PDA

צפייה בגרסה מלאה : ראלי השלום 27.05-30.05

mess
06-05-07, 12:15
תחרות ראלי השלום בהשתתפות צוותים מחו"ל
מירוץ רכבי שטח מקריית שמונה עד אילת
4 ימים 3 לילות

אירוע ענק בקלאב מד בהגעה לאילת

הרשמו בהקדם מספר מקומות מוגבל

http://www-org.guysen.com/rally/rally_isr.php

דרור ברלי
06-05-07, 16:07
מי?
מה?

אתם אמיתיים?
אתם רציניים?

איך זה שמודיעים על "ראלי" רק שלושה שבועות לפני שהוא מזנק?

חבל, ממש חבל.
כי זה דווקא יכול להיות ממש מעניין ( הייתי עושה מאמץ ומטריח את הסופה שלי לאירוע כזה, למרות שזה בחסותו של ה"גבר-גבר", אדון שר התחבורע).

OFF-RoaD
06-05-07, 22:16
ולמה, למען השם, דווקא על הבגרות במתמטיקה :|

נמרוד
06-05-07, 22:30
יקי מהמרכז הישראלי לסיור שתשומת לבו הוסבה לקישור הזה מוסר שאין לו קשר לעניין - למרות שהתקנון באתר הנ"ל מועתק 1ל1 מהתקנון של ראלי חרמון אילת. אם חסות משרד התחבורה ותמונת השר התקבלו באותה הדרך, אז השאלות של דרור לגבי רצינות המיזם במקום...:|

mess - בהחלט נדרשות הבהרות אם אתה מצפה להתייחסות רצינית.

mess
06-05-07, 23:42
יקי מהמרכז הישראלי לסיור שתשומת לבו הוסבה לקישור הזה מוסר שאין לו קשר לעניין - למרות שהתקנון באתר הנ"ל מועתק 1ל1 מהתקנון של ראלי חרמון אילת. אם חסות משרד התחבורה ותמונת השר התקבלו באותה הדרך, אז השאלות של דרור לגבי רצינות המיזם במקום...:|

mess - בהחלט נדרשות הבהרות אם אתה מצפה להתייחסות רצינית.

בדיקה נעשתה מול הספק המארגן את הצד הטכני של האירוע והתקנון ינוסח בהתאם
הראלי אכן רציני עם אנשים רציניים המנסים לארגן אירוע על הצד הטוב ביותר עם האמצעים העומדים לרשותם.
כל משתתף יתקבל בברכה כאשר המניע הוא לקדם מטרה נעלה...
נתראה בשטח ב-27.05

נמרוד
07-05-07, 00:00
mess, לטובת העניין, אם זה אכן רציני אז אל תחסוך בפרטים... מי אתה, מי עומד מאחורי הראלי, מי מארגן אותו "מבחינה טכנית" (מישהו מוכר מהתחום בארץ שיש לו קבלות?), ושאלה לא פחות מסקרנת היא מיהם הצוותים הבינלאומיים? אם מגיעים נהגים סלבריטאים עם מכוניות T1 מיוחדות זו רק סיבה נוספת להגיע לארוע...

דרור ברלי
07-05-07, 01:39
אין סימוכין לדבר הזה בשום מקום אחר חוץ מאשר כאן.

עולות כמה וכמה תהיות:

- איזה נהגים מפורסמים? איזה מכוניות T1? מי בדיוק מגיע מחו"ל?
- בהנחה שמשרד התחבורע באמת מעורב בזה, מי בדיוק יאשר את קיום האירוע? מי יאפשר למכוניות T1 לנסוע על כביש? הרי ספורט מוטורי עדיין לא חוקי כאן...
- איך בדיוק מארגנים "ראלי" עם שמות גדולים מחו"ל ולא מפרסמים שום דבר בעיתונות, באתרי אינטרנט נוספים?
- איך בדיוק מארגנים "ראלי" ומודיעים על קיומו שלושה שבועות בלבד לפני האירוע?
- למה מעתיקים תקנון מראלי חרמון-אילת? האם התקבל אישור ממארגן החרמון-אילת (המרכז הישראלי לסיור) להשתמש בתקנון שלו שמועתק מילה במילה?
- מי שמארגן "ראלי" חזקה עליו שיכתוב לעצמו תקנון מסודר?...:roll:
- שר התחבורע הגבר-גבר מודע לעובדה שאתם משתמשים בשמו ובתמונתו? כי אם לא, שרק לא יעשה לכם סיכול ממוקד, האפס המגוחך הזה.

