PDA

צפייה בגרסה מלאה : עירא - מפגש ההשקה לג'יפ המשופצר.

רכס חיים
08-01-04, 05:50
עם התקרב מועד גמר השיפוץ של עירא - יערך מפגש השקה ממואכל עם חברי הפורום שסבלו את השיפוץ לכל אורכו. נא להזרים רעיונות יצירתיים בשרשור הזה. המועד ימסר מאוחר יותר עם התגבשות הידיעה מתי הכלה מוכנה להתגלגל. ארגון המפגש - עלי. כמות הנרשמים המכסימלית 24 ג'יפים. ההרשמה עכשו. כאן בפורום.

AvigdorAharon
08-01-04, 07:08
נרשמתי ואם צריך עזרה בארגון - אני כאן!
צריך לראות מהיכן יגיעו מירב האנשים כדי שנקודת המפגש תהייה הגיונית.

אביגדור

נמרוד
08-01-04, 11:47
גם אני רשום...

חנן א.
08-01-04, 11:58
מכיוון שרשמת הגבלה למספר הג'יפים אני מבין שמעורב בזה טיול בשטח, אז אם המסלול גם יהיה מעגלי, אני אוכל להצטרף עם הטרקטורון .

ניר ל
08-01-04, 12:33
גם אני

six 4 life
08-01-04, 16:27
אני ורעם בפנים.
אשמח לעזור עם צריך. -ארז- 8)

רכס חיים
08-01-04, 17:49
אחרי מחשבה עמוקה - התקבלתם. אם כן יש 6 ג'יפים ראשונים. כל ההצעות למפגש שרשומות בפורום תילקחנה בחשבון. נא להציע בשלב זה את סוג האוכל המועדף. אין הגבלות לבקשות , תהיינה הגבלות מעשיות של התפריט. ידוע שג'יפאים מגיעים כל אחד עם עצמו , אבל אם מישהו בא עם מלווה שיודיע כדי להתאים את הארגון. האם האירוע מצדיק נוכחות נשית או שמראש נודיע שרק גברים?. יש לי דעה שאומר אותה בסוף. ההחלטה תהיה לפי הצבעה בפורום - והרוב יקבע.

עמיקם
08-01-04, 17:52
הגיע הזמן לראות את האוטו שלך,אני מקווה להגיע.

t_uri
08-01-04, 18:03
אני רשום.

אורי טל.

רכס חיים
08-01-04, 18:14
הכינוס אמור להכיל 5% מהרשומים בפורום - לא רע. אני מקווה שעד אז נוכל סוף סוף לקבל מדבקה של האתר. לפורום המזויפים יש מדבקה, וזה מה זה מעצבן....... רגע , רגע מדבקה צריך לקבל רק רק רק מי שמטפל בג'יפ שלו עם הידיים ולא עם הכרטיס הפלסטי. צריך יותר מחשבה בנושא. זו צריכה להיות מדבקה סופר-יוקרתית שרק מוסמכי-שיגעון טרום-אישפוזי יכולים לקבל לאחר הוכחות משכנעות בעליל על אשפוזם הקרוב. יש תגובה לכפפה המושלכת????????

Bulldog
08-01-04, 22:23
היות ואתם מדברים על טיול, אין סיכוי שאני אגיע.
לי יש לטפל בהשקה של המוטציה שלי.
צלמו ועירא, הרבה בהצלחה

asafk
09-01-04, 00:28
מה אתם אומרים על מפגש ב"מגרש המשחקים"/ "חצר הניסויים" החביב עלי? נחל שילה- מהכביש עד המחצבה- שני קילומטר של בוץ, סלעים, עליות וירידות, וגם חורשה מדליקה לפיקניק. זה בתוך הקו הירוק, לא בשטח אש, מקום סבבה למפגש...

אסף.

חנן א.
09-01-04, 00:40
מעולה.

ד ו ר ו ן
09-01-04, 01:45
עירא,
עכשיו כשזה כבר לא נבלה..
הוא יחזור להיות כתום??
וחוצמזה, לא אמרתם מתי?

רכס חיים
09-01-04, 02:58
התאריך המדויק תלוי בכלה - מתי היא יכולה להגיע לטקס. עירא שולט בתאריך. לגבי המיקום נחל שילנ היא גם אפשרות טובה.

ד ו ר ו ן
09-01-04, 03:05
טוב, אני מחכה למועד.

דרור ברלי
09-01-04, 11:23
גם אני בפנים. תנו התרעה מספיק זמן מראש, עם עדיפות לימי שישי או שבת. יש כאן אנשים שגם עובדים, גם בלילות :cry: .
נשים? בוודאי... יש ברירה? עוד מפגש/טיול בלעדי לגברים ואשתי דורשת גט.

נו, כנראה שזה יאיץ את הגעת המדבקה.

