PDA

צפייה בגרסה מלאה : ריפוד תקרה מתחיל ליפול - מה עושים ?

ronen118
11-05-07, 15:34
zj-96-v8

ריפוד התקרה מתחיל להפרד מהגג במספר מקומות, מוכר ? ואם כן מה עושים ?

Saar
11-05-07, 16:37
אני לא יודע אם מישהו ניסה לעשות את זה בעצמו (עבודה עצמית, כמסורת האתר...)

אבל אם אתה מחפש איש מקצוע,
אני אסתכן בחילול הקודש ואצרף קישור לפורום לנדרובר בג'יפטריפ :lol:
(מסתבר שחלק מהמחלות דומות :mrgreen: )
http://www.jeeptrip.com/page.aspx?div=Forums&group=5&item=774182

סער.

אודיבל
11-05-07, 22:39
zj-96-v8

ריפוד התקרה מתחיל להפרד מהגג במספר מקומות, מוכר ? ואם כן מה עושים ?
עמוס הרפד מרחוב סלמה עשה עבודמ מדהימה ברכב שלי תמורת 850 שח. אגב רכב בלי סנרוף עולה פחות

רימון מצפון
14-05-07, 00:01
אם זה רק מתחיל והריפוד יפה ונקי קבל המלצה חבל על הזמן. :idea:
קח מהדק משרדי ככה בריא.שים סט סיכות בגודל בנוני ועובי ככה טוב מה שניקרא וכאילו שאתה נציג של קריזלר בצורה סימטרית ושווה דפוק סיכות בביטחון על הריפוד לכוון מצעו ותראה נפלאות.(מתכון בדוק ומנוסה )ואם לא בא לך שים בערך 700 ש"ח וקבל ריפוד חדש לא יפה כמו המקורי לעולם .לא מרחוב סלאמה ולא מרחוב החשמל.

מוני אורבך
14-05-07, 08:41
מה הסיפור של הסיכות? חיסכון?
אל תשלה את עצמך ואחרים שזה נראה "כמו חדש". זה נראה כאילו משהו שידך את הריפוד לגג אחרי שהנ"ל נפל. אם זה מספיק טוב, סבבה.
אם אתה רוצה לחסוך אפשר בקלות לפרק את הגג ולבוא אל הרפד עם הגג מפורק. יעלה לך חצי מחיר.
אם אתה רוצה עוד יותר לחסוך קנה בד ותדביק בעצמך. זה יצא כתלות ביכולות הריפוד שלך.
בהתחשב בזה שהריפוד נופל פעם ב 10 שנים אני לא חושב שהוצאה של 350 שח היא כול כך גדולה.
הבד לבד קרוב לוודאי שיעלה 200 למאוד חסכנים שביננו.

רימון מצפון
16-05-07, 15:34
מה הסיפור של הסיכות? חיסכון?
אל תשלה את עצמך ואחרים שזה נראה "כמו חדש". זה נראה כאילו משהו שידך את הריפוד לגג אחרי שהנ"ל נפל. אם זה מספיק טוב, סבבה.
אם אתה רוצה לחסוך אפשר בקלות לפרק את הגג ולבוא אל הרפד עם הגג מפורק. יעלה לך חצי מחיר.
אם אתה רוצה עוד יותר לחסוך קנה בד ותדביק בעצמך. זה יצא כתלות ביכולות הריפוד שלך.
בהתחשב בזה שהריפוד נופל פעם ב 10 שנים אני לא חושב שהוצאה של 350 שח היא כול כך גדולה.
הבד לבד קרוב לוודאי שיעלה 200 למאוד חסכנים שביננו.
אם לא שמתה לב העליתי את האפשרות של שלם וקח ועדין אני חושב שאם זה עדיין נקי ויפה והבעיות הן קטנות חבל לגעת (רק סיכות .זה לא ניראה פרובזורי)תרביץ אחת אצלך בגג ותראה זה אורגינאל.
אתה העליתה את ענין החיסכון לפרק את הגג או לרפד לבד. :mrgreen:
ואם אתה לא רפד מקצוען.אתה יכול רק לחלום לעשות את זה לבד .גם עם כל יכולות הריפוד שלך.

