PDA

צפייה בגרסה מלאה : מיגון אגן השמן (קרטר)?

ברששת
27-06-07, 01:20
שמתי לב כי אגן הקרטר נמוך משמעותית מכל יתר המכלולים .
מנסיון של החברים האם הוא אכן פגיעה, ואם רצוי ואפשרי למגנו?

אלון_ק
27-06-07, 03:19
http://jeepolog.com/UserFiles/Image/with_watermark/samurai_check/P8220001X.jpg
אני רואה סרן מתחת לקרטר...

ברששת
27-06-07, 08:52
באזור של ריקון השמן יש לו בליטה מאוד גדולה כלפי מטה. אני חושב שרואים זאת גם בצילום. נכון שהסרן לפניו ת אבל עדין יתכן מצב שהסרן ידלג מעל המכשול והקרטר יפגע.

GodsFather
27-06-07, 09:14
אבל הסרן יותר נמוןך מהבורג ריקון... אז איך ידלג בלי לפגוע ?

גיא
27-06-07, 09:14
מנסיון אישי, רק אם אתה ממש ממש מממש אבל .. ממש מוכשר ....

זה מיותר לטעמי.

מה שכן, מגנים לביצים כן חשוב !

נמרוד
27-06-07, 10:15
צריך כשרון מיוחד כדי לפגוע בקרטר שמן. מי שצריך להיות מוכשר זה לא הנהג, אלא סלע גאון שיצליח להשתחל. זה לא בלתי אפשרי - נשבע לכם פעם אחת נשברה לי חלונית ביקורת של משאבת הבלמים בסיקס מאיזה אבן או חצץ שאיכשהו טיפסו למעלה בתוך תא המנוע!!! אז הכל אפשרי. מצד שני אגן שמן לא עשוי מזכוכית.

איציק - 4X6ZH
27-06-07, 11:14
צריך להיות מגן .:!:
לא בעיה לגרום לאבן להסתובב ולגרום נזק .
לא צריך לחשוב רק על נסיעה קדימה כאשר הסרן הקידמי מגן .
לפעמים יש מצב שאתה נכנס למכשול ומחליט לחזור לאחור .
ובכלל מי אמר שהמגן הוא רק לאבנים .
מספיק איזה ענף כדי להעיף את הרצועות !
או איזה ברזל בנין \ חוט ברזל שמחליט שהוא נכנס באלכסון ;-)
איציק

גיא
27-06-07, 11:55
לא יכול להתווכח עם איציק, יש לי פחד שררה ממנו ....

מצד שני, סמוראי גם ככה נמוך. כל דבר מתחת לאוטו זה פחות רווח כשצריך אותו.

פעם חשבתי שחייבים מגן לטרנספר, אז בניתי משהו ... זה היה מגרפת בוץ נהדרת. זה תקע אותי על ימין ועל שמאל ... וכשלא תקע אז סתם אסף טונות של משקל זבורית ....

אני חושב שצריכים להיות ממש עקשניים בשביל לעשות נזק שם. וחוצמיזה ... הכל מסוכן ...
גם צמיגי שטח בכביש רטוב ... גם יכול לעוף גרגר חצץ על השמשה הקידמית גם יכול להתבקע צינור בלמים ... צריך לעצור באיזה מקום עם הפאראנויה.

לדעתי ....

אלון_ק
27-06-07, 12:44
אני לא מסכים עם איציק, לא כי הוא טועה אלא כי הסטטיסטיקה מוכיחה שההסתברות שתפגע באזור נמוכה להחריד. כמה נמוכה? עד כדי כך שאני לא מכיר אף אחד וגם לא שמעתי על אף אחד שאי פעם הייתה לו בעיה כזו בסמוראי (או ג'ימיני). למעשה, אני לא מכיר (ולא שמעתי על) אף אחד שהצליח לגרום נזק לקרטר בשום רכב עם סרן קדמי חי. ברור שאי שם יש מישהו, אבל הוא בדיוק היוצא מן הכלל שמעיד על הכלל.
הכל אפשרי. השאלה זה כמה זה ריאלי שזה יקרה והאם אתה נדרש לנקוט אמצעי מנע משום הריאליות. במקרה הזה, אני חושב שממש ממש לא.

גיא, אין מה לפחד מאיציק. נכון שהוא כמעט תמיד צודק, אבל הוא נראה עדין הליכות ויפה נפש, הדוד הטוב כזה. לא מישהו שמפחיד להפגש איתו בסמטה חשוכה... :lol:

נמרוד
27-06-07, 12:55
בקו האחרון שעשיתי הרס"פ שלי במילואים הצליח לפתוח את הקרטר של סופת החפ"ק (ממוגנת) בסיור/טיול של שבת רגועה אי שם בשטחים, לא ברור עד היום על מה בדיוק.

אלון_ק
27-06-07, 13:15
תתעלם מנמרוד, הוא כרגע הוכיח שאני צודק. אם הוא יספור עכשיו את כמות הג'יפים שהוא מכיר/שמע עליהם שמשהו כזה קרה להם הוא יקבל רק את הג'יפ הזה, לעומת כל הג'יפים שהוא מכיר. תחשוב כמה ג'יפים נמרוד מכיר, תחשוב כמה מילואים הוא עושה (קצין טוחן), תחשוב כמה חברים עם ג'יפים יש לו (טוב, לא חברים, אנשים שמנצלים אותו - אנחנו יודעים שאין לו חברים). מכל זה נמרוד מלר, הבעלים של ג'יפולוג, כתב רכב בדה דרייבר, בש מוהנדס שמתעסק בג'יפים כבר עשור יכול להוציא רק מקרה אחד?

בגלל זה זה סטטיסטיקה, אם לא היה יוצא מן הכלל זה היה עובדה.

-->