אריה פאהן
09-01-04, 17:10
גם אני בפנים,

רכס חיים
09-01-04, 18:09
עשיריה פותחת כבר יש לנו ,כך שתוך שבוע העסק סגור. אבל מי יודע מה עם עירא, הוא לא נכנס לשרשור עד עתה , ויותר מזה - הו עדיין לא הסכים לחגיגה שהעמסנו עליו. אז עירא , תתחיל לזמר ,לפחות מתי בערך אנחנו אוכלים משהו. כבעל השמחה אתה מביא את הג'יפ ,כל השאר עלינו - כולל השמפניה שנשבור עליו - לצרכי מזל ושקט נפשי. תארגן חתימה שלך על המבצע.

צביקה5
09-01-04, 18:16
חשוב לדעת תאריך של המפגש
במידה והתאריך מתאים כל הנבחרת ממודיעין תשמח להתצטרף - כ 4-5 סיקסים ואולי יותר
צביקה

עירא
09-01-04, 20:09
שמפנייה???? :? זה לא עושה חלודה???

לכבוד רב לי להיות חתן השמחה :lol:
כמובן שצריך ליהיות מעורב בעניין הרבה מאוד בשר והרבה (לא פחות) אלכוהול :P
תאריך???? לפני חודש לפי הלו"ז המקורי :cry:
אבל כרגע המצב הוא שמחר (בלי נדר) הג'יפ (או הארבעה גלגלים עם מנוע שעומדים לי פה בחצר) יקבלו גיר טרנספר ודריישפטים חדשים.
פחחות תתחיל מחר גם אחרי שהבוקר הבאתי את הפח שהכינו לי להחליף את הרצפה.
אני מניח (מקווה יותר נכון) שתוך שלושה ימים, כלומר ביום שלישי בערב הוא יהיה מוכן לצבע.
אח"כ צריך רק להרכיב את הבודי על השילדה להשלים חיווט חשמל ולתקן את כל מה שלא יעבוד. בוא נניח שאם עד שישי הבא האוטו יהיה צבוע באמת אז בשישי עוד שבועיים מהיום תיהיה חגיגה.
אבל אני מציע (אחרי שראיתי איך כל פעם משהו אחר מפתיע אותי 8) ) לחכות עד יום שישי הבא לקביעת התאריך הסופי.

ושוב באמת לכבוד רב הוא לי.

עירא

רכס חיים
10-01-04, 05:50
למען הדיוק - זה אנו שחולקים כאן כבוד, במיוחד לאור העובדה - כמו שאומר נמרוד - שבסך הכל זה התחיל מסדק , ותראה לאן זה הגיע. דבר שני - במעט הנסיון שצברנו - אם זה מתוכנן לעוד שבועיים , אז בו נדבר בעוד חודש. אל דאגה ,זו השגרה בענף שאנו יושבים עליו. דרך אגב תן טלפון וכתובת אולי תאפשר ביקור כשנימצאים בסביבה.

בציר 78
10-01-04, 16:23
גם אני מיצטרף לחגיגה היין עלי והשמפניה על הג'יפ תעדכנו אותי

eran4x4
11-01-04, 05:11
נרשמתי

אייל
11-01-04, 15:19
סחטיין על הרעיון - גם אני, גם אני, גם אני רוצה... 8) 8) 8)

עירא
11-01-04, 17:48
מושב אורות (לייד קסטינה)
053-255229
וחיים כמה שאתה צודק לגבי הזמנים הנזילים...
כל הזמן ההפתעות באות :wink:
עירא

רכס חיים
11-01-04, 18:50
עירא - תן קצת פרטים דקורטיביים כגון צבעים, פגושים , ברזנטים, ניקלים, שיפצורים וכו', לפחות מה אתה יודע בשלב זה. הרי כולנו יודעים שתשנה את דעתך עוד חצי-תריסר פעמים.

asi
11-01-04, 19:56
תרשמו אותי גם !!

אסי

עירא
11-01-04, 20:18
צבעים - אדום. ממש אין לי כח לראות ממש מרחוק את משרד הרישוי, אני והם ממש לא מסתדרים.
פגושים - אחורי כמו שיש לאורי טל, קידמי מקורי ישר (שאני מתכנן להוסיף לו מתקון לשני ג'ריקנים כי נמאס לי שלשק"ש יש ריח של בנזין).
ברזנט - בקיץ פתוח בחורף BESTOP עתיק שבקושי מחזיק מעמד אבל מונע גשם.
ניקלים - מה זה?
שיפצורים - תאמת לא יותר מידיי אני רוצה שיהיה ג'יפ שאני יודע שאני יכול לסמוך עליו. אח"כ נתחיל עם נעילות, צמיגים, יחסי העברה, מנוע חדש, וכו'.
אני רק צריך רוצה שהפלטפורמה להתחיל איתה תיהיה טובה.
אבל אם יש הצעות לדברים פשוטים אני מאוד אשמח לשמוע. :wink:

Bulldog
11-01-04, 20:27
יש לי בשבילך הצעה לטמבון קידמי, תעשה אותו צר יותר.
אני אחפש את הקישור ואשלח לך.
וכלוב.

ארז
12-01-04, 00:06
טוב אם יש אוכל אז גם אני בפנים.... :lol:
עירא ,כלוב,כלוב וכלוב! חשוב מאוד וחבל לבזבז את פירוק הג'פ בלי לבנות כזה.

