PDA

צפייה בגרסה מלאה : התייעצות לפני החלפת תיבת הגה לסיקס

אביעד_הלאלי
11-03-07, 11:08
שלום לכולם!
לצערי מזמן לא כתבתי פה (הייתי קצת עסוק, ואת האמת אני עדיין עסוק).

אני צריך להחליף תיבת הגה להגה כוח בסיקס (יותר מידי חופש ובוודאות מהתיבה עצמה) ההגה עושה כמעט חצי סיבוב והגלגל עדיין לא מסתובב, בקיצור מאוד מסוכן, בינתיים האוטו עומד, כי אני מעדיף שלא לנסוע ככה.

אני מעוניין לקנות תיבת הגה עם עדיפות לחדשה, התקשרתי לברר אצל יאנוביץ'- נאמר לי שתיבת הגה חדשה של קרייזלר-3500 ש"ח. (חזרתי ושאלתי אם הוא בטוח שתיבת הגה של סיקס עולה ככה והוא ענה לי שכן)-מה קרה למחיר?, לפני כשמונה חודשים המחיר היה בסביבות 1600 ש"ח אם זכרוני לא מטעה אותי..
יש לי אופציה לרכישת משופצת (כחדשה), תמורת שלי+800 (עד 1000) ש"ח.
ויש את האופציה לקניית משומשות.
אני לא מעוניין להתעסק עם תיבות משומשות, מכיוון שאין לי מושג מה המצב של המכלולים הפנימיים, ואם אני אוכל לכוונן במידת הצורך (כי את שלי לא ניתן יותר)

מס' שאלות:
א. מהי עלות תיבת הגה חדשה כאן בארץ? (האם של סופה זהה לשל סיקס?)
ב. מהי עלות תיבת הגה משופצת? והאם בכל מקרה יש צורך בהחזרת התקולה?
ג. כיצד לבדוק תיבת הגה משומשת? (ניתן לבדוק את המכלולים ע"י פירוקה, אבל סביר להניח שהמוכר לא יסכים.)
ד. האם יש תיבות אחרות שמתאימות?

תודה לעונים.

T-REX
11-03-07, 18:47
אהלן אביעד
ראשית אין כזה דבר תיבת הגה כח לסיקס,אף סיקס לא יצא מתע"ר עם הגה כח
בד"כ הרכיבו תיבה של סופה למרות שיכלו באותה מידה לשים תיבות אחרות למשל של ג'י אמ למיניהם
יש לשים לב למספר דברים,שוני בקוטר הציר שיוצא לזרוע פיטמן,חיבורי הצנרת יש 2 סוגים או יותר של חיבורים,לגבי 4 או 3 חורים לתושבת...לא משנה.
תיבה חדשה יקרה מאד זה נכון
שיפוץ התיבה שלך משהו באיזור האלפייה + - באיזור המרכז
תיבה משופצת באיזור ה-600 מגיא ורועי
תיבה חדשה באיזור ה-800 ( ימ"ח ) מגיא ורועי נכון ללפני שנה וחצי וקשה לי להאמין שנשארו עוד
מנסיוני הייתי ממליץ לשפץ את שלך או לבדוק עם גיא ורועי אם נשארו חדשות ימ"ח ולו רק בכדי למנוע פירוק והרכבה מיותרים בגלל אי התאמת הצנרת או תיבה קשה מידי או רכה מידי...גם זה קורה
רוני

six 4 life
11-03-07, 19:42
ואם אתה מחליט להשקיע את הסכום- שפץ (קבל משופצת תמורת הישנה+ כסף) רק במקום עם שם, מקום שעומד מאחורי האחריות שלו.

לי יש נסיון מאוד חיובי עם ארמון מרחוב בן אביגדור אם אני לא טועה, בת"א.

על המחיר לא היה מוכן להתווכח
אבל עמד מאחורי האחריות שלו
החליף לי 3 תיבות על בעיה שבסופו של דבר התבררה כבולג'יונטים דפוקים.

AvigdorAharon
11-03-07, 23:02
ארמון - בן אביגדור 10.

שיפוץ תיבה בין 700 ל 900, תלוי בך.

אביגדור

אביעד_הלאלי
12-03-07, 09:07
תגובה לכולם על התשובות.
T-REX- ידוע לי שסיקס לא יצא עם הגה כוח מהמפעל, אך יש שוני בין תיבה להגה רגיל ותיבה להגה כוח לכן היה חשוב לי לציין. אבל בכל אופן תודה על המידע השימושי.

ארז-תודה על ההצעה אבל כמו שאתה יודע אני גר בדרום, ולגשת למרכז בשביל להשיג משהו שאני יכול להשיג פה באותו מחיר (ואני מכיר את הבנאדם), לא ממש יעיל (הפסד ימי עבודה, ועלויות נסיעה...), אני גם יכול להקבל את האחריות ממקום הקניה אצלי.

אביגדור- תודה על המידע, אבל כמו שהסברתי לארז.

אני אנסה לבדוק אצל רועי וגיא אם יש להם חדשה (מה המס' שלהם כדא"ג?). במידה ולא אקנה מאיזורי.

ושוב תודה לכם.

T-REX
12-03-07, 19:03
0507313999 - רועי

AvigdorAharon
13-03-07, 08:16
גיא ורועי נמצאים ביהוד, לא?
מהיכן אתה?

אביגדור

אביעד_הלאלי
13-03-07, 09:36
אביגדור, אני גר באיזור באר שבע, אם יש לגיא ורועי תיבה חדשה, אני מעדיף לקנות חדשה מאצלהם.
אם אין להם חדשה, אני משפץ את שלי באיזורי (הבנאדם כבר הסביר לי מה אני מקבל תמורת השיפוץ...) .
תודה על העזרה.

-->