PDA

צפייה בגרסה מלאה : כיוון קלאץ' בהיילקס

ERAN NO 1
30-05-07, 22:06
קניתי לפני שבוע היילקס 96. הבעיה הכי דחופה שלי היא קלאץ' לא מכוון.
בשביל שההילוכים יכנסו חלק (והם נכנסים) אני צריך ללחוץ את הדוושה עד הסוף (אבל ממש)
אי ביצוע מדוייק של הלחיצה גורר אחריו חריקות .
אין בעיה של החלקת קלאץ' פשוט נראה לי לא מכוון מה הפרוצדורה לכיוון והאם זה מצריך פירוק מנוע
מהגיר כמו ההחלפת קלאץ' רגילה או שיש דרך לעשות את זה ששני החלקים על האוטו
האם תותב זמני על הבוסטר שמן על מנת להרחיק את לשונית הקלאץ' מהמוט שיוצא מהבוסטר יעזור

יוני5
30-05-07, 22:26
הי ערן,

אם אני זוכר נכון, יש התייחסות בהיינס לגבי כיוון גובה דוושה.

בברכה,
יוני5

חנן-ג'יפולוג
30-05-07, 22:32
הגובה של הדוושה מהריצפה צריך להיות 150-163 מ"מ (נמדד מאמצע רפידת הגומי שעל הדוושה) . זה ניתן לכיוון באמצעות בורג על עצר הדוושה.

המהלך החופשי של הדוושה צריך להיות 5-13 מ"מ. הכיוון של זה מבוצע ע"י סיבוב המוט הדחיף שיוצא מהמשאבה העליונה. יש לשחרר קודם אום אבטחה על המוט הדחיף.

ERAN NO 1
30-05-07, 22:45
הגובה של הדוושה מהריצפה צריך להיות 150-163 מ"מ (נמדד מאמצע רפידת הגומי שעל הדוושה) . זה ניתן לכיוון באמצעות בורג על עצר הדוושה.

כלומר ממרחק זה הרכב אמור להתחיל לזוז (אצלי מיידית בשחרור קל הוא מתחיל)

המהלך החופשי של הדוושה צריך להיות 5-13 מ"מ. הכיוון של זה מבוצע ע"י סיבוב המוט הדחיף שיוצא מהמשאבה העליונה. יש לשחרר קודם אום אבטחה על המוט הדחיף.

תסביר מהלך חופשי .המוט הדחיף יוצא מהמשאבה או מחובר לדוושה

ד"א מה זה היינס ואיפה משיגים אותו תודה.

חנן-ג'יפולוג
30-05-07, 22:53
שים יד על הדוושה ולחץ אותה בעדינות עד שתרגיש תחילת התנגדות משמעותית יותר. מרחק הלחיצה הזה זה המהלך החופשי.

המוט הדחיף נמצא בין המשאבה לדוושה.

היינס (http://www.haynes.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=10001&storeId=10001&productId=13367&langId=-1)

ERAN NO 1
30-05-07, 23:36
תודה בנתיים אני אבדוק מחר

גיא
31-05-07, 00:13
במקרה חירום, אני גר באזור חיפה ויכול להשאיל לך את הספר.

איציק - 4X6ZH
31-05-07, 07:53
לדעתי כדאי להתמקד באויר במערכת
או במצב המשאבות עליונה \ ותחתונה .
כיוון מנגנון גובה הדוושה הוא לא כיוון שיש לגעת בו במצב שימוש רגיל .
איציק

ERAN NO 1
11-06-07, 19:47
התחלתי בהוצאת אוויר מהמערכת במשאבה התחתונה וזה עזר והמשכתי בכיוון נוסף של הדוושה ועכשיו הכול בסדר
בזמן הוצאת האויר גם הבחנתי שהברגים שמחברים בין המנוע לגיר פתוחים בצד אחד וחסרים בצד השני
גם זה עזר

תודה לכל העוזרים.

ERAN NO 1
08-08-07, 18:05
כנראה שבכל זאת חודר לי אוויר למערכת מה עושים מה משפצים
אין נזילה או רטיבות שנראית לעין
יש קיטים לשיפוץ? כמה אמורים לעלות כאלה במידה ויש? וכמה בערך אמור לעלות תיקון כזה במוסך?

אשמח לעזרה
תודה

-->