PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצות לספסל אחורי רוחבי לסופה סגורה

schleien
07-01-07, 22:00
בשעה טובה הצטרפה למשפחה סופה סגורה :D . כמובן שבימים אלה הסופה עוברת ישור קו והתאמות שונות להיותה רכב שני של המשפחה.

ההתלבטות היא בין ספסל עם שני מקומות ישיבה בין הכנפיים, לבין שלושה מעל הכנפיים.

אילו ספסלים מתאימים לכל אחת מהאופציות - מאיזה רכב לפרק?

האם בספסל שיושב על הכנפיים עלולה להיות בעיה של נגיעה בתקרה עם הראש?

אשמח לראות תמונות של ספסלים מותקנים.

ניר

מוני סופה
07-01-07, 22:08
הספסל הכי נוח ושימושי שמוכר לי הוא של ברלינגו או כול מסחרית אחרת. מצוי בשפע ובזול והוא מתקפל ל 2 + 1. ובנוסף גב מתחתי.
על הכנפים לאנשים גבוהים (1.8 ומעלה) תהיה בעיה. בין הכנפים יכנסו רק 2. לשקולך מה עדיף

six 4 life
07-01-07, 22:16
אם בא לך ספסל אחורי של ספארי בסכום יפה, שלח ה"פ.

עמרי2
07-01-07, 22:51
אצלי יש כיסא של ספארי מעל הכנפיים עם אפשרות לקיפול פעם אחת. מטייל עם שלושה נוסעים במושב האחרי בכיף (חוץ מזה שלאמצעי אין איפה להחזיק :lol: ...מקווה שגם להם כיף :twisted: )

היתרון במושב הזה שמשענת הגב שלו מאוד גבוהה. הייתי מעדיף מושב עם תמיכה גם לראש כמו שמוני הציע-של ברלינגו, עם אפשרות של כיפול פעמיים לצורך העמסה טובה יותר.

AvigdorAharon
08-01-07, 06:30
רק מושב של אמריקאית (ספארי, סבן וכדומה) ומעל הכנפיים.
המושב מרופד מעל למצופה ומכאן היתרון העצום בנוחות.
בנוסף, מתחת למושב אתה בונה ארגז בעל נפח טעינה עצום.

אביגדור

oferl
09-01-07, 09:07
גם אני השתמשתי בספסל של ברלינגו. בקשר למעל או בין הכנפיים - מאוד תלוי בגיל הילדים. אם הם גבוהים, יתכן מצב של מפגש בין הראש לתקרה לפעמים. לעומת זאת - בין הכנפיים צפוף מאוד.
במקרה שלי, בניתי שתי קשתות אורכיות שיוצאות מהקשת התהפכות (אחרי הכסאות הקדמיים) לכיוון החלק האחורי של הרכב וביניהם חיברתי קורה רוחבית. הקורה הזו מחזקת את המבנה ותומכת במשענת הספסל (שננעלת על הקורה באמצעות פיני הנעילה המקוריים, כך הידית שחרור המשענת המקורית - עובדת.). חגורות הבטיחות מורכבות על הקורות האורכיות.
שורה תחתונה - הילדים מרוצים ויש מספיק מקום מאחור. אם נדרש עוד מקום - כל העסק מתקפל עד למושבים הקדמיים.

מאיר רוטברג
09-01-07, 09:14
אני עשיתי סיבוב בכפר קאסם,קניתי כסא אחורי של 306 עם החגורות בטיחות ב150 שקל

זה שני חלקים ,
בניתי תושבת מעל שני הכנפיים משאריות פרופיל שהיו לי כולל חיזוק לגב ,(נשבע לכם ,לבד:grin: )
המושב מתקפל כולו, יש רווח גדול מתחת למושב ,
קח בחשבון שזה לא לנסיעות שטח למבוגרים מושב מעל הכנפיים ,
סה"כ עלות כולל חומר וברגים, 200 ש"ח

-->