PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש את הכתבה של עמי על ביצוע טיימינג ל TDI300

ron_gal
18-02-07, 10:47
שלום,

הייתה כתבה על איך לבצע טיימינג ל TDI300, אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי למצוא אותה.

כמו כן, כל כתבה, או הוראות יעזרו ...

אני מתכוון לעשות טיימינג לשני רכבים בזמן הקרוב.

תודה,

רון.

נמרוד
18-02-07, 10:53
הכתבה (http://www.jeepolog.com/37.html)

ron_gal
20-02-07, 11:59
נמרוד,

תודה על הקישור.

ותודה לאסף ועמי על העבודה היפה.

יש כמה חוסרים / שגיאות בכתבה, וכן שוני בטיפול במנוע דיסקברי עם גיר אוטומטי.

אני אכין איזה מסמך קצר בנושא כולל צילום של נועל גלגל התנעה של דיסקברי אוטומטי שייצרתי.

רון.

שחף110
20-02-07, 19:10
רק היית צריך לבקש רון .... אני גם חרטתי כזה כלי.

asafk
20-02-07, 21:08
רון, זה אינטרנט. אתה מוזמן לפרט על החוסרים/ שגיאות. אני מבטיח לתקן את הכתבה אם צריך.

אסף.

ron_gal
21-02-07, 08:11
אסף,

צילמתי אתמול את המיקום של נעילת הגלגל התנעה של הדיסקו, ואת הנועל שהכנתי, אני אשלח מחר
עם הסבר שניתן יהיה להוסיף לכתבה.

לגבי השגיאות, יש החלפה בכתבה בין גלגל סרק למותחן, הבורג של המותחן הוא אלן 8 ושל גלג הסרק הוא בוקסה 15, בכתבה זה הפוך משום מה.

עוד "תרגום" שחסר בכתבה הוא מידת העומס גל הרצועה, כתובה בפאונד- רגל ורצוי לתרגם לניוטון - מטר למי שיש מדידה כזאת בלבד :)

דבר נוסף שכדאי לדעתי להוסיף לכתבה הוא מידת העומס של מותחן רצועת מזגן, לא חיפשתי את המידע, אבל אני בטוח שיש לזה ערך מדוייק.

ואחרון חביב, אם מישהו יכול להרים את הכפפה, ולהוסיף מידע על כיול של משאבת ההזרקה ע"י איחור או קידום דרך החלון שמאחורי מותחן המזגן ... תבוא עליו ברכה.
אני כרגע משחק בניסוי ותהייה, והייתי שמח להבין את הנושא לעומק.

רון.

asafk
21-02-07, 23:42
לגבי השגיאות, יש החלפה בכתבה בין גלגל סרק למותחן, הבורג של המותחן הוא אלן 8 ושל גלג הסרק הוא בוקסה 15, בכתבה זה הפוך משום מה.

זה משהו מעניין... לפי הספר- יש סידור אחד. לפי המנוע שלי (שמעולם לא נפתח לפני כן) - סידור הפוך, ובמנוע של עמי... בכלל משהו אחר. אז כנראה זה לא קבוע.

אסף.

ron_gal
22-02-07, 07:45
אסף,

של מי הטיימינג בלי במותחן והסרק המצולם בכתבה?
שם האלן במותחן לפי הצילום ...

ורק ולוודא, המותחן בא עם ברקט ברזל למתיחה (זה עם הריבוע של הדרייב 1/2)...

רון.

asafk
22-02-07, 18:15
מה שכתוב- זה מה שמצאנו אצלי (מנוע שמעולם לא נפתח בו מכסה הטיימינג לפני כן).

אסף.

-->