PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בצביעת גג פיבר

shaisniper
05-06-07, 20:44
שלום לכולם.
ברשותי סופה עם סגירה פיבר,היתי מעוניין לשנות לגג את הצבע,השאלה העקרית היא האם אפשר בבית לצבוע(יש לי קומפרסור ומרסס..),אם כן באיזה סוג צבע והאם זה יחזיק או שיתקלף מהגג.
הגג הנוכחי נצבע באותו מקום שניבנה,כך שלי נראה שערבבו את הגוון הנוכחי שלו בו זמנית עם היציקה.
תודה לעונים...

erezjack
07-06-07, 23:02
אין בעיה לצבוע, פיברגלס מתחבר היטב לצבעי רכב ולשאר חומרי גימור.

חספס את הפיבר או את הצבע שלו עד למצב מט בעזרת נייר מים(בהנחה שהצבע מקןרי), תיקונים בחומר פחחים אם צריך, צבע יסוד וצבע עליון. חשוב לנקות היטב ולנגב במסיר שומנים לפני מריחת חומרים או צביעה.

ארז

shaisniper
09-06-07, 09:00
ארז תודה על התגובה המהירה,ידוע לך איזה סוג יסוד וצבע אני צריך?האשם צבע למתכת של רכבים יעשה את העבודה?
תודה.

erezjack
09-06-07, 22:09
כל צבע רכב יתאים עם היסוד שלו. אם הפיבר במצב גרוע אפשר לרסס פוליאסטר התזה שממלא את הפגמים, ללטש עם מכונה ולהמשיך עם יסוד.

ארז

אדמון
11-06-07, 00:24
בצביעת גג פיבר אפשר להעזר בבוני סירות למינהן.
מומלץ להשתמש סופרלק (מט או מבריק) ואפשר לבחור כל גוון.
הצביעה הטובה ביותר תעשה בעזרת רולל קטן.
אם אתה משפשף את השכבה הראשונה של הצבע, תזהר לא לשפשף יותר מדי.
רצויי לצבוע 2-3 שכבות, זמן יבוש בין השכבות כ-24 שעות.
בהצלחה

erezjack
11-06-07, 21:01
סופרלק לא עמיד בתנאי חוץ כמו צבעי רכב ומתאים פחות להתזה.

ארז.

אדמון
11-06-07, 22:44
ארז,
קצת קשה להגיד שסופרלק לא עמיד לתנאי חוץ.
לפני שצבעתי את הגג שלי, ביררתי הרבה עם אנשים שמתעסקיפ בפיבר, יש לי מס' חברים שבונים סירות, ההמלצה שלהם היתה על סופרלק וצביעה בעזרת גלגלת ספוג קטנה.
נכון להיום , אחרי שנה לאחר שצבעתי את הגג, לא הבחנתי בשום בעיה בצביעה ( אחרי קיץ וחורף).

איפון
12-06-07, 23:39
ארז,
קצת קשה להגיד שסופרלק לא עמיד לתנאי חוץ.
לפני שצבעתי את הגג שלי, ביררתי הרבה עם אנשים שמתעסקיפ בפיבר, יש לי מס' חברים שבונים סירות, ההמלצה שלהם היתה על סופרלק וצביעה בעזרת גלגלת ספוג קטנה.
נכון להיום , אחרי שנה לאחר שצבעתי את הגג, לא הבחנתי בשום בעיה בצביעה ( אחרי קיץ וחורף).
גם בעיניי המלצתך לצביעה בסופרלק עם רולר נראית פחות טובה מצבע רכב יעודי בהתזה, אבל כל אחד ודרכו שלו... אגב, סופרלק מגיע בגימור מבריק בלבד, ולא כפי שציינת..

-->