PDA

צפייה בגרסה מלאה : סמוראי 97, ה LOW נכנס בקושי רב

הדיפנדר פיליפ
04-03-07, 23:37
הילוך כוח נכנס לאחר מאמץ רב, אין בעיה להעביר ל 4x4 HI רק ה 4X4 LOW עושה בעיות... מה זה יכול להיות, בתודה עומר

הכוכב הכחול
05-03-07, 14:08
היי עומר וצהריים טובים.
בעיית שילוב הטרנס' במודלים שלנו ( 96 ומעלה ) ידוע.
אצלנו להבדיל מהמודלים הקודמים יש בטרנספר שרשראות במקום גלגלי-שיניים.
והשרשראות האלו לא עושות את עבודתן נאמנה כמו הגלג"ש.

לי הייתה אותה הבעייה בדיוק.
הLOW לא היה משתלב אלה אם זה לא היה בכוח רב.
עד שהגעתי לשלב שהייתי יוצא לטיולים עם עוד שותף רק כדי שבעליות או מעברים טכניים במיוחד הוא
יחזיק את הידית שלא תקפוץ החוצה,
( זכור לי שבמעלה דריישפט חברה שלי קיבלה כחול ברגל בגלל שתפקידה היה לבעוט את הידית למקום ושלא תברח החוצה עד לסוף העלייה, שאר הטיול הייתי מעביר לHI ובמכשולים היא הייתה מחזיקה את הידית ב LOW ).

לסיכום
לי יש קבלה מתאריך חצי שנה לפני שקניתי את הסמוראי ( הבעלים הקודמים ) ממוסך סוזוקי נחשב על שיפוץ הטרנספר,
וכמו שאתה מבין זה לא עבד.
כמו כן גם ראיתי ושמעתי על אנשים שמשום מה התעקשו לתקן את הטרנספר ה#@!%#@^ הזה,
והבעיה עדיין חוזרת אחרי כמה זמן.

אם אתה רוצה לפתור את הבעיה הזו אחת ולתמיד
הייתי ממליץ לך להחליף את הטרנספר לסוג ה"ישן" ( המודלים לפני 96 אלו עם הגלג"ש ).
אני אישית החלפתי אצל מורי
ואני מאוד מבסוט מהעבודה ומהתוצאה, ( לאחר מס' רב של טיולים הטרנ' משתלב ללא שום קושי וללא שום בעיה ( השקעה משתלמת וחכמה ( לדעתי בכל אופן.. ))).
ממליץ לך גם לעבור לגלג"'ש ולשכוח מהבעיה הזו.
מה גם שאם בעתיד תרצה להגדיל את מידת הצמיגים הפלטפורה לקיט לטרנס' תהייה מוכנה כבר.

הדיפנדר פיליפ
05-03-07, 22:05
מה המחיר פחות או יותר של הפתרון הנ"ל... להחליף לגלגלי שיניים של שנתון נמוך יותר...? כמה זמן עבודה זה במידה ואני מביא את כל החלקים

קושקוש
05-03-07, 22:32
מה המחיר פחות או יותר של הפתרון הנ"ל... להחליף לגלגלי שיניים של שנתון נמוך יותר...? כמה זמן עבודה זה במידה ואני מביא את כל החלקים
הכול בסדר בטרנספר אתה לא צריך להחליף כלום פשוט תילמד לשלב נכון תיתקשר אלי ואני אסביר לך 0506919922

הדיפנדר פיליפ
05-03-07, 22:42
סבבה משה, תודה, אני אתקשר מחר מהאוטו בערך ב20:00... אני יודע שצריך ללחוץ ואז להעביר, אבל בכל מקרה אני אתקשר לדבר איתך גבר...

איל מ
07-03-07, 14:09
הכול בסדר בטרנספר אתה לא צריך להחליף כלום פשוט תילמד לשלב נכון תיתקשר אלי ואני אסביר לך 0506919922

אולי כדיי שתלמד את כולנו על שיטת הפלאים הסודית שלך לשילוב טרנספר

הדיפנדר פיליפ
07-03-07, 16:46
הבחור מעלי מכר לי את הסמוראי וכמו שאתם יודעים לכל רכב ה"שריטה" שלו... השיטה שלו זה להרים את הידית העברה טיפה למעלה ואז להכניס ל LOW... עבד פעם אחת, מחר אני אנסה לעשות בדיקות ולראות

מורי
08-03-07, 00:46
וכמו שאתם יודעים לכל רכב ה"שריטה" שלו...

השריטה של הרכב שלך זה טרנספר מדגם פשוט מחורבן,שברגע שמתחיל לעשות בעיות ,הן רק הולכות ומתגברות...זו לא שאלה של אם,זו שאלה של מתי... :rolleyes:

סוזי המשתוללת
09-03-07, 12:58
לפני שאתם מפרקים טרנספרים תחפשו דברים פשוטים כמו הגרמושקות שמכסות את הידית ונוטות להתייבש ולהתקשות ומתפקדות כקפיץ מחזיר וגורמות לבעייה
חוצמזה גם תושבות טרנספר קרועות/ עקומות עשויות במצבים מסויימים לגרום לתופעה
ויש גם את האקולון שבתחתית הידית שאני משער שהוא אותו דבר כמו בדגמים הישנים ואז כשהוא מתבלה הידית לא ממוקמת נכון ועשויה לגרום לתופעה
כל הנ"ל מסתכם בסכומים קטנים 50 ש"ח לפריט ולכן שווה להתחיל בהם לפני שנכנסים לסרט של פתיחת טרנספר שיעלה הרבה יותר

מורי
09-03-07, 22:39
סוזי,הטרנספרים עם השרשרת (שינוי שהגיע יחד עם הקפיצים הספירליים)בנויים אחרת לגמרי ממה שאתה מכיר.
אין בוקסה אוקולון,אין גרמושקה.יש גומיה קטנה שמגנה מאבק,כל מנגנון השילוב בנוי בצורה שונה לחלוטין.

עמיחי ויעל
10-03-07, 21:29
שלום

אצלי (סמוראי 98 ) הגיר 4x4 לא נכנס בכלל ל- LOW. ל- HIGH נכנס בלי בעיה.
הייתי במוסך שבתאי בחיפה והוא רוצה לפרק את הגיר בעלות מינימלית של 1000 שח, רק כדי לראות מה הבעיה.
אם יש עצת קסמים איך להעביר או מה לעשות אשמח לשמוע

הדיפנדר פיליפ
10-03-07, 21:57
א. תתייעץ עם מורי
ב. לפי מה ששמעתי באתרי 4x4 תתרחק כמה שיותר מהר ממוסך שבתאי.
ג. תנסה להרים טיפה את ידית ההילוכים של ה4X4 מתי שזה במצב HI ואז שזה טיפה מורם להעביר את זה ל LOW

-->