PDA

צפייה בגרסה מלאה : מערכת חשמל חדשה לדיפנדר

Gilad
04-01-07, 17:59
מתחיל להימאס עלי כל הקצרים שיש לי כל יום שני וחמישי והתחלתי לפזול לכיוון מערכת חשמל חדשה בדיפנדר.

אין לי איזהשהו ידע מיוחד בחשמל, אבל יש ידיים טובות ורצון והבנה בסיסית של איך עובדים הדברים.

יש מה לחשוב על זה בכלל?

איזה כלים/אביזרים צריך להכין (למעט כמובן חוטים בקטרים וצבעים שונים, מחברים וכדו)?

תודה

גלעד

zsahi
04-01-07, 20:10
שכח מזה, זה לא משהו לעשות בלי ידע אמיתי בתחום.
אני חשבתי להיכנס לסרט הזה וחיפשתי צמות חשמל חדשות לדיפנדר (בחו"ל) לקנות ולהחליף לא מצאתי. יש בעלי מקצוע שמסוגלים לעשות את העבודה הזאת, שכר ריאלי צריך להיות בסביבות ה4 לעבודה איכותית אבל מי ערב לך שהעבודה באמת תהיה איכותית.
אני לא רוצה להרחיב יותר מדי בעניין של חשמלאים, הבעיה נעה בין חוסר יושר לחוסר הערכה של לקוחות כלפי העלות לעבודה איכותית, בכל אופן הבעיה קיימת.

Gilad
04-01-07, 20:19
הבנתי, שכחתי :)

מה לגבי חיווט מחדש לפחות של כל התאורה והגנבים למיניהם? כמה מסובך זה צריך להיות?

גלעד

gp1
06-01-07, 01:15
סבלתי בזמנו גם אני מקצרים ודברים שהפסיקו לעבוד והגרוע מכל המנוע החל לבעור מקצר חשמל
. והכל מחיבורי פרטצ' שנעשו על ידי חשמלאים למיניהם .
רמי עשה לי צמת מנוע חדשה . אבל הבעיות המשיכו . השבתתי את הרכב ליומיים , ויחד עם שני חברים ,מלחם שרינקים וריליים פיוזים חדשים , וקופסת פיוזים חדשה הפכנו ניקינו וסידרנו את כל המערכת .. מאז טפו טפו טפו . מפרך אבל שווה !

תתארגן עם החומרים והכלים סכימת חשמל . מקום ותאורה ועזרה וצא לדרך ... המאמץ יישתלם .

Gilad
06-01-07, 11:37
לאיזור המנוע לא חשבתי להתקרב, אבל לחווט מחדש את כל מה שמאחורי קיר האש לכיוון הזנב נראה לי מבצע בר ביצוע שיפתור הרבה בעיות.

האם הסכמה שיש ב- workshop manual מספיק מפורטת ונכונה ל- tdi300?

תודה

גלעד

yoni 110
06-01-07, 16:39
דווקא את איזור במנוע הכי קל לחווט מחדש
מאחורי קיר האש? הכוונה לצמת חשמל שרצה בתוך השילדה לאחורי הרכב? אם כן כבל רב גידי הוא הפיתרון- מושכים בעזרת הצמה הישנה את הכבל ומחברים מחדש

מאיר רוטברג
06-01-07, 17:06
רק אורן דוכן

אני אישית לא נותן לאף אחד לגעת לי ברכב
אומן בחסד עליון

gp1
10-01-07, 22:36
הסכימות של היינז הספיקו לחברי ולי . כמובן שלפני הסכמות יש לגלות מה זה, מה , מי, ולמה .
אחרי החוליגנים שחגגו בה, עליה, ובתוכה ( זה הרפתקאה ) .

-->