PDA

צפייה בגרסה מלאה : קרבורטור זמן מועט אחרי ניקוי עושה בעיות

סמור
18-04-07, 20:54
צביקה צריך את עזרתך ברשותך ,הקרבורטור עשה ניקוי לפני שנה עושה 1ל 10 בכביש מהיר 1ל 7 בעיר עובד בסדר ללא בעיות רק דבר אחד מרגיז אותי
בזמן שאני בנסיעה מהירה של 80 90 בגז קבוע יש מידי פעם מין קירטוע קטן של חצי שניה ומסתדר ומידי פעם זה חוזר על עצמו מה זה אנא עזרתך (סמוראי 93 )

***הערת המערכת: הכותרת נערכה. בחייאת, סמור, אתה מספיק זמן בפורום כדי להבין מה זה כותרת אינפורמטיבית ("צביקה קרבורטור שומע" זה בטח לא כזו). אתה גם מספיק זמן כאן כדי לדעת לעשות חיפוש (לאו דווקא ספציפית להודעה זו). תעשה רענון קל בחוקי הפורום, בבקשה.***

צביקה קרבורטור
18-04-07, 21:20
צביקה צריך את עזרתך ברשותך ,הקרבורטור עשה ניקוי לפני שנה עושה 1ל 10 בכביש מהיר 1ל 7 בעיר עובד בסדר ללא בעיות רק דבר אחד מרגיז אותי
בזמן שאני בנסיעה מהירה של 80 90 בגז קבוע יש מידי פעם מין קירטוע קטן של חצי שניה ומסתדר ומידי פעם זה חוזר על עצמו מה זה אנא עזרתך (סמוראי 93 )
סמור שלום רב!
קטונתי מלאבחן בפורום, מבלי לבדוק פעזעית את הרכב חזותית, ובנסיעת מבחן.ץ
אבל כדי שלא תצא פטור בלט כלום, וללא כוון לאבחון, בדוק את אחת מהאפשרויות הבאות:
חוט הצתה יבשים\ סדוקים בעלי התנגדות גדולה.
מגע רופף בכבלי ההצתה בחיבור למצתים ,מכסה המפלג או חוטי ההצתה.
סדק באחת המצתים.
מגע רופף בחיבור הקונקטרים בסליל ההצתה.
מכסה מפלג סדוק.
רוטור מפלג שחוק.
והדובדבן שבקצפת, ורצוי שתתחיל מבדיקת מסנן דלק תחתון שמתחת לרכב, בסבירות גבוהה שהוא סתום.
אנא חזור לפורום, לעדכן תוצאות.
בברכה
צביקה

סמור
18-04-07, 21:31
תודה רבה על התגובה המהירה עוד לפני שאני הולך לעשות את הדברים הנ"ל אני רוצה להודות על ההכוונה והעזרה (תרשה לי אבל אתה מדור הנפילים)

עידן שטיין
25-04-07, 18:10
סמור מצויין שפנית לצביקה ,אם אתה צריך לשאול שאלות בעניין צביקה,צור קשר בפרטי,אני הייתי אצלו ומאוד מרוצה מהעבודה וכו' .
בברכה עידן

-->