PDA

צפייה בגרסה מלאה : כתבה חדשה - פרוק והרכבה גיר וקלאץ'

נמרוד
31-05-07, 17:39
כתבה חדשה של גיתי. (http://www.jeepolog.com/412.html)

אני מוריד שוב את הכובע על ההשקעה, הצילום, החשיבה על התיעוד תוך כדי העבודה. כל הכבוד, אני נהנה ומתכבד לערוך כתבות מושקעות כאלו לתוך ג'יפולוג.

דרור ברלי
31-05-07, 18:50
גיתי, קודם כל - הכתבה מעולה.

לפני כמה שנים הכרנו לראשונה באחד ממפגשי ג'יפולוג. נסעת אז בסובארו 4X4 סטיישן והתעניינת ברכישת סופה. לא ידעת הרבה אבל לא התביישת לשאול מיליון שאלות, הפצצת אותי בטלפונים. רכשת את הסופה והמשכת לשאול שאלות וללמוד.

עבר זמן. היום מבחינתי אתה הפכת למומחה אמיתי לסופה כאן באתר.
אני מקנא בך איך אתה לא חושש לערוך לג'יפ שלך ניתוחים עמוקים ומורכבים, לבד, בלי עזרת "מומחים" וגורואים למיניהם, בלי חצר ובלי כלים מיוחדים. כיף לקרוא כל פעם מחדש את הכתבות הטכניות שלך, ובעיני אתה מגשים הלכה למעשה את רוח האתר הזה - ג'יפאי אמיתי. בלי פוזה ודאווינים, עם הרבה סבלנות, צניעות ואהבה לתחביב.

כל הכבוד לך.
יישר כוח!

kd2
31-05-07, 21:02
כתבה נהדרת.
המון השקעה , מאוד כיף לקורא , תיעוד מעולה!!!

ophir
01-06-07, 09:21
הי גיתי.

אחלה כתבה ואחלה כתיבה :)

אני רק מקווה שהפעם יקח לי פרק זמן ממושך יותר עד שאלך בעקבותיך וגם אם זה יקרה הדרך בטוח תהייה קלה הרבה יותר.

תודה על ההשקעה.

OFF-RoaD
02-06-07, 12:09
גיתי, כתבה מעולה. מסבירה הכל כמו שצריך, ואני בטוח שאם ביום מן הימים אני אצטרך לפרק גיר של סופה, הכתבה שלך תהיה המדריך לכך :) כל הכבוד ותודה רבה!

מאיר רוטברג
02-06-07, 12:26
יש כבוד

והמון

yoav21
02-06-07, 21:09
כל הכבוד אחלה כתבה, תמונות מצויינות

גיתאי נוה
02-06-07, 22:36
חז"ל לימדו אותנו ש"לא הביישן למד ולא הקפדן מלמד" (מסכת אבות)

לפני כמה חודשים, כשהייתי רגע אחד לפני פרסום מודעת מכירהברוב ייאוש ממכונאים וכיוצא בהם, קישר אותי חבר עם אחד שבונה סופות ממכרזים למכירה.הבחור עושה את זה בשקט בשקט ובצניעות (לא מרבה להכנס לפורומים וכו' באופן כללי) והגעתי אליו עם רשימת רג'קטים מייאשת.

אחרי שהוא הקשיב בסבלנות, אמר לי - "אתה מאמין שאתה יכול לעשות מה שכל מוסכניק ממוצע יכול?". הטיפול הטכני שעשיתי אחר כך בהנחייתו כבר פחות משנה. הנקודה היא שהמשפט הכל-כך טריוויאלי הזה נקלט אצלי בתודעה ומלווה אותי כמוטו – עד היום – רק כשהגעתי לקצה, ומאז שהרמתי את הרצ'ט לא עזבתי אותו כ'דרך חיים' ג'יפאית. אני נהנה מאד מהשינוי, מההיכרות האינטימית עם הרכב והבטחון בו, ובכלל זה כמו ללמוד מקצוע חדש.

מה המסר? – המחמאות מאד מחממות, אבל דרור, באמת שאין צורך לקנא. זה אולי דומה לאותו אחד שיש לו חסם פסיכולוגי משימוש שמחשבים וברגע שהוא מחליט לקחת את עכברו בידו ההמשך נעשה טבעי.

הסיפוק שבתיעוד ובכתיבה כפול; לתת מנסיוני כתודה לחברי הפורום שתמיד עוזרים בחפץ לב (חנן, נמרוד, אסף, דרור, ניר, חימושניק, קיד ועוד רבים וטובים שלא הזכרתי בשמם) ובמקביל להראות לחברים אחרים, מנוסים פחות, את הדרך שהראו לי. מבחינתי, אין סיפוק שמשתווה לזה שמעניק שיתוף ידע וניסיון עם אנשים שרוצים ללמוד ולהתקדם באמת.

וכמו שאני מזכיר תמיד, ג'יפים זה כיף, זה ניקוי ראש, אולי גם סוג של ספורט (גם אני לא חף ממשיכה ל'שירי המעלות', להיפך...), אבל בעיניים ערכיות זה גם תחביב מבורך שקושר נפשית בין האנשים לארץ שלנו; וכאשר רואים את העזרה ההדדית, האכפתיות ואפילו האחריות שהחבר'ה פה לוקחים על הכלים שלהם, בעיניי זו ההוכחה שההנחה שלי אכן נכונה. וזו תרומתי הצנועה לכך. :D

שבוע טוב

גיתאי

-->