PDA

צפייה בגרסה מלאה : הבאת נעילות לארץ - מישהו יכול לעזור?

אמנון
21-04-07, 19:32
מחפש מישהו שמכיר אותי לפחות בפנים (ואני אותו כמובן) ויסכים לעזור לי בהבאת זוג נעילות לוקרייט לג'יפ.

אם יש מישהו שסט לארה"ב (או חוזר בזמן הקרוב) ומוכן לעשות את הטובה הענקית הזו, יכול ליצור איתי קשר בה"פ
גם מייל תופס -
[email protected]

אמנון,
שלחוץ על נעילות וצריך עזרה מאנשים טובים.

אמנון
21-04-07, 19:34
משהו?

אמנון
21-04-07, 23:33
בהזדמנות זו אני אשאל - צפויות בעיות בנמל התעופה אחרי העברת המזוודות בשיקוף?
מי יודע, היום עם ההקפדה של ארה"ב בנושא הבטיחות...

עזרה לסחבק..

חנן-ג'יפולוג
21-04-07, 23:47
הבאתי לפני כחצי שנה לוקרייט מקנדה במזוודה. למרות שהחמירו איתנו בטירוף בקטע של איסור לקיחת ג'לים ונוזלים למיניהם (זה היה בדיוק בימים שתפסו באנגליה מחבלים שהתכוונו להבריח למטוס חומרי חבלה נוזליים) וזרקו לנו תכולה של חצי מזוודה, לאף אחד לא היה בעייה עם הנעילה. לא בקנדה, ולא בכניסה לישראל.

tzagi
22-04-07, 01:24
בהזדמנות זו אני אשאל - צפויות בעיות בנמל התעופה אחרי העברת המזוודות בשיקוף?
מי יודע, היום עם ההקפדה של ארה"ב בנושא הבטיחות...

עזרה לסחבק..

לא יהי שום בעיות, לא בcheck in or carry on

Bulldog
22-04-07, 02:03
אני יכול לספר לך שאם היית מתעורר לפני חודשיים או אפילו חודש, היתה לי אופציה למשלוח.

מעבר לזה אם אתה רוצה, אני מוכן לקבל את המשלוח בארה"ב לארוז מחדש לשלוח אלייך.

עומר

אמנון
22-04-07, 02:26
כמה יעלה המשלוח, יש אפשרות לדעת? חבילה של 7 קילו פלוס מינוס לא?
אפשרות להתחמק ממכס?

אמנון.

Bulldog
22-04-07, 04:08
הערכה משוערת באיזור ה70 דולר מינוס.

להתחמק ממכס תמיד אפשר לנסות, לי אין בעיה לעזור :twisted:

אמנון
03-05-07, 20:56
באותו נושא אבל קצת שונה.

הוזמנו כבר הנעילות והן בדרך לפלורידה אל בת דודה שבאה עם 3 ילדים לארץ עוד שלושה שבועות.
מה העניין? הבת-דודה באה בלי הבעל, רק היא והילדים. בגלל זה הבעל מעדיף שהיא לא תיגרר עם הנעילות לבד. לא עניין של משקל כמו שזה עניין של התעכבות אם בנמל תעופה בארה"ב יחליטו לפתוח את המזוודה ולבדוק מה זה הזוג כדורי פלדה האלו.

אני צריך תשובות מבוססות בלבד, כדי להרגיע את המשפוחה שם, שבטרמינל לא יפתחו מזוודות ולא יעכבו אותה על הנעילות. אני יודע שאני קצת חוזר על עצמי, אני פשוט צריך ביסוס למה שאני הולך להגיד להם.
אני יודע שגם אם יפתחו, הם יבינו שזה לא פצצה או חומר חבלני דומה, אבל אני צריך לדעת שלא יפתחו מראש.

אם זה לא זה, הן יגיעו רק עוד שלושה חודשים... סחבק לא רוצה לחכות.

תודה מראש.

אם יש מצב לערוך את הכותרת, מנהלים יקרים, כדי לסחוט טיפה יותר כניסות, מה טוב.

נמרוד
03-05-07, 21:04
תגיש לו שיפתח את הקופסא, יסתכל בעצמו שמדובר על חלקים פשוטים מאד, שום דבר חשוד. סתם גלגלים שיניים. ישים את הכל בתוך שקית פלסטיק שקופה בשביל לחסוך זמן לבודק, רק שלא יאבד לך את הקפיצים והפינים. לא תהיה שום בעייה, יכול להיות שבשיקוף יתהו מה זה ויבקשו לראות - אז יראו, היא תגיד שזה חלקי רכב שבעלי שולח מתנה לבן דוד, וזהו. אני טסתי עם חלקים רציניים יותר כמה חודשים אחרי 9/11 בלי בעייה מיוחדת.

