PDA

צפייה בגרסה מלאה : גיר של GMC אוטומט 4 הילוכים מתאים ל CJ7 ?

raful_silas
27-01-07, 21:22
יש לי גיר אורינל של קרייזל 999
3 הילוכים?!
האם הגיר של GMC אוטומט 4 הילוכים
מתאים לCJ 7 שלי?!?
ועם כן מה צריך בישביל לחבר אותו?!

six 4 life
27-01-07, 21:27
אם אתה מתכוון לגיר TH400, ומתאים לך החלפה ראש בראש על ה999, דבר איתי.

moriseven
27-01-07, 22:11
th400 זה גיר 3 הילוכים.

raful_silas
27-01-07, 23:23
אז יש דבר כזה 4 הילוכים שמתאים ל CJ7

או שזה לא יתאים ?!

UNIX
27-01-07, 23:26
כל דבר יכול להתאים הבעיה שצריך מתאם שעולה המון כסף

lizard
28-01-07, 00:01
על איזה דגם גיר אתה מדבר?
אם את המדבר על משהו חדיש, קח בחשבון שאול יצריך מחשב לניהול של הגיר. לא יודע אם זה בכלל אפשרי טכני, או לפחות במחיר סביר, להרכיב כזה על CJ7

UNIX
28-01-07, 00:13
על איזה דגם גיר אתה מדבר?
אם את המדבר על משהו חדיש, קח בחשבון שאול יצריך מחשב לניהול של הגיר. לא יודע אם זה בכלל אפשרי טכני, או לפחות במחיר סביר, להרכיב כזה על CJ7

יש גיר כזה 700 שהוא מכאני ויש גם עם מחשב ה400 אבל הכי חזק למיטב ידיעתי
ה 700 לא מחזיק הרבה מנסיון של חבר עם מנוע 8

lizard
28-01-07, 08:28
ה700R4 לא מחזיק כי הוא צרי לעבור שיפוץ, וזה עד כמה שהבנתי לא פשוט, עם חלקי אפטר מרקט ואז הוא חזק כמו ה400.
נדמה לי, לא בדקתי לעומק, שה700 הוא הגיר ה4 הילוכים שבא לפני המודלים הממוחשבים. אני מת לשים אחד בג'יפ שלי. הראשון שלו ממש נמוך (יחסית) ויש לו OD.

הבעיה שבשביל לשים גיר שכזה אתה צריך לפחות 2 מתאמים סופר יקרים. בערך 1000 דולר לפני משלוח לארץ ומיסים.

נמרוד
28-01-07, 09:45
למה הניחושים? הבחור מדבר מן הסתם על גיר 700R4 שזה הגיר 4 הילוכים מדיום דיוטי הנפוץ בפרוקים של מכוניות GMC ושברולט בארץ (סונומה, ספארי וכו) והתשובה היא חד משמעית:

לא מתאים להרכב בג'יפ CJ במקום הגיר המקורי כמו שהוא.
כן יתאים עם ערכת מתאמים מבית Advanced Adaptors או Novak למשל, הקיטים עולים הרבה כסף כמו שכתב ליזרד. לא יודע אם 1000$ אבל בהחלט לא מעט.

וגם אם הכוונה לגיר 4 הילוכים אחר - E4L60 חדש יותר או 4L80E גדול, התשובה נשארת בעינה - אפשר להתאים אבל יש צורך בקיט היקרים (וגם התאמה של גשר ודרישפטים וכולי).

lizard
28-01-07, 11:21
בכל מקרה הוא יצטרך התאמה של דרייבשאפטים לדעתי.
שלא לדבר על זה שלא בטוח שהטורק, אם יש לו כעת, בכלל מתאים ועוד כל מיני דברים "פשוטים".

אם אני זוכר נכון, המתאמים עולים בסביבות ה350 דולר כל אחד. המשלוח שלהם יקר כי הם כבדים ולא קטנים במידה.

raful_silas
28-01-07, 19:11
הבנתי...
אז עדיף להישאר עם הגיר האורגינלי
3 הילוכים אוטומט וזהוו!

moriseven
28-01-07, 20:52
תשאר איתו, תאמין לי הוא גיר אמין וטוב שעושה את העבודה גם בשטח וגם בכביש רק תדאג לו לרדיאטור קירור עצמאי משלו(לא ביחד עם הרדיאטור של המנוע כמו שבמקור)

raful_silas
28-01-07, 23:59
תשאר איתו, תאמין לי הוא גיר אמין וטוב שעושה את העבודה גם בשטח וגם בכביש רק תדאג לו לרדיאטור קירור עצמאי משלו(לא ביחד עם הרדיאטור של המנוע כמו שבמקור)

מה זאות אומרת?!
פשוט להוציא את שתי הצינורות ולהלביש על רדיאטור אחר?!
לקנות כל רדיאטור? או יש משהו מיוחד רק לגיר?!
יהיה משמעות בקירור שלו?

moriseven
29-01-07, 06:57
אתה צריך רדיאטור לקירור שמן, נראה כמו רדיאטור רגיל רק שבדר"כ הוא שורה אחת (ולא שתיים או שלוש כמו רדיאטור של המנוע) עם כניסה ויציאה שאליהם אתה מחבר את הצינורות קירור של הגיר.
למרות שזה לא מסובך להתקין לבד, זה גם לא כזה יקר אצל משפצי גירים אוטומטיים, לי עלה לפני שלוש שנים 400 שקל.
אם אתה רוצה לעשות לבד אז אתה צריך :
שני צינורות גומי (שיתאימו בקוטר לצינורות מתכת של הגיר),
בנדים מתכת.
רדיאטור שמן.

תפרק את הצינורות מהרדיאטור של המנוע(מחוברים באמבטיה התחתונה)
תרכיב בקצה של הצינורות מתכת את הצינורות גומי ותפוס עם הבנדים.
פרק את הרדיאטור שלך מהחזית ותכניס את הרדיאטור שמן בין החזית לרדיאטור מנוע ותריץ את הצינורות גומי לרדיאטור שמן.
כשאתה מסיים, תניע את המנוע, חכה שיתחמם ותבדוק שמן גיר ב - P , כי יהיה לך חסר בגלל השמן שינזל מהאמבטיה התחתונה שפרקת את הצינורות ממנה.

בין אם תעשה לבד או תתן למשפץ גירים, תדע שזה אחד הדברים החשובים ששומר על הגיר.

-->