רכס חיים
12-01-04, 03:32
עירא , אני מקווה שכל התהליך מתועד שלב אחרי שלב ,ובסוף תשים מאה צילומי התקדמות באתר. זה חשוב להכניס את זה לפורום כותבים בליווי כתבה של לקחים ,עבור הבאים אחריך.

RINCEWIND
12-01-04, 13:06
גם אני,
שבעזרת האל אגמור עד אז את הדברים שאני רוצה.

אמיר

Bulldog
12-01-04, 13:29
תשמע, בקצב הזה (לאור המידע האחרון משיחת הטלפון היום) יש סיכוי שגם אני אגיע :wink:

עירא
18-01-04, 23:31
...במעט הנסיון שצברנו - אם זה מתוכנן לעוד שבועיים , אז בו נדבר בעוד חודש. אל דאגה ,זו השגרה בענף שאנו יושבים עליו.
אני את הניסיון הזה צובר בימים אלו... :lol:
אז ככה, בכדי לממן את כל השגעונות שלי שלא היו מתוכננים במקור (בודי, מסגרת חלון+שמשה, כלוב התהפחות והייד עוד נטוייה) אני צריך להכניס קצת כסף לבנק ולכן עזבתי את שורות האבטלה (אבטלה עלק לא מכיר הרבה מובטלים שבשבת עובדים מ-8:00 עד 24:00 רצוף על הג'יפ...) והתחלתי לעבוד קצת, דבר שקצת מעט את התקדמות העניינים.
בנוסף הכלי עבודה שהחליטו לשבוק אחד אחרי השני ובקיצור שמח.
כרגע המצב שהג'יפ באמצע הפחחות. התוכנית הייתה הערב כבר להתחיל עם הצביעה אבל עקב גורמים בילתי תלויים זה לא קרה ולכן רק מחר באחה"צ נתחיל עם זה ובתקווה שאת כל נושא הפחחות והצבע באמת אסיים עד סוף השבוע (בהנחה שעומר יארגן לי מסגרת שמשה :wink: ומתישהו בשבת בצהרים להתחיל להרכיב את הבודי) אח"כ חשמל ובמקביל בנייה / השגה של כלוב.
עירא.

ניר ל
19-01-04, 11:30
צבעים - אדום. ממש אין לי כח לראות ממש מרחוק את משרד הרישוי, אני והם ממש לא מסתדרים.

צבע ניתן לשנות בכל מכון רישוי תמורת אגרה סמלית.

רכס חיים
19-01-04, 18:30
עירא - קבל ח"ח גדול, כי כולנו מאחוריך בענין. קצת מתסכל שאי אפשר לתת לך סיוע מעשי מסיבות לוגיסטיות, ותצטרך להסתפק בעידוד ממוחשב.

רכס חיים
24-01-04, 02:16
עירא עורה . מה התאריך המשוער של מפגש ההשקה. מתי צריך להפסיק לאכול???

koopke
24-01-04, 14:09
עירא גם אני ישמח לבוא לראות את העבודה רק אם יהיה אפשר לעשות את זה באיזה יום שישי או שבת שאני בבית... (צהל קורה סרג'ו מגיע) :wink:

עירא
26-01-04, 23:16
טוב אחרי השתהות ארוכה,
הנה הלו"ז לימים הקרובים:
מחר מחרתיים אני עובד. במקביל מחר ירתכו לי חיזוקים למכסה מנוע ואני הולך לשים את החלקי ברזל הקטנים (צירים וכו') לצביעה בתנור.
יום חמישי על הבוקר אני עדיין לא יודע איך אבל אני אהפוך את הבודי ועד יום חמישי בלילה הוא יהיה עם 4 שכבות המרייט בהתזה על ריצפתו. אח"כ בשישי אני רוצה להפוך אותו חזרה ולעשות שכבה עליונה לכל הבודי (כולל כנפיים גריל ומכסה מנוע).
שבת הרכבת הבודי עם תושבות והכל
ראשון חשמל
שני חשמל
שלישי הרכבה של הגה, דוושת, וכו'
חמישי דשבורד ושאר ירקות.
שישי עד שישי בניית כלוב, מציאת חלון קידמי והרכבתו וDEBUGGING

הלו"ז הזה מחייב (לפחות מבחינתי...) מפני שמפגש ההשקה יהיה ביום שישי או שבת 6,7/2/2004 וביום ראשון שלאחריו אני אלך להגן קצת על המדינה...
אי לכך ובהתאם לזו כל מי שיכול לבוא לעזור, יותר ממוזמן. הימים כתובים. שעות העבודה מצאת החמה עד צאת הנשמה.
יאללה מלחמה.
עירא

עירא
26-01-04, 23:17
שכחתי
053-255229
עירא

Bulldog
27-01-04, 01:54
בהצלחה, אני כבר מזמן למדתי לא לעבוד לפי לוחות זמנים.

