PDA

צפייה בגרסה מלאה : צריך עזרה במציאת מוסך 4X4 טוב בחיפה

dobbi
29-12-03, 14:56
מחפש מוסך טוב ואמין בחיפה שיוכל לבדוק לי רכב לפני קניה

נמרוד
05-01-04, 09:19
מחפש מוסך טוב ואמין בחיפה שיוכל לבדוק לי רכב לפני קניה

מכיוון שאף אחד אחר לא ענה...
לפחות לגבי בדיקה לפני קנייה, מוסך "שבתאי שמר" בצ'קפוסט, מוסך קרייזלר/ג'יפ/סוזוקי. יש שם מנהל רציני, בני, ואני חושב שהוא ייתן לך דיאגנוזות נכונות. הסיבה שאני לא ממליץ לגמרי היא כי עשו לי שם עבודות טובות מאד אבל גם רעות... בתקופה שהיה לי סמוראי ועוד הייתי הולך למוסכים. ואחת הסיבות שאני לא הולך למוסכים היא שהמוסך הזה הוא כנראה הטוב ביותר שיש בחיפה... ובשבילי זה לא מספיק טוב.

dobbi
05-01-04, 10:10
רציתי לקחת סמוראי 87 לבדיקה אבל הוא רוצה 23 וחצי אלף שח וזה נראה לי המון ,אולי במקרה יש לך הצעה טובה לקניית סמוראי או CJ או משהו אחר סביר ובלי יותר מדי הוצאות, בסביבות 15 עד 20 , בכל מקרה תודה על התשובה

נמרוד
05-01-04, 10:17
אתה צודק, זה אכן מחיר מופרז עבור סמוראי 87, גם אם הוא תקין לחלוטין ושמור במיוחד. אבל אם האוטו מוצא חן בעינך, אתה מן הסתם יכול להתמקח, מה שהמוכר "רוצה" לעיתים נדירות קשור למחיר הסופי...

לגבי כלים אחרים - יש בלוחות המודעות פה ובג'יפטריפ, לפני זה כדאי שתחליט על הכיוון - סמוראי או סיקס. שני כיוונים שונים עם יתרונות וחסרונות.

dobbi
05-01-04, 11:22
אני מחפש ג'יפ כרכב שני לטיולים בסופי שבוע, לקחתי סמוראי לבדיקה אחרי שאמרו לי שהוא במצב מצויין ובעל מכון הבדיקה (שהוא חבר טוב של אבא שלי) אמר לי לא להעז לנגוע באוטו. לכן לא איכפת לי כל כך איזה רכב , רק שיהיה במצב טוב ולא קרוע. ושלא יעלה לי הון להחזיק אותו.
לגבי הסמוראי , דיברתי איתו על המחיר והוא לא מוכן לרדת מעבר ל23.5 הוא רצה בהתחלה 24

UNIX
05-01-04, 11:28
אני מחפש ג'יפ כרכב שני לטיולים בסופי שבוע,

אם כבר אז תיקח CJ כדאי לך לחפש אחד יקר קצת יותר
בשביל לא להדפק אחר כך הכוונה יקר = טוב ואם זה למשפחה לדעתי
עדיף סגור.

-->