PDA

צפייה בגרסה מלאה : חילוץ בורג סורר

polar bear
18-02-03, 13:40
אני צריך לפרק משאבת בלם אחורית, שני הברגים שמחזיקים אותה - ראשם נאכל ע"י משהו שסגר אותם חזק מדי.
בורג אחד עוד איכשהו שמר על צורת משושה - אבל השני - פשוט לא יוצא!
אין גישה עם משכנעים למינהם = פטנט, צינורות, דיסק וכו'.
חשבתי לרתך משהו לבורג.........

או שאולי למישהו יש רעיון אחר?

תודה.

חנן-ג'יפולוג
18-02-03, 13:51
חום, תנסה להיעזר בחום, אם מברנר ואם מריתוך שתבצע על ראש הבורג, אתה יכול באותה הזדמנות כבר לרתך אום גדול יותר על ראש הבורג.
לא הולך? קדח את הראש עם מקדחה בהנחה שאין לך גישה לדיסק.
לא הולך? הכי אינדיאני אבל לזה אני מאמין שכבר תצליח לגשת, מקדימה עם דיסק לחתוך את המשאבה עצמה מהמקום.

שחר 9
19-02-03, 00:29
נסה לחרוץ בראש הבורג חריץ
או עם דיסק או אפילו עם משורית לאט לאט
לאחר שיצרת חריץ תשיג מפתח אימפקט או מברג אימפקט או מברג כוח או איך שקוראים לזה (הכל אותו דבר)זה כמעט בטוח ישחרר את הנבל התקוע.

הכוונה למכשיר שהוא מעין מברג ודופקים עליו עם פטיש שבעצם הופך את המכה לתנועה סיבובית.

בהצלחה
שחר

שחר
19-02-03, 22:38
אם כל אלה לא עובדים אז קייםסט של מברזים הפוכים שיחלוץ לך את הבורג בוודאות אבל זה עסק יקר. אם אתה לא מצליח פשוט גש לחרט כלשהו והוא יחלוץ לך את הבורג עם הכלים האלה

polar bear
20-02-03, 00:27
קודם כך תודה.