רכס חיים
27-01-04, 02:43
עירא אופטימי ומדבר על שבת של שביעי בפברואר, אם יש דבר כזה . עירא תקן אותי אם אני טועה. נראה מאוד אופטימי אבל כתאריך ראשון הוא מקובל. לעירא הזכות לשנות אותו בהתאם לעובדות בשטח. התכנית תהיה כדלקמן. מפגש במושב אורות- אני מקווה שהם לא דתיים, בחצר של עירא - לבחינת היצירה וקבלת הסברים- בשעה 1000 בבוקר לטובת הצפוניים ביותר. עירא דואג רק לקפה ועוגיות. בשעה 1100 ליווי הכלה לנסיעה באזור בכיוון תנועה לתל-צפית ומשם דרומה לפי ציר שיתוכנן בהמשך. בשעה 1200 חנית-היכרות והכנות לזלילת בעלי-חיים. דרוש מנגל גדול שמישהו יביא. פחמים עלי לצורך המסיבה , וכל אחד יביא כחצי ק'ג בשרים האהובים עליו עם שתיה קלה או בירה או יין. המנגל יעבוד חופשי לטובת כל הבשרים והג'יפים יוצבו לצורך בחינה עם מכסי-מנוע פתוחים וקבלת הסברים מבעל הכלי.בשעה 1400 יערך טקס ההשקה ושבירת בקבוק שמפניה להצלחה ולמזל-טוב . בשעה 1500 ליווי הכלה הביתה ופיזור בשעה 1600. יש להעביר מיד הצעות ,הסתיגויות, או לחילופין התנדבויות להצלחת הטקס.

AvigdorAharon
27-01-04, 06:36
קטונתי מלבקש, אבל השבת המדוברת קצת בעיתית (שני מבחנים ביום שני ושלישי שלאחר מכן), יום שישי לפני כן עדיף (בד"כ ביום שישי לא לומדים במחוזותינו...).
מנגל גדול יש, אך אם לא אגיע, אין לי בעיה שמישהו יקח אותו!

אביגדור

רכס חיים
28-01-04, 01:56
אביגדור ,שום דבר בינתיים לא סופי. טרם התקבל אישור החתן.סביר להניח שזה ייצא אחרי המילואים של עירא -כמו שאני מבין בתאריכים. הבקשה שלך מוקדמת. עירא, תן קריאת כיוון לגבי התאריך.

AvigdorAharon
28-01-04, 06:45
חיים, תודה!
בכל מקרה, מנגל אחד גדול בטוח יש ואולי אפילו נוסף. צריך דברים נוספים? מזמן לא עשיתי סדר בחצר...

אביגדור

עירא
28-01-04, 18:31
אומנם חיים קצת פסימי, ולהגיד שאני מאמין באמונה שלמה שהתאריך יהיה זה שכתבתי אני לא יכול, אבל,
עוד כשעתיים יתחיל המרוץ הגדול לסיום שיפוץ הג'יפ.
כל יד שתעזור תתקבל בברכה.

תחומי עבודה עקריים שנותרו:
צביעה
חשמל
הרכבת הגה,לוח שעונים, דוושות, מגבר בלם, כסאות
חיבור צינורות של משאבת הגה, בלמים ונשמים
התאמת הברזנט

שני דברים "גדולים" שעדיין רלוונטיים וצריך "להשיג" איכשהו:
1) מסגרת שמשה
2) כלוב התהפחות

מזמין את כולם לבוא לעזור :lol: ולזכות להציץ בגיבור לפני ההשקה הרישמית :wink:
עירא

רכס חיים
29-01-04, 01:39
עירא - תתחיל להתיחס ברצינות. שלח מפה , איפוא הדבר הזה מושב אורות כולל איפה הכלה רובצת במושב. אחרי זה צריך לדעת אם המושב דתי ו-25 ג'יפים בשבת בבוקר לא יהרסו את הקואליציה. ותן חוות דעת על התכנית בכלל.{להבטיח שיהיה קפה בבוקר}. ותתחיל לחשוב על חניה - מה שלא עשו במושב עד היום.

עירא
29-01-04, 10:10
חיים, אני תמיד רציני :lol:, רק רציתי לבחון את הכרת הארץ ויכולות הניווט.....
הנה המפות:
http://imgsrv.pic4u.co.il/7e342bfed5da0491d44ad5aa9d2c50d0020000.a spx
בכללי למי שמגיע מצפון, נוסעים דרומה דרך צ.כנות (גדרה) צ.מסמיה ומגיעים לקסטינה, שם ממשיכים לכיוון אשקלון, קרית מלאכי (דרום מערב) עם הנתיב הימני ביותר. ברמזור השלישי פונים ימינה, מגיעים לכיכר וממשיכים בה ישר ולאחר 200מ' תיהיה פנייה ימינה למושב אורות.

http://imgsrv.pic4u.co.il/7e342bb4c6f7b82e254b7ca787e0c970020000.a spx
בתוך המושב, פנייה ראשונה שמאלה (אחרי 4 באמפרים) נוסעים עד שמגיעים לצמת T (מימין ניתן לראות מגרש כדורסל) פונים שמאלה ואחרי 2 בתים ימינה לתוך החצר.