שווה להתקשר למלונות ולשאר גופים שמוזכרים בשמותיהם ולברר אם הם יודעים משהו על כל זה... :roll:

קדימה, תשובות לעניין.

מאיר רוטברג
07-05-07, 09:26
שאלה :

אם זה עושה קולות של ברווז, הולך כמו ברווז, נראה כמו ברווז

זה בטח ברווז!!!!

לחילופין אולי זה שיטת המכתב הניגרי,

נראה לכם רציני שיש ראלי שכזה משהוא סודי בינלאומי מזימה אינטרגאלקטית שאף אחד לא יודע ממנו,

ככל הידוע לי כל הנכתב באתר של יקי מסע הניווט חרמון אילת מעוגן בזכויות יוצרים,
לכן ליקי יש את הזכות והחובה לתבוע בגין הפרת זכויות יוצרים.

מעבר לכך ,קטונתי

מאיר רוטברג
07-05-07, 09:34
שוחחתי הרגע עם קבוצת מלונות פתאל מנהלי קלאב מד אילת ,

עם מרכז ההזמנות עם הגברת גלית
ונמסר לי כי לא ידוע להם על ארוע שכזה
לא ב 30.5 ולא ב31.5 אז...................

Bulldog
07-05-07, 10:24
מה שנקרא בעיברית איסוף פרטים.
תירשמו, תגידו איזה כלי רכב לא חוקי יש לכם, איפה אתם גרים ואנחנו נשלך גרר עם צו חליטה.

דרור ברלי
07-05-07, 10:54
שוחחתי הרגע עם קבוצת מלונות פתאל מנהלי קלאב מד אילת ,

עם מרכז ההזמנות עם הגברת גלית
ונמסר לי כי לא ידוע להם על ארוע שכזה
לא ב 30.5 ולא ב31.5 אז...................

בקיצור - קישקוש מקושקש. לא ראלי ולא נעליים.

mess
07-05-07, 12:09
לכל הג'יפאים המודאגים שלום,
ג'רום, מנהל מועדון Sport Adventure חוזר אליכם בתשובות עקב דאגתכם
נייד: 057-4545456
1. ברצוננו, לאחר הרבה מאוד ניסיונות כושלים, לארגן בארץ הקטנטונת שלנו, ראלי של ממש, של 4 ימי תחרות ללא הפסקה בסגנון הדקאר הגדול, הכולל בחבילה: לינה במלונות 4*+, אירוח מלא ויותר מעשרים אנשי צוות (מוסכים, רופאים, מדריכי שטח, שופטי מסלול, תחזוקנים...)
2. המטרה העליונה שלנו ושל כולנו היא לקדם את הספורט המוטורי "התקוע שנים רבות" דרך השתתפות של מקסימום מתחרים וחשיפה של האירוע בתקשורת הגדולה.
3. בתחרות, השנה, משתתפים 2 קטגוריות בלבד, סידרתיים וסידרתיים משופרים.
אנו מתנצלים מול ציבור במקצוענים וט1'ניסטים.
4. התקנון "המועתק אחד על אחד" סביר להניח שהוא גם אחד על אחד הועתק מתקנון ההתאחדות הבינלאומית. מטרתנו לגייס גם את "מתרגמי התקנון" איתנו לעשייה משותפת.
5. ובסוף, רק בשיתוף פעולה של כולנו, נוכל ביחד (אם לא השנה אבל בשנה הבאה) לעניין את הנהגים הטובים ביותר בעולם גם להתחרות במסלולם שלנו.
6. אז תפסיקו לבלבל את המוח, תתקשרו, תבדקו, ובואו נהנה ביחד.

