PDA

צפייה בגרסה מלאה : התאמת בושינגים לשאקלים?

amir2cv
22-06-07, 23:11
ברשותי בושינגים מפוליאוריטן של "כתום" ל CJ.. (כחולים.. אם זה משנה)
איך אפשר לדעת אם אני צריך שאקל מקורי או אפטרמרקט?

הבושינגים הגיעו ללא תותבים - האם צריך לחרוט כאלו?
ברגים לבושינגים "מתגרזים" - כדאי או מיותר?

six 4 life
22-06-07, 23:27
ההבדלים בין שאקל מקורי לאפטרמרקט/ יצור עצמי, יהיה בעובי הברזל ובמרחק החורים (גבוה יותר, נמוך יותר)
את זה אתה תבחר, אין משמעות לזה כלפי הבושינגים
(נכון, בורג השאקל המקורי נסגר עד נקודה מסויימת שאחריה אין הברגה, אבל המידה של אותו בורג מספיקה בכל מקרה גם לבושינג אדום/ כתום/ כחול/ מקורי)

באשר לתותבים- בבושינגים שכרגע מורכבים אצלך יש תותב? כי בסיקסים בדרך כלל אין, בסופות זה סטנדרט. בדוק אם בקיימים אצלך קיים.

ברגים מתגרזים- יעשו רק טוב לבושינגים.
ואם אפשר- איפה לעזאזל השגת כאלה במידה ואורך מתאימים ? :-)

amir2cv
22-06-07, 23:48
ארז יקירי
בבושה שמורכבת אצלי כרגע בסיקס אין אפילו גורנישט

את הסט קיבלתי מחבר שלא הספיק להרכיב אותו...

six 4 life
23-06-07, 00:27
וכרגע אני מנחש שיש אצלך שאקלים מקוריים?
אתה מתכנן להשאר איתם או לייצר יותר ארוכים עם חור שונה וכו'?

השאלה באה מכיוון שאם אתה מתכוון להשאר עם השאקלים המקוריים, כל שנשאר לך לבדוק זה אם הבורג המקורי שלהם עובר בבושינג מבחינת עובי

אם כן ואין חופש משמעותי (יותר מכמה מ"מ בודדים), מתאים.

בגדול אם הם לCJ אין סיבה שמשהו שם לא יתאים לך.. פירוק של זה זה כמה דקות, פרק ונסה.

נמרוד
23-06-07, 11:16
שאקל "אפטרמרקט" (שם מעניין לפלאח עם חורים) והבושינגים נועדו לבורג 1/2 אינץ' רגיל. אין כאן שום בעייה ושום שאלת תאימות. בבושינגים פוליאורים של השאלים בדרך כלל אין תותבים, ואין צורך. בעקרון צריך לגרז אותם, אם כי בפועל אני לא גירזתי מעולם אחרי ההתקנה... אם יש לך ברגים מתגרזים, למה לא.

עירא
23-06-07, 14:28
ב-CJ ובסופה יש הבדל משמעותי בין שאקלים רגילים לבין שאקלים אפטרמרקט,
ההבשדל הוא בפני השטח. באפטרמרקט פני השטח חלקים (לקחו פלאח ועשו בו חור) ולכן אתה צריך בושינגים עם קצה ישר.
בשאקלים מקוריים, יש מעין כיפה שבתוכה יושב הבושינג, ולכן הבושינגים האלו מגיעים עם סיום עגלגל ולא ישר.
ברגים מתגרזים יאריכו את חיי הבושינג בהרבה.
הבושינגים של הקפיצים ישפיעו מאוד על היציבות של הרכב.

-->