grand
18-05-07, 22:30
אני החלפתי לפני כשנה את הריפוד בגג, עשו לי עבודה טובה ברמלה, בכניסה הצפונית קצת לפני הרמזור, 800-900 ש"ח יסגרו לך עיסקה עם ריפוד משובח שדומה מאוד למקורי.
הבד הוא של הדר רוזן ( מאותו הסוג של כיסוי למושבי הרכב).
לדעתי אם יש לך אפשרות להשיג את הבד אז אפשר לנסות לבצע את העבודה לבד.
ממה שאני ראיתי...
לאחר פירוק הגג וקילוף הלבד הישן, נותרים שאריות של ספוג מתפורר שאותם מורידים באמצעות סקוטצ' עד שנותר גג הפיבר נקי.
מורחים דבק מגע רגיל, מדביקים את הלבד יפה ומתוח, לבסוף חותכים עם סכין יפנית את השאריות מסביב, חורים היכן שצריך ומרכיבים.

אודיבל
19-05-07, 15:51
אם כבר לבד, אז פרוק הגג הוא די קל

ניקוי הפיבר גם כן די קל
ההדבקה לא דורשת מיומנות מי יודע מה למעט סבלנות בפינות כמו בסנרוף
אפשר לקנות חומר שהוא מאד איכותי ועם ספוג, אצל הדר רוזן במפעל בלבנדה, תא
וכדאי לגשת לחנות דבקים מתמחה, כמו זו שבבוגרשוב (כמעט פינת בן-יהודה), ולבקש דבק מגע עמיד בחום. הדבק הזה ירוק, ומשתמשים בו במעליות. יחזיקהרבה יותר שנים באקלים שלנו.
דבק מגע רגיל באמת לא כ"כ רע אבל לא יחזיק יותר מ4-5 שנים ובתנאי שנמרח ויובש כראוי.
(הידע הוא מכך שהחלפתי לבד הגג ביגואר ישנה. בגרנד כבר התעצלתי ונתתי לרפד)

Jacob80
20-05-08, 22:56
טוב, אז גם אצלי זה קורה
איך מפרקים את הגג ? טיפים יתקבלו בברכה

sos4u
20-05-08, 23:06
מצטרף בחום להמלצה על עמוס מרחוב המסגר.
והעניין לא פשוט כלל ועיקר.
למי שכבר התנסה או ראה פעם אחת- פשוט
אבל בפעם הראשונה, רוב הסיכויים שתשבור את הפיבר.
דבר שני, הדבק אינו "דבק מגע רגיל" אלא דבק עמיד לחום.
ודבר אחרון - אחריות, אם תעשה לבד - למי תתלונן ?

בקיצור- הגג שלי היה נפול מהיום הראשון שקיבלתי את הרכב. אחרי טיפול בידיו האמונות של עמוס הוא נראה הרבה יותר טוב מחדש. ובמחיר סביר.

בהצלחה.

מלכי
23-05-08, 04:57
עמוס- לפני שמונה תשע חודשים כמעט כמו האורגינל עבודה של שש שעות גג אם "סאן רוף" גם אחלה בן אדם.

Jacob80
20-06-08, 13:12
ממה שאני ראיתי...
לאחר פירוק הגג וקילוף הלבד הישן, נותרים שאריות של ספוג מתפורר שאותם מורידים באמצעות סקוטצ' עד שנותר גג הפיבר נקי.
מורחים דבק מגע רגיל, מדביקים את הלבד יפה ומתוח, לבסוף חותכים עם סכין יפנית את השאריות מסביב, חורים היכן שצריך ומרכיבים.

טוב, אז השבוע הרכב נכנס לעבודת פחחות גדולה בסאן-רוף (שכל המסגרת שלו מפוררת לגמרי) ונאלצים לפרק את הגג בשביל זה.
אני מתכוון לקחת את הגג ולרפד אותו לבד בעקבות עצתו של רמי והעובדה שלכאורה התהליך נראה פשוט.

אני אעדכן בהמשך אם זה אכן פשוט..

