PDA

צפייה בגרסה מלאה : 30אלף שקל ובן 17 נהג חדש.. מה עושים עם השילוב?

noshi
09-05-07, 21:53
אהלן חבר'ה, אני חדש בפורום ואני חייב לציין שיש לכם פורום מצוין, פשוט מעולה. אז ככה, אני בן 17, נהג חדש עם תקציב של 30000 אלף שקל לאיזה מכונית שארצה.
עכשיו, אני צריך צריך להסביר לכם משהו... אני וג'יפים זה מילדות, זה החלום שלי מאז שאני זוכר את עצמי... בכלל אני ילד כזה בצופים, עושה מסלולים, מלא צחוקים עם חברים וכ'ו, אז תמיד רציתי ג'יפ.. כי זה פשוט ניראה לי הכי נכון לי.
באמת שאני לא חושב שיש יותר אידיליה מלרדת עם הג'יפ עם החברה לים, או שיש יותר צחוקים מלעשות איזה מסלול עם חברים.
בקיצור הבנתם את הרעיון, אני חושב שאני חי את זה.

אז ככה, אחרי סיפור חיי אני צריך ג'יפ שיענה על הדרישות הבאות:
טוב בשטח (לא משהו מטורף, אבל שלא יבייש )
בסדר בכביש( לבצפר, תל-אביב קצת וכאלה..)
תחזוקה זולה יחסית
שיהיה קצת חסכוני בדלק
קצר

ואני קצת חדש בכל הקטע של הג'יפים( קצת ממש חדש) ואין לי באמת מושג איך אני צריך לבדוק את הג'יפ לפני הקנייה ...
אז יש טיפים שצריך לעשות שהולכים לראות את הג'יפ? ויש משהו שצריך להתייחס אליו במיוחד כאשר אתה בודק באינטרנט?הכוונה ליד, קילומטרז', שנתון וכו'

בתודה פשוט ענקית,
אתם עשר,
עדי.

חנן-ג'יפולוג
09-05-07, 21:59
30K , רכב קצר, חסכוני בדלק ויחסית אמין זה סמוראי.

לשמחת הצבים, חובבי הים נטולי ה4X4 וחובבי הטבע, ולצער חלק מבעלי הג'יפים, הסצינה הרומנטית (או המזעזעת לדידם של אחרים) של ירידה לחוף הים עם ה4X4 כבר אסורה אי אילו שנים. אסור לך להתקרב לטווח של פחות מ100 מטר מקו החוף.

בדיקת סמוראי לפני קנייה
(http://www.jeepolog.com/151.html)

איפון
09-05-07, 23:39
ולא פחות חשוב- רכב שטח מיועד לשטח. רכב גבוה יותר בדרך כלל, מתלים קשיחים יותר, צמיגים אחרים. בקיצור - התנהגות בכביש של רכב שטח שונה מההתנהגות של המכונית של המורה שלך לנהיגה. למד את הרכב, התנהלותו בכביש, בדרכי עפר, על כביש רטוב וכו. ההמלצה שלי היא גם על סמוראי ובתקציב כזה תוכל למצוא רכב מתאים, שתוכל להפיק ממנו הנאה רבה. יציאות לטיולים עם רכבים דומים, עם חבר'ה בעלי ניסיון יוכלו לתרום לך המון, להתנסות וללימוד.

דני

noshi
10-05-07, 09:39
ולא פחות חשוב- רכב שטח מיועד לשטח. רכב גבוה יותר בדרך כלל, מתלים קשיחים יותר, צמיגים אחרים. בקיצור - התנהגות בכביש של רכב שטח שונה מההתנהגות של המכונית של המורה שלך לנהיגה. למד את הרכב, התנהלותו בכביש, בדרכי עפר, על כביש רטוב וכו. ההמלצה שלי היא גם על סמוראי ובתקציב כזה תוכל למצוא רכב מתאים, שתוכל להפיק ממנו הנאה רבה. יציאות לטיולים עם רכבים דומים, עם חבר'ה בעלי ניסיון יוכלו לתרום לך המון, להתנסות וללימוד.

דני

תודה רבה גבר אני אקח את זה לצומת ליבי.

אז אני מבין שסמוראי יהיה הרכב שמתאים לי? מה למשל עם הויטרה??או ספורטג' ראיתם אותם ב 33000 שקל בערך.. לא עדיף?

bobsfog
10-05-07, 10:05
סמוראי זה בשבילך
ויטארה וספורטאז יותק יקרות להחזקה (אומנם גם יותר נוחות ויש בהם יותר מקום) צריכת דלק גבוהה יותר
סמוראי גם נורא קל לטפל לבד במיוחד טיפולים שוטפים
הייתי קונה סמוראי ב 25 בערך ומיישר קו ב 5 ואז יש לך סמוראי נהדר

-->