המושב ממש לא דתי... ו25 ג'יפים בשבת בבוקר לא יהוו שום בעייה (כל עוד הם לא יצפרו בהפגנתיות :wink: ) קפה יהיה, עלי (אל תדאג, יהיה בסדר, סמוך עלי, לי זה לא יקרה) וגם עם החנייה אפשר להסתדר דיי בקלות (אם יום אחד ראיתי פה, לייתר דיוק אצל שכן שלי, שיירה של 10 האמרים שבאו לקפה ועוגה גם אנחנו נסתדר.)
ושוב אני מנצל את הבמה הזו להזמין ידיים פועלות לעזור :wink:
עירא

רכס חיים
01-02-04, 19:34
לאחר שיחה ארוכה עם עירא הערב, עדיין אין החלטה סופית לגבי המפגש בשבת הקרובה. בכל מקרה - עד מחר בערב יתפרסם בפורום האם המפגש יתקיים או יידחה לעוד חודש - לאחר המילואים של עירא. נא להתאזר בסבלנות.

נמרוד
01-02-04, 19:42
חיים - אני אומר לדחות.... דבר עם עירא, תקבעו עכשיו את התאריך של עוד חודש+ כלומר אחרי שהוא גומר מילואים תן לו שבוע לנוח... ואת השבת הזאת, סוגרים ומפרסמים כבר עכשיו. ככה מספר מקסימלי של חברים יכולים לשריין את התאריך. גם מזג האויר בתחילת מרץ יהיה הרבה יותר יפה... נסיעה לתל צפית היום = טיול שקיעות נטו.

AvigdorAharon
01-02-04, 19:58
אני מצטרף לנמרוד (ואני יודע שאני לא אוביקטיבי...)
יש לסדר את תיבת ההגה ולסיים מבחני סמסטר א בהצלחה...
לא רוצה להגיע עם הג'פנו (הידוע בכינויו - סוזוקי בלנו).

אביגדור

Bulldog
01-02-04, 20:06
תידחה, תידחה :wink: אבל אם תחכה שאני אצטרף עם הגרוטאה הפרטית שלי תצטרך לדחות עוד הרבה, בינתיים גם אני אסתפק בלסיים את מבחני סוף הסימסטר.

עירא
01-02-04, 21:25
נדחה
עקב קצב התקדמות לא טוב שנובע מתנאי מז"א. בכללי בגשם פשוט הכל הולך רע, זה התחיל מזה שבשישי בערב הבודי התרסק עלי וכנראה שמתחתי משהו בברך והמשיך בזה שבמוצ"ש כבר הייתי במחלקת עיניים שייבדקו שהשבב שעף לי לעין, בדיוק בשנייה שהורדתי את המשקפי מגן לרגע, לא עשה נזק רציני.
אבל סוף טוב הכל טוב והיום אני ממשיך לעבוד אבל שוב בגלל הגשם הכל הרבה יותר איטי.
בעצת מועצת הכחמים ההשקה תדחה (אוף אני רוצה ג'יפ!!!!!! :twisted: ) למועד שיהיה אחרי המילואים. אני אדע רק לקראת סופ"ש מה הסטטוס עבודה ולפי זה אוכל לתת תאריך יחסית מדוייק.
א. אני מתנצל בפני מי שתכנן בשופ"ש הקרוב לראות את תל ספי
ב. אני מקווה, ואיך אומרים, בלי נדר שבמהרה בימיינו תיהיה השקה...

עירא, שנורא רוצה לסיים לשפץ את הג'יפ.

Bulldog
01-02-04, 21:50
חוק מרפי לשבבים, הם לא יעופו לך לכיוון הפנים, אלא אם כן אתה בלי משקפי מגן.
לקח לי 3 פעמים ללמוד את הלקח הזה, מקווה שלך פחות ושלא תזדקק לניקוי חלודה.
זה לא כיף.

רכס חיים
02-02-04, 01:34
נדחה למועד אחר ,כנראה בחצי השני של מרץ. אני מציע את 20 למרץ ליתר בטחון מוחלט וסופי. מה שכמובן לא מחייב את הג'יפ עצמו. עירא נא אישורך, ובדוק ביומן שזה יוצא על שבת, היות ואני טרם הספיקותי לבדוק.

AvigdorAharon
02-02-04, 07:06
חיים,
20 במרץ יוצא שבת!

עירא,
קח את העצה של עומר (לגבי משקפי המגן) בשתי ידיים!
עד היום אני עוד מרגיש את החלודה שיצר השבב... (4 חודשים כבר עברו!)

