PDA

צפייה בגרסה מלאה : צריך עזרה בהזמנת קיט הגבהה ל-XJ

דניאל מאירי
11-06-07, 10:55
שלום לכולם.
אני מעוניין להזמין קיט הגבהה "3.5 של רוביקון לשירוקי מודל 98.
1. הרכב הנו דיזל וגיר ידני - האם יש שינוי בקיט?
2. מאיזה אתר כדאי להזמין?
3. האם מגיע עם מוטות מייצבים מתנתקים,מוטות רדיוס מתכווננים,פנהרד HD?

אני מאוד אשמח לקבל סיוע ממישהו שמכיר ויודע או שהזמין משהו דומה, כי אני ממש לא מכיר.

בתודה מראש,
דניאל

נמרוד
11-06-07, 11:36
הקיט הוא אותו קיט - אין הבדלים לגבי גיר ידני או מנוע דיזל. יכול להיות שעם גיר ידני לא תצטרך להנמיך את הטרנספר כי הדרישפט ארוף מספיק. מנוע דיזל בכלל לא קיים בארה"ב. קיט 3.5 אינץ' לא בא ולא צריך מוטות מתכווננים ולא מתאים לפאנהרד HD - הפנהרד שמגיע עם הקיט הוא המתאים. הקיט מגיע עם ניתוק מייצב של רוביקון, לדעתי בסדר גמור אבל יש כאן חברה שהעדיפו ניתוקים אחרים (של JKS).

לגבי הזמנה - רוב החברה הזמינו דרך האתר http://www.4x4groupbuy.com/store/index.php אבל לא דרך האתר, אלא בקשר ישיר מול בעל הבית שמודע כבר למורכבויות המשלוח לישראל. צור קשר בהודעה פרטית עם יואב, המכונה hitoy בפורום כדי לקבל הסברים מפורטים לגבי פרוצדורות, משלוח, מיסים וכולי.

אפשרות שנייה שנוצרה בחודשים האחרונים - חבר הפורום bulldog שיושב בטקסס ומתעסק בג'יפים ויכול לעזור באותה צורה. שלח לו גם הודעה פרטית.

berezef
11-06-07, 13:00
שלום דניאל אני קיבלתי סט כזה לפני שבוע והזמנתי את הקיט המלה הכולל מוטות רדיוס עליונות מוט הגה

מחוזק של רוביקון וגם מוט פנהרד (יש בעיה בהתאמה של הפנהרד לשילדה תבקש בהזמנה מתאם)

סך הכל ההזמנה עלתה 1530 דולר משלוח 300 דולר מעמ ומס קניה עוד 4200 שח סך הכל 11520 שח

הרכבה ואיזון 950 שח וחשוב לציין שהקיט הגיע בזמן של שבוע (ההזמנה בוצעה באתר של רוביקון)

בהצלחה :smile:

דניאל מאירי
12-06-07, 15:13
שלום דניאל אני קיבלתי סט כזה לפני שבוע והזמנתי את הקיט המלה הכולל מוטות רדיוס עליונות מוט הגה

מחוזק של רוביקון וגם מוט פנהרד (יש בעיה בהתאמה של הפנהרד לשילדה תבקש בהזמנה מתאם)

סך הכל ההזמנה עלתה 1530 דולר משלוח 300 דולר מעמ ומס קניה עוד 4200 שח סך הכל 11520 שח

הרכבה ואיזון 950 שח וחשוב לציין שהקיט הגיע בזמן של שבוע (ההזמנה בוצעה באתר של רוביקון)

בהצלחה :smile:

דניאל מאירי
12-06-07, 15:15
תודה לעונים.
מה המשקל בערך של קיט כזה?
אני חושב לשלוח אותו לדוד שלי בברוקלין, השאלה אם הוא יכול לסחוב את החלקים, אולי בתפזורת?
תודה,
דניאל

berezef
12-06-07, 17:11
לא אל תשלח עם דוד שלך זה שוקל 96 קג

ADY
12-06-07, 17:40
הקיט שלי שכלל: 4בולמים,2 קפיצים סליל, 2 קפיצים עלים (קומפלט), 2 מוטות רדיוס, + קישקושים שקל 76 ק''ג.

-->