PDA

צפייה בגרסה מלאה : שנורקל לויטרה

ofer23
03-03-07, 02:55
חברים יקרים שלום!
הייתי שמח לשמוע דעות לגבי שנורקל לויטרה
ומי שבעד אם אפשר להמליץ על מקום שמתקין.
תודה

ofer23
04-03-07, 20:01
אומנם אני חדש פה..
אבל לאף אחד אין מה להגיד בנושא?

אלון_ק
04-03-07, 23:51
אם תבקש מידע טכני ספציפי תקבל תשובות מפורטות יותר, כנראה.

אין סיבה להיות נגד זה, נזק זה לא עושה. אם לכיס שלך זה לא מזיז ואין לך עדיפות גבוהה יותר, לך על זה. איפה בבאר-שבע? אין לי מושג.

boba banay
05-03-07, 00:49
לפני כל שיפור שאתה מתקין אתה צריך לחשוב האם אני צריך אותו? יש לי שימוש בשבילו?

שנורקל נועד קודם כל למעברי מיים קצת עמוקים שיש בהם סכנה שמים יכנסו דרך מעברי האויר אל תוך המנוע - ייצרו נעילה הידרו סטטית ויגמרו את חיי המנוע באותה שניה - ולדעתי אדם שמטייל בחורף, ומתכוון לחצות נחלים - כדאי שיתקין, וזה לא משנה אם יש לו ויטרה או דיפנדר.

דבר נוסף - יש שנורקלים טובים בד"כ בבניה עצמית שבראשם אפשר לשים ראש של שנורקל לטרקטור
נראה כמו פטריה ועולה משהו כמו 80 ש"ח במוסך לטרקטורים - היתרון שלו שהוא מסחרר את האויר שנכנס ובכך מפריד אותו מחול ואבק שעלולים לסתום את פילטר האויר ולחנוק את המנוע- טוב במיוחד כשנוסעים בטיול כמה רכבים בפודרה..

לגבי איפה מתקינים - אתה יכול גם לבד - זה די פשוט - יש כאן בפורום כמה שרשורים שמפרטים ממש את כל תהליך הבניה,
חוץ מזה אתה תמיד יכול לעשות בירור אצל המשפרים למיניהם...

ד ו ר ו ן
05-03-07, 01:18
שנורקל נועד קודם כל למעברי מיים קצת עמוקים שיש בהם סכנה שמים יכנסו דרך מעברי האויר אל תוך המנוע -
שנורקל לא נועד קודם כל למעברי מים אלא "גם" למעברי מים.
בהרבה מקומות שרכבי שטח זה דרך חיים ומים אין שם יש שנורקלים על רכבי שטח-המנוע שלך חשוף בארץ לאבק הרבה יותר משהו חשוף למים ואבק הורס את המנוע לאט בשקט ובבטחה.
אם אתה נוסע הרבה בשטח,גם בקיץ בדרום, בייחוד אם אתה לא ראשון בשיירה אז זה הטבה משמעותית לחיי המנוע שלך.

להרבה מאד משאיות שלעולם לא יראו שטח יש שנורקלים, פשוט כי שאיבת אויר מהגובה משמעותה הרבה פחות ג'יפה גם בכביש ואם כ"כ הרבה יצרני משאיות טורחים לשים שנורקל על משאיות כביש זה אומר דרשני בעולם שמנסים להפחית עלויות.

ofer23
05-03-07, 02:20
שנורקל לא נועד קודם כל למעברי מים אלא "גם" למעברי מים.
בהרבה מקומות שרכבי שטח זה דרך חיים ומים אין שם יש שנורקלים על רכבי שטח-המנוע שלך חשוף בארץ לאבק הרבה יותר משהו חשוף למים ואבק הורס את המנוע לאט בשקט ובבטחה.
אם אתה נוסע הרבה בשטח,גם בקיץ בדרום, בייחוד אם אתה לא ראשון בשיירה אז זה הטבה משמעותית לחיי המנוע שלך.

להרבה מאד משאיות שלעולם לא יראו שטח יש שנורקלים, פשוט כי שאיבת אויר מהגובה משמעותה הרבה פחות ג'יפה גם בכביש ואם כ"כ הרבה יצרני משאיות טורחים לשים שנורקל על משאיות כביש זה אומר דרשני בעולם שמנסים להפחית עלויות.
המון תודה לכולם!
עזרתם מאוד!
חג שמח!

-->