אביגדור

עירא
08-02-04, 01:52
אכן ה-20 למרץ נראה לי אחלה תאריך, אני מאוד מקווה שעד אז הג'יפ יהיה במצב נוסע....
כרגע הסטטוס, שהרכבתי את הבודי עם הכנפיים והגריל, לוח שעונים, דוושות וכו' בשביל לוודא שהכל מתלבש ולעשות חורים והתאמות היכן שצריך.
עוד שבועיים אני אפרת את הדוושות, לוח שעונים, חזית ואצבע את הכל צבע עליון ואח"כ ארכיב שוב פעם, חשמל, כסאות, כלוב ויאללה בלאגן.

hezi-y
14-02-04, 15:45
יש עוד מקום ?
אך שאני רואה את זה . זה הופך למיפגש הסיקסים הגדול ביותר.
אשמח מאוד להיצטרף ולעזור בכל מה שצריך !
בהצלחה ! ! !

רכס חיים
14-02-04, 17:11
צורפת - פרטים בשרשור.

רכס חיים
14-02-04, 17:12
צורפת - פרטים בשרשור.

דרור ברלי
05-03-04, 10:36
מה קורה עם זה? האם 20 למרץ עדיין רלבנטי? אני משנה והופך סידור עבודה של חמישה אנשים לכבוד זה.

עירא
06-03-04, 20:34
כן, רלוונטי.

בציר 78
09-03-04, 17:57
מבקש לדעת עם 20-03-04 התאריך סגור למיפגש כמו שכבר כתבתי ארגז יין אדום
לבשר עליי תנו תשובה

רכס חיים
09-03-04, 18:43
עירא - עליך להחליט סופית האם התאריך שקבענו 20 לחודש הוא סופי. נא חזור לפורום בהקדם.

עירא
09-03-04, 23:33
ה-20 הוא תאריך סופי (ובמקרה הכי גרוע אני אתפוס טרמפ עם מישהו :lol: ) אבל אני מאמין שעד אז הג'יפ יהיה במצב נסיעה (אני נזהר מלומר שאני אסיים אותו כי זה כנראה לא יקרה בשנתיים הקרובות אבל היי מי סופר...

רכס חיים
11-03-04, 02:50
תכנית הכינוס ולוגיסטיקה. שעה 1000 התיצבות במושב. 2. שעה 1100 ניפוץ בקבוק שמפניה ע'י אשת בעל השמחה{הבקבוק עלי}. 3. שעה 1130 שיירת הרוכבים נעה לתל-צפית {ניווט עלי } 4. שעה 1300 חניה לשתית יין ונישנושים והכרת הכלים של הפורום {על מחצלת שתפרס בשדה -כל משתתף ישים את מנחתו כולל ארגז היין שכבר נתרם} 5.דרושים מתנדבים לכוסות הפלסטיק ולצלחות פלסטיק. 100 יחי'. לא מתוכנן למנגל, או ארוחה מסודרת זולתי אם מישהו מוכן לארגן אותה כנגד תשלום ההוצאות במלואן. עכשו לרעיונות ולהסכמות ,כי אין הרבה זמן. הרעיון המרכזי מבוסס על ההכרות האישית במפגש.

עירא
11-03-04, 08:03
שתי בעיות קטנות עם ההיערכות הלוגיסטית,
א. מי יארגן את (ואני מצטט) "אשת בעל השימחה" :lol:
ב. זמן הנסיעה מפה לתל צפית (גם כאשר נכנסים לשטח מוקדם, פחות מהרשום אבל כשאני חושב על זה לשיירה אולי זה ייקח הרבה זמן.
עירא

AvigdorAharon
11-03-04, 08:39
עירא, אתה פנוי?

רק תגיד...

אביגדור

coas
11-03-04, 09:01
אביגדור, שוקל הסבה מקצועית? שדכנות זה עסק משתלם? :lol:

AvigdorAharon
11-03-04, 09:12
לא ידעתי שגם אתה מתעניין???

שדכנות היא מצווה, ומטרתי אינה רווח כלכלי!!

בכל מקרה, אם יש מועמדים, אני יכול לנסות ולספק את החצי השני, אבל זה כבר לא לפורום הנוכחי.

אביגדור

Bulldog
11-03-04, 11:45
לא ידעת שעירא, כמו עוד כמה אנשים כאן נשוי לג'יפ שלו. :lol:

AvigdorAharon
11-03-04, 12:29
עומר,

לא, כנראה שלא הבנתי זאת מלחתחילה...

אביגדור (אשר מצד אחד נשוי באושר ומצד שני בעל דעות קיצוניות על מוסד הנישואין)

עירא
11-03-04, 19:23
כמעט והיום הייתה דחייה של בערך שנה במועד ההשקה המתוכנן אחרי שהג'יפ כמעט ועלה בלהבות.
לקיצורו של עיניין, יש לי ברז חשמל ראשי (כמו ה24 הצהלי) וחיברתי אותו לפלוס.
צינורית לחץ שמן עשוייה פלדה שזורה ומחוברת למינוס.
קצר.
צינורית לחץ שמן נקרעת.
שמן משפריץ לכל הכיוונים ומתחיל לבעור.
המטף יירד מהג'יפ בפירוק שלו.
עירא צריך לכבות את השמן בעזרת היידים כי "פו" לא עושה את העבודה.
אבל בסוף לא נגרם נזק פרט לשמן שליכלך אותי ואת הג'יפ.
עירא

ד.א.
אהי אהיה פנוי בתקווה אחרי השבת הקרובה... :wink:

coas
11-03-04, 22:27
עירא, גם אחרי השבת לא תהיה פנוי וגם לא אחרי זו שאחריה וכו. אחרי שתמכור את הג'יפ או אחרי אירוע מצער כגון דה.... אוליי...