אלון_ק
03-05-07, 21:19
רק אל תהיה אידיוט מוחלט ותחליט לחבר את הנעילה על ריק, לעטוף אותה באיזוליבנד חבלה (Duct tape) ואז לשים בשקית פלסטיק. אתה תמצא את עצמך מביט לתוך קנה של MP5 בזמן שפותחים את האיזולירבנד כדי לוודא שזה לא מטען.

מנסיון... :mrgreen: :mrgreen:

(גם ככה אתה תעבור את המכס, זה כן)

Bulldog
03-05-07, 21:19
יותר טוב מזה, בשביל החברה שם בארה"ב, שתחזיק את הקבלה על החלק.

הם עדיין יודעים לקרוא אנגלית.

וחס וחלילה שתראה את הקבלה בארץ, או שתגיד על זה משהו.

GodsFather
03-05-07, 21:29
מצטרף לקודמי , הבאתי מספר נעילות במספר מועדים ולא עשו בעיות

פעם אחת עצרו לשאול מה זה כי זה היה בתיק האישי שעלה למטוס במקום במזוודה , זה היה בנמל בארה"ב ולא בארץ - הראתה קבלה והכל היה בסדר, לא לקחו הצידה ולא עשו סצינות.

בארץ , אין טעם לגשת למכס אם זו הכוונה, פשוט לצאת אל עבר השער.

בהצלחה ושיהיה במזל!

asafk
03-05-07, 22:49
המלצה שלי- להוציא מהאריזה המקורית (אבל לשמור אותה מקופלת יחד עם הקבלה בשביל הSECURITY ), לשים בשקית ניילון אחת את כל החלקים הגדולים, ובשקית קטנה את כל הקטנים.
מותר להעלות חלקי מתכת בכל הגדלים על מטוס- במטען. אם המריחן לא מזהה חומר נפץ, לאף אחד אין עם זה בעיה.

אסף.

tzagi
03-05-07, 23:18
אמנון,
כאחד עם קצת נסיון בלהביא מיזודות מלאות ב.....בא נגיד ברזל אני יכול להבטיח לקרובים שלך שלא תהיה כול בעיה או עיכוב, לפחות לא בגלל החלקים.
הנה רשימה חלקית של מה שהיה לי במזודות השנה:
גל זיזים ל6 ציל
פאן
מוט הגה
ARB'כמעט שלם
קוייל אחד או שניים
מיני ספולל
כמה סטים של פולי בושינגס
ועוד כול מני דברים מוזרים

בדרך חזרה: סט כלים שלם...20קילו
לא היתה בעיה אחת .
אין להם מה לפחד....אה, את הקופסאות והקבלות שישאירו בבית, אין צורך בקבלה, בכלל,
אם הם טסים באלעל המיזודות יבדקו בלי קשר למה שיש בהם.

אבל אתה רואה שיש פראנויה בכול העולם......

gali
05-05-07, 10:03
הי אמנון,

לפני כשנה הבאתי ארצה מניו יורק שתי נעילות לדיפנדר סרן סלסבורי. תשמע הן כבדות ומגושמות.
שמרתי אותן באריזה המקורית שלהן עם הקרטונים, המדבקות משלוח, המדבקות פרסום, דפי ההסבר וכו'..
לא היתה לי שום בעיה חוץ ממשקל פסיכוטי, אז העברתי הרבה שטויות לטרולי ובמזוודה היו הנעילות.

אף אחד לא דיבר איתי מילה, בצ'ק אין בניו יורק אמרתי שיש לי שני חלקים מכאניים שרכשתי ושאני מעוניין שהם יבדקו זאת בנוכחותי מאשר יפתחו זאת בשיקוף, לא התרגשו מזה מי יודע מה.

אייל67
05-05-07, 20:09
למה חוזרת כאן ההמלצה להוציא החלקים מאריזתם המקורית ?
האם עמ"נ שלא למשוך תשומת לב לחלקים החדשים ?
הרי גם כך, מי שקצת יתבונן, יבין מיד כי המדובר בחלקים חדשים ...

tzagi
06-05-07, 05:17
למה חוזרת כאן ההמלצה להוציא החלקים מאריזתם המקורית ?
האם עמ"נ שלא למשוך תשומת לב לחלקים החדשים ?
הרי גם כך, מי שקצת יתבונן, יבין מיד כי המדובר בחלקים חדשים ...

אייל
יש כמה סיבות
1.מוצר חדש בקופסה מודיע לגנבים שעובד בבדיקת והעמסת המיזודות מהו, הרי זה כתוב על הקופסה בדיוק למה זה מתאים והסיכויים שהוא "יאבד" עולים באלפי אחוזים.
דברים נעלמים ממזודות באופן יומי, במיוחד ממזודות לחול,
2, בארץ זה עובר באותה צורה, אים תעצר במכס,מוצר ארוז בקופסה שוה $$$ כשחלקי ברזל בשקית לא שוים כלום, וזה לא משנה חדש או משומש.

אייל67
08-05-07, 18:44
O.K הבנתי.
תודה ג'ו.

-->