PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיה במזגן

maimon478
22-03-07, 13:47
יש לי בעיה כאשר ירד גשם היו יוצאים לי מים דרך התריס של המזגן לתוך הרכב ובנוסף נכנסו מים לרגלים של הנהג. השבוע המזגן נדפק לגמרי וכאשר אני מסובב את הכפתור להדליק את המזגן פעם הוא נדלק ופעם לא וגם כאשר הוא נדלק הוא עובד נורא נורא חלש. ברצוני לציין שאין כל קשר להפעלת המדחס או לא מכיוון שבשניהם יש תגובה זהה. האם מישהו יכול להגיד לי מה לעשות והאם זו בעיה של מדחס או בעיה חשמלית של הכפתור או אם חדירת מים לאחד הצינורות או למסילת האיוורור?
בתודה מראש....

Viper
22-03-07, 17:41
אם אני מבין נכון- מים הושפרצו עליך מהפתחים הראשיים? אלה שמולך?
אם כן- זה אומר שנכנס מים למאורר. ואין קשר למדחס... (תגיד תודה לאל).
ואז זה מתחבר לבעיה שציינת שהאוורור כרגע נורא חלש.
אם זו אכן הבעיה- צריך לפתוח את המכסה של המאוורר (יש באתר שרשורים איך לבצע זאת) ולבדוק מה הבעיה. ייתכן ויש חלודה בעוגן/סטאטור/פחמים/מגנטים.
תנקה הכל טוב. (אפשר עם נייר שיוף 0 - עדין מאד). תשמן בעזרת שמן מפסקים/מגעים אלקטרוניים. (אם אין- אז WD-40 אוכל הכל!).
תחבר בזהירות ו- ב ה צ ל ח ה.

GodsFather
22-03-07, 18:05
לפתיחת המאוורר , יש מכסה (3 ברגים) מעל רגל ימין (דוושת הגז) - כמו שאמרו, בעדינות!

יש אפילו מקומות בת"א שמשפצים מאווררים, במידה ותסתבך. אני יכול להמליץ רק על מקום אחד מנסיוני והוא עמוס מזגנים (רק שהוא בר"ג, ליד קניון איילון) - הוא ג'יפאי בעצמו והיה עימי מאד הגון (מה שאפשר היה לעשות לבד על מנת לחסוך כסף ,הוא דאג לספר לי ולהסביר לי איך) , כמובן שאין לי דבר וחצי דבר עימו.

בהצלחה.

-->