ובנושא בו שנו רבותיי : עירא עשה פו לג'יפ מי יעשה פו לעירא???
:cry:

רכס חיים
12-03-04, 23:40
חבר'ה , לא ראיתי מתנדבים לבקשות שבשרשור. נא להזדרז כדי שגם ננשנש משהו בארוע הזה.

דרור ברלי
13-03-04, 01:51
חיים מה זה, יומהולדת של כיתה ג'? מה זאת אומרת בלי מנגל? בלי בשר? אז מה כן? במבה?

מה הבעיה עם מנגל? זה הנישנוש האולטימטיבי.
שכל אחד יביא בשר שהוא אוהב, מי שיש לו מנגל שיביא גם, שקי פחמים גם לא סיפור, אז איפה הבעיה בעצם?

אלכוהול וכו' - שכל אחד יביא משהו: בירות, יין, וגם חריפים יותר.

כל מה שצריך זה רק שמזג האויר יאיר פנים.

רכס חיים
13-03-04, 05:16
דרור , אין לי בעיה עם מנגל או עם סושי ,אבל שמישהו יזיז את התחת שלו ויתנדב. עוד אין מי שיביא כוסות וצלחות פלסטיק ,ואתה רוצה מנגל.........

חנן א.
13-03-04, 09:25
חיים, אנחנו מאוד מתורגלים בעניינים האלה, בטיולים, במפגשים בבור, וכו' , השיטה פשוטה:
בלי שמישהו לוקח על עצמו ארגון אוכל, או לוקח אחריות, פשוט, כל אחד,בצורה אקראית, מביא מנגל, בשר, ניגובים, או משהו אחר שבא לו, ובמקום האירוע כבר הכול מתערבב ביחד, ולכולם יש הכול מהכול. זה עובד.

דרור ברלי
13-03-04, 15:26
בקיצור חיים, אל תילחץ. יהיה מספיק אוכל בשביל שכולם, כולל ילדים, כלבים וחתולים, ייחנקו מרוב בשר, ובסוף גם יישאר בשביל לקחת הביתה. ככה זה תמיד.

AvigdorAharon
14-03-04, 07:22
חיים,

הרמתי את הכפפה (למרות שכבר רשמתי את זה באחד מהעמודים הקודמים):
מנגל (ג ד ו ל ) עליי! שק פחמים אני מאמין שעוד נשאר לי, בשר כמו שכתבו קודמיי, כל אחד לעצמו.

אביגדור

רכס חיים
14-03-04, 19:25
אז אני לא נלחץ. הפגישה בשבת כמתוכנן. זו הודעה סופית לכל הפורום. עירא, תכין את השכנים כדי שיהיה לך היכן לישון בעתיד.

amos
16-03-04, 22:03
נשאר מקום למאחרים ?
באיזה שעה?

שחר-סופה
16-03-04, 22:51
אשמתי...
אחרי הביטולים והדחיות לא עקבתי אחרי המתרחש...
בקיצור , אם יש מקום... אני בפנים.
חיים (הקמב"ץ) או עירא דווחו.
שחר.

עירא
16-03-04, 22:54
טוב, אז קצת לסדר את העניינים.
הרשימה הבאה, היא של כל מי שהביע נכונות להגיע. אני מניח שבגלל התאריך והזמן (הרב :cry: ) שעבר מפתיחת השירשור ועד היום המיוחל, לא כולם יוכלו להגיע אבל גם אם יגיעו רק חצי מהאנשים עדיין יהיה שמח :lol: .
חיים
אביגדור
נמרוד
חנן
ניר
ארז
עמיקם
אורי
אסף
דורון
דרור
אריה
צביקה
בציר 78
ערן 4X4
אייל
אסי
ארז
אמיר
חזי
אשר
ערן המסוקס
עמוס
שעות, כמו שחיים ציין התכנסות בשעה 10:00 במושב אורות.
הכוונה:
http://imgsrv.pic4u.co.il/7e342bfed5da0491d44ad5aa9d2c50d0020000.a spx
בכללי למי שמגיע מצפון, נוסעים דרומה דרך צ.כנות (גדרה) צ.מסמיה ומגיעים לקסטינה, שם ממשיכים לכיוון אשקלון, קרית מלאכי (דרום מערב) עם הנתיב הימני ביותר. ברמזור השלישי פונים ימינה, מגיעים לכיכר וממשיכים בה ישר ולאחר 200מ' תיהיה פנייה ימינה למושב אורות.
http://imgsrv.pic4u.co.il/7e342bb4c6f7b82e254b7ca787e0c970020000.a spx
בתוך המושב, פנייה ראשונה שמאלה (אחרי 4 באמפרים) נוסעים עד שמגיעים לצמת T (מימין ניתן לראות מגרש כדורסל) פונים שמאלה ואחרי 2 בתים ימינה לתוך החצר.
כיבוד ומזון,
ארוחת 10 שתכלול קפה בעיקר ואולי איזו עוגייה, אני אארגן.
אלכוהול, מישהו התנדב להביא יין אז צריך לדאוג לבירות וויסקי ושאר ירקות. למי שיש ורוצה לשתות שיביא.
מנגל אנביגדור מביא אחד גדול ולי יש עוד אחד בינוני. צריך פחמים אז מי שמגיע ובדרך רואה פחמים שייביא איתו.
בשר. כמה שיותר יותר טוב (ובמקרה הכי גרוע יש לי פה רפת לייד הבית :wink: ) שוב בעיקרון שכל אחד מביא איתו כמה שיותר.
בחורות, אביגדור מארגן...
נראה לי שזה הכל, אני מאוד מקווה שהכלה לא תחטוף פחד קהל פתאום, אבל היום אחרי שהבעיות עם הטרנספר הסתדרו, נראה לי שהכל יהיה בסדר. ומקסימום היא תישאר פה כדוגמנית ואני אסע אם אחד מכם 8) .
עירא