מלכי
20-06-08, 13:26
טוב, אז השבוע הרכב נכנס לעבודת פחחות גדולה בסאן-רוף (שכל המסגרת שלו מפוררת לגמרי) ונאלצים לפרק את הגג בשביל זה.
אני מתכוון לקחת את הגג ולרפד אותו לבד בעקבות עצתו של רמי והעובדה שלכאורה התהליך נראה פשוט.

אני אעדכן בהמשך אם זה אכן פשוט..

זהירות בפרוק, הגג הפנימי די שביר שמור על הבנד מסביב "לסאן רוף" ועל כל מחזיקי סך השמש וכו'.

Jacob80
25-06-08, 21:30
ראשית, לא פשוט למצוא את הבד המתאים לריפוד הגג.
ברכבי (גראנד 1997 עם סאן רוף) יש ריפוד פנימי כהה וכמוהו גם ריפוד התקרה. בסופו של דבר, ודי במזל, היה לעמוס מרחוב פוריה ביפו משהו בצבע מאד דומה. לא מהבדים שהוזכרו כאן של הדר רוזן.

קניתי 3 מטר בד (רוחב הגליל הוא מטר שישים) וליטר וחצי של דבק (עמיד בחום).
3 מטר זה בדיוק מה שצריך לרכב עם סאן רוף (הכיסוי של הסאן-רוף דורש עוד חצי מטר).

לאחר מספר שעות עבודה ולמרות שאני מסוג האנשים שאוהבים לעשות הכל לבד - עצתי היא שאם יש לכם אפשרות - תנו למישהו אחר (עמוס למשל) לעשות את העבודה.

פירוק הגג הוא לא דבר טריוויאלי ודורש סבלנות.
ריפוד הגג דורש סבלנות שבעתיים בגלל שלל הקימורים שישנם בגג (שוב - מדובר בגג עם סאן-רוף) ובסיום העבודה - די נשבר הגב..

בכל מקרה: מחיר הבד + הדבק 250 ש"ח אצל עמוס.

בברכה,
קובי

יורם-דרומי
20-09-10, 22:50
אני החלפתי לפני כשנה את הריפוד בגג, עשו לי עבודה טובה ברמלה, בכניסה הצפונית קצת לפני הרמזור, 800-900 ש"ח יסגרו לך עיסקה עם ריפוד משובח שדומה מאוד למקורי.
הבד הוא של הדר רוזן ( מאותו הסוג של כיסוי למושבי הרכב).
ממה שאני ראיתי...

רמי,
יש כתובת מדוייקת יותר?
אני רוצה להפנות את אחי לריפוד הגג שלו

(כן - גם הוא הצטרף לשבט האנדיאנים ZJ 97)

תודה
יורם

hitoy
21-09-10, 11:03
למרות שאני דוגל בעבודה עצמית, אני גם יודע מתי עדיף בעל מקצוע מומחה.
מצתרף להמלצה על עמוס מיפו.

מלכי
22-09-10, 00:27
1+
עמוס לפני שנתיים אצלי ב ZJ לא רע,לעומת זאת באזה"ת נתניה מרצדס 240 לפני שבועיים סוף הדרך כולל עמודים 700 ש"ח

השועל
22-09-10, 00:35
מלכי, מי זה בנתניה? (הבחור עם לוחיות הרישוי?)

sos4u
22-09-10, 06:07
רמי,
יש כתובת מדוייקת יותר?
אני רוצה להפנות את אחי לריפוד הגג שלו

(כן - גם הוא הצטרף לשבט האנדיאנים ZJ 97)

תודה
יורם

ברוך הבא..

עמוס שלום, רח' פוריה 10, תל אביב. טל' 03-6832665 או 050-4558496

amoss
30-01-11, 12:09
אני מבין שעמוס בתל אביב זה המקום במישור החוף
אולי אתם מכירם מישהו באזור ירושלים??

יורם-דרומי
30-01-11, 21:08
אני מבין שעמוס בתל אביב זה המקום במישור החוף
אולי אתם מכירם מישהו באזור ירושלים??