש הוגנים, בעיקר כשכל העבודה נעשתה באהבה ולא כמו מוסכניק טיפוסי

- אין לי שום קשר משפחתי\כלכלי למורי, או אינטרס ללקק לו את התחת, הוא פשוט אחד המוסכניקים היותר טובים שמצאתי

:)

3Beni aroh
07-12-06, 13:03
כן ירבו כמותו:]

GodsFather
07-12-06, 18:46
מצטרף פה להמלצות,

גבר גבר של ממש ומקצוען בתחום , ואני עברתי כמה שהתיימרו להיות מקצועים והתגלו כבדיחה - מורי אכן זכאי לתואר מומחה לסמוראי (לפחות! )

וגם לי אין שום אינטרס מיני עם הבחור , אז...שלא יעבדו עליכם! :mrgreen:

3Beni aroh
07-12-06, 20:13
מצטרף פה להמלצות,

גבר גבר של ממש ומקצוען בתחום , ואני עברתי כמה שהתיימרו להיות מקצועים והתגלו כבדיחה - מורי אכן זכאי לתואר מומחה לסמוראי (לפחות! )

וגם לי אין שום אינטרס מיני עם הבחור , אז...שלא יעבדו עליכם! :mrgreen:

"וגם לי אין שום אינטרס מיני עם הבחור"

למה אתה משקר? אנחנו יודעים שכן.. חחחח

מורי
07-12-06, 20:22
תודה רבה...איך אתם רוצים את התשלום שלכם? בשיק או במזומן?... ;)

בכל מקרה אני תמיד שמח לעמוד לרשותכם בכל בעיה (קטנה וטיפשית,או גדולה ומסובכת).

yehudap9
08-12-06, 06:30
תודה רבה...איך אתם רוצים את התשלום שלכם? בשיק או במזומן?... ;)

בכל מקרה אני תמיד שמח לעמוד לרשותכם בכל בעיה (קטנה וטיפשית,או גדולה ומסובכת).
מורי! מה עם העשרה שקלים שאתה חייב לי? יאללה תרשום לי שיק אחרת אני שולח את הגמד שלי לחלץ ממך 10 שקלים!
אני גם נעזרתי פה ושם בשירותו של מורי ואני מכונאי בעצמי גאה להודות שמורי אכן זכאי לקבל שלט שבו כתוב "דוקטור" שיתלה על השער שלו..

-->