PDA

צפייה בגרסה מלאה : הספידומטר לא פועל!!

raful_silas
27-01-07, 20:39
הספידומתר לא פועל... זה הסיפור:
הכל היה עובד יפה , עד שהתקנתי רדיו דיסק
ובטעות קיצריתי משהו, לא יודע מה
מאז הפסיק לפעול לי הספידומטר והאורות בדשבורד!
חיפשתי פיוזים , החלפתי כל פיוז שרק ראיתי!
וכלום לא עובד!

מה כבר יכל להיות הבעיה?!?

moriseven
27-01-07, 21:01
על הספידומטר עצמו הקצר לא אמור להשפיע, כי אם יש לך את הספידומטר המקורי הוא מכני לחלוטין, תבדוק את הכבל שלו שיוצא מהשעון ומתחבר לטרנספר.
אם החלפת את כל הפיוזים כנראה שהמנורות עצמן נשרפו או שאולי המתג של האורות עצמו נדפק(יש שם דימר ששולט על העוצמה של האורות בדשבורד), אורות ראשיים (דרך) עובדים ?

raful_silas
27-01-07, 21:17
על הספידומטר עצמו הקצר לא אמור להשפיע, כי אם יש לך את הספידומטר המקורי הוא מכני לחלוטין, תבדוק את הכבל שלו שיוצא מהשעון ומתחבר לטרנספר.
אם החלפת את כל הפיוזים כנראה שהמנורות עצמן נשרפו או שאולי המתג של האורות עצמו נדפק(יש שם דימר ששולט על העוצמה של האורות בדשבורד), אורות ראשיים (דרך) עובדים ?

כן האורות בחוץ עובדים!!
זה מאוד מוזר גם אני חשבתי שזה מכני!
אבל עובדה זה פעל , אחרי הקצר נסעתי זה הפסיק לפעול!

שיצו
28-01-07, 01:15
כנראה שזה צירוף מיקרים כי הספידומטר הוא מכני פשוט מאוד תפרק את הספידומטר החוצה תיסה ככה ותיסתכל על הכפת שלו עם הוא מיסתובב יכול להיות או שהוא לא נכנס טוב(ברח מהמקום שלו במיקרה שלך) או שהספידומטר שלך לא טוב
ובקשר לאורות תיבדוק מנורות למרות שקש ה לי להאמין שמיקצר ישרפו המנורות כי בדרך כלל מיקצר נישרף הפיוז שבא ליפני המנורות ועם בכול זאת המנורות נישרפו לך תיבדוק יכול להיות שיש לך פיוז גדול מידי.

raful_silas
28-01-07, 23:57
כנראה שזה צירוף מיקרים כי הספידומטר הוא מכני פשוט מאוד תפרק את הספידומטר החוצה תיסה ככה ותיסתכל על הכפת שלו עם הוא מיסתובב יכול להיות או שהוא לא נכנס טוב(ברח מהמקום שלו במיקרה שלך) או שהספידומטר שלך לא טוב
ובקשר לאורות תיבדוק מנורות למרות שקש ה לי להאמין שמיקצר ישרפו המנורות כי בדרך כלל מיקצר נישרף הפיוז שבא ליפני המנורות ועם בכול זאת המנורות נישרפו לך תיבדוק יכול להיות שיש לך פיוז גדול מידי.

אני הבדוק את הבעיה עם הספידומטר! (איך שהסברת)
בקשר למנורות החלפתי כל פיוז אפשרי (מה שראיתי) והמנורות תקינות!

כל כך הרבה בלגן יש בחוטים!
ניראה לי עדיף לבנות תאורה חדשה!
המנורה של המוט של הגיר ( P.N.D.2.1 ) בהגה לא גם עובד!

אחרי הקצר!

-->