ערן המסוקס
16-03-04, 23:32
...בעיקרון שכל אחד מביא איתו כמה שיותר
בחורות...
שמע.. אם כל אחד יביא כמה שיותר באמת יהיה שמח :lol:

אני מביא איתי רק אחת, בלי כיבודים :wink:

AvigdorAharon
17-03-04, 10:28
אם תפתר בעית המים, אני אגיע עם התפוז המכני - Autobeed.
אם לא, אני אגיע עם שחר (יש מקום אצלך?).
בכל מקרה, לגבי הבחורות, אני בכלל לא שדכן, אני רואה שמספיקה אות אחת לא במקום, ואח"כ לך תוכיח שאין לך אחות (לי דווקא יש)...

אביגדור

נמרוד
18-03-04, 11:31
עמוס, שחר, אחרים - יש מקום לכולם (אני מרשה לעצמי לענות בשם עירא...). עד שמתארגן מפגש, חבל לפספס... עירא, אני מציע שתעתיק את המידע הרולוונטי והסופי מההודעות האחרונות להודעה חדשה בפורום הכללי.

מקווה לראות כמה שיותר פנסים עגולים וגרילים שבע פסים (למרות שאני אישית כנראה אזדחל בפוקוס... :( )

eliv1
19-03-04, 02:15
עירא, נעלבתי עמוקות... איך שכחת אותי?

סיכמנו כבר שאני גם בא...
אם אני יביא הרבה בחורות אז תרשה לי לבוא? :lol: :wink:

דרור ברלי
19-03-04, 15:49
למי שהתקשרו ושאלו אם להגיע עם נשים וילדים:
בואו ולא נשכח את השירשור הישן על החברות והנשים שלנו. מה לעשות, ולפעמים קיים "ניגוד אינטרסים" בין האשה/חברה לבין התחביב התובעני הזה, שגוזל אותנו מהן, וגם לא מעט כסף מהחשבונות המשותפים. בעקבות שיחות עם כמה חבר'ה, שהתייעצו אם להגיע עם נשים וילדים, התשובה היא כן, כן רבתי וגדול. המקום יפה ולא ממש רחוק, מזג האויר יהיה יפה, יהיה אוכל טוב ובכמויות, אין שום סיבה שבנות הזוג לא יתייצבו.

אני מגיע בהרכב משפחתי מלא.

ron_gal
19-03-04, 16:58
רק עכשיו ראיתי,

אני בטוח מזדקן !!!
מותר לבוא ???
מזל טיב טעם פתוח בשבת ...

רון.

רכס חיים
19-03-04, 17:57
יש בקבוק יפיפה שמוכן לניפוץ מחר. עירא - נא להכין את הג'יפ ליד עמוד שממנו יורד חוט ארוך ושאליו ייקשר הבקבוק לצורך הניפוץ על הפגוש הקידמי של הכלה. לפחות תתחשב בהשקעה שלי על הבקבוק ותקום בבוקר לארגן את הניפוץ. חשבתי שאולי לפני הניפוץ אעביר את הנוזל לתוך הבטן ,כדי לשמור עליו יותר טוב ,אך טרם גיבשתי החלטה בנדון. בכל מקרה ,ועם כל המאמצים, לא הצלחתי לתקן את מערכת ההגה בג'יפ היות וכנראה התיבה הלכה ויש לעשות לה שיפוץ ,מה שאומר שמחר אני בא עם הקוראדו - לצערי הרב מאוד.

טדי
20-03-04, 19:56
ועכשיו נא לפתוח שרשור חדש עם תמונות מהמפגש
בשביל מי שלא בא

דרור ברלי
20-03-04, 22:22
לא יודע מי בכלל טרח לצלם, כי כולם עסקו בבליסה ולעיסה...
כמויות ואיכויות הבשרים והאלכוהול היו מרשימות, וכל מי שלא בא, הפסיד. עד הפעם הבאה.

-->