PDA

צפייה בגרסה מלאה : מבקש המלצות לאחר בריחת אויר מדופן הצמיג, בצמיגי HANKOK חדשים יחסית

asafa
16-04-07, 22:42
שלום לכולם
ברשותי ג'ימני עם צמיגי האנקוק AT 205/70/15 הצמיגים בני פחות משנה ועברו בערך 10000 ק"מ.
לפני שבועיים החלפתי צמיג חדש לחלוטין לאחר שאויר התחיל לברוח במהירות מהדופן, ללא סימנים לקרע, מכה, שיפשוף או כל דבר אחר, כאשר לוחצים על דופן הצמיג ניתן לראות את השיכבה הפנימית (הלבנה).
אתמול ראיתי פנצר נוסף, מילאתי אויר ובדיוק אותו הסיפור כמו בצמיג הקודם, גם כאן האויר בורח מהדופן.

פעם שעברה רכשתי צמיג זהה של האנקוק בעלות של 400 ש"ח בכדי שכל הארבעה יהיו זהים, אבל עכשיו שאני רואה שהתקלה סידרתית, אני לא מעוניין לרכוש שוב צמיגים של האנקוק.

מבקש המלצות על צמיג במידה הנ"ל שיהיה "קצת" יותר עמיד
האם יש טעם לפנות ליבואן הצמיגים בדרישה שיחליף את הצמיגים?

זאביק
17-04-07, 00:55
הוא בורח ממש מהדופן עצמה ?
או מהחיבור של הדופן לג'אנט ?
אולי הג'אנט עקום קצת ?

eran4x4
17-04-07, 17:56
האם יש טעם לפנות ליבואן הצמיגים בדרישה שיחליף את הצמיגים?

כן

דבר עם יוסף נעים

http://www.jeeptrip.com/PAGE.ASPX?div=Forums&group=1&item=687349

asafa
17-04-07, 19:30
הוא בורח ממש מהדופן עצמה ?
או מהחיבור של הדופן לג'אנט ?
אולי הג'אנט עקום קצת ?

האויר יורד מהדופן, קצת מעל הכיתוב הלבן ולא מהחיבור לגנט

כן

דבר עם יוסף נעים

http://www.jeeptrip.com/PAGE.ASPX?div=Forums&group=1&item=687349

תודה, שלחתי לו הודעה פרטית אתמול.

איתרתי היום את חשבונית הרכישה מהבעלים הקודמים, פניתי לצימגאי שמכר אותם, הם היו מאד נחמדים ואמרו שצריך לשלוח את הצמיגים למעבדה (בערך 7-10 ימים) ולבנתיים אני צריך צמיגים, אני גם משוכנע שימצאו סיבה למה לא להחליף.
בנוסף גם באחד הצימיגים היה פנצ'ר שתוקן (לפני שברח האויר, מסמר בגלגל), ונאמר לי שבמקרה של תקר בצמיג האחריות פגה באופן אוטומטי.

אני חושש להחליף את הצמיג שוב להאנקוק, ועוד שבועיים להחליף עוד אחד, כך שחשבתי לנסות להחליף מידה ל 205/75/15, השאלה האם ניתן לאשר צמיגים ברישיון לפני שמחליפים את הצמיגים, בכדי לא להתקע עם צמיגים במידה לא מאושרת.

תודה אסף.

eran4x4
17-04-07, 19:42
יש שם טלפון נייד שלו דבר איתו!

לזמן הבדיקה אני מאמין שהוא ידאג שתקבל צמיג חלופי\זמני ממוכר הצמיגים שיש לך ממנו חשבונית

רימון מצפון
17-04-07, 19:53
לי קרה משהו דומה כאשר שיפשפתי ככל הניראה את הצמיג על סלע למרות שזה לא צריך לקרות.
במקום להתברבר עם החברה שגם בד"כ רב הסבל על התועלת .יש פץ" מיוחד למקרים אלו (בתנאי שאין על הצמיג חבלה ברורה .בלוטה .חתך. או קרע .)הדבקתי היזנתי יצא פיקס.בהצלחה .

asafa
17-04-07, 21:54
לזמן הבדיקה אני מאמין שהוא ידאג שתקבל צמיג חלופי\זמני ממוכר הצמיגים שיש לך ממנו חשבונית

הצמיגים נרכשו ע"י הבעלים הקודמים באור יהודה, אני מירושלים

לי קרה משהו דומה כאשר שיפשפתי ככל הניראה את הצמיג על סלע למרות שזה לא צריך לקרות.
במקום להתברבר עם החברה שגם בד"כ רב הסבל על התועלת .יש פץ" מיוחד למקרים אלו (בתנאי שאין על הצמיג חבלה ברורה .בלוטה .חתך. או קרע .)הדבקתי היזנתי יצא פיקס.בהצלחה .

את הצמיג השני עדיין לא פתחתי, בצמיג הקודם לא היה נזק, לא פנימי ולא חיצוני כך שאין איפה להדביק פץ, פשוט יש בריחת אויר בין השכבות.
לא נראה לי שאני יבזבז זמן על מלחמות, ההתלבטות היא בקשר לשלב הבא, להחליף את כל הארבע למידה גדולה במעט (עם אופציה לצמיגי שטח מלא) ולנסות לאשר ברישיון, לקנות צמיג HANKOK נוסף ולקוות לטוב, או לשים צמיג אחד שונה משאר הצמיגים.

גיא
17-04-07, 22:49
לי יש נסיון טוב מאוד עם צמיגי הנקוק 215/75/15 על סמוראי שהיה שלי ועוד אחד של חבר.
וגם צמיגי 31" שהיו על סיקס. כולם שטח מלא 100%

כל הצמיגים הללו נירכשו מאותו צמיגאי ובאותה תקופה. והיו תקינים שנים על הרכבים.

הנקוק בסדר גמור.

כניראה שהסידרה הנ"ל לא טובה.

-->