איציק - 4X6ZH
07-05-07, 12:33
מי אמר שרק הסינים מעתיקים מכוניות ;-) ;-)
יש בכלל סעיף בתקנון האוסר העתקה :smile: :smile:
איציק :mad:

דרור ברלי
07-05-07, 15:25
תראה mess (איני יודע את שמך, בכרטיס שלך אין שום פרט מזהה. זה כבר חשוד...).
בהנחה שאתם אמיתיים וכוונותיכם רציניות וטובות, אני אענה לך ברצינות.

האם אנו מודאגים? כן. מודאגים.
כשמשרד התחבורע והשר העומד בראשו מעורבים, יש לג'יפאי ישראלי שפוי את כל הסיבות להיות מודאג. מאחורי מה שעומר (בולדוג) כתב בבדיחות הדעת לכאורה, יש הרבה אמת. אתה יכול ליידע את ג'רום או מי שלא יהיה (אולי האיש אינו ישראלי ולא מעלה על דעתו איך דברים מתנהלים כאן), שהיו דברים מעולם ברפובליקת הבננות הזו, שכל סוג של ספורט מוטורי אסור בה, שכל "שינוי מבנה" ברכב אסור בה ללא אישור עמדה מס' 1 במשרד הרישוי (כולל גם החלפת מאפרה) ושהמשטרע שלה צדה ג'יפים ברחובות בגלל מידת צמיגים.

כשחבר ותיק בפורום (שהוא גם חבר אישי שמילתו ברזל ואני מוכן לשים כסף על המילה הזו), לא מתעצל לבדוק, מתקשר לבית המלון באילת המוזכר בהודעה שלך, כדי לברר על האירוע - וראה זה פלא!...שם לא יודעים כלל במה מדובר, וכל זאת פחות משלושה שבועות לפני האירוע, אז כן - אולי יש סיבה להיות מודאג?

אני לא חושב שאנחנו צריכים להפציץ את מר ג'רום הנכבד בטלפונים. שיטרח נא ויעלה כאן, ייתן הסברים מניחים את הדעת למה, כמה ואיך בדיוק מארגנים ראלי מסתורי ומודיעים עליו בצורה כל כך מחתרתית בשני פורומים בלבד וכל זאת שבועיים וחצי בלבד לפני שהוא מזנק... מוזר. מאוד מוזר.

אני מקווה שאני טועה.

מאיר רוטברג
07-05-07, 16:22
עידכונים מהשטח:razz:

הופ נעלם התקנון מהאתר במקומו יש את הנ"ל

תקנון

תקנון ותנאי ההשתתפות במסע ניתן לקבל אצל מנהל התחרות בטלפון 0574545456

עובדים מהר החברה הללו!!!

asafk
07-05-07, 20:59
חבר'ה, ההתלהמות לא במקומה.
קודם כל- ברוך הבא למארגן/ משווק האירוע. אנחנו מקבלים בידיים פתוחות כל מי שמארגן אירועי ספורט מוטורי.
אבל... זה שאנחנו פרנואידים, לא אומר שלא רודפים אחרינו. כבר אכלנו הרבה חרא ממדינת ישראל בכל מה שקשור בראלים, ולכן הפראנויה.
אין לי טענה אמיתית כלפי המארגנים על העתקת התקנון- עזבו- זה להיטפל לקטנות.
הבעיה היא בארגון חובבני. ראלי בסדר גודל כזה צריך להיות במודעות של המשתתפים הפוטנציאלים לפחות 3 חודשים מראש. חשוב לנו להבין מי הגורמים המקצועים שמאחורי הארגון. חשוב לנו להרגיש שמדובר בדבר רציני, לא ביוזמה חובבנית. יוזמה זה טוב- אבל חובבנות היא מסוכנת, ככל שמדובר בספורט מוטורי. לא, לא חייבים דמות מוכרת מהתחום - יש מקום למארגנים חדשים - אבל חובה על המארגנים להראות רצינות, וצר לי (באמת) - זה לא נראה רציני.

אסף.

jonesy
09-05-07, 19:33
מה שנקרא בעיברית איסוף פרטים.
תירשמו, תגידו איזה כלי רכב לא חוקי יש לכם, איפה אתם גרים ואנחנו נשלך גרר עם צו חליטה.

מה שנקרא: ראלי השלום ולא להתראות...

lizard
30-06-07, 11:08
הראלי המדובר התקיים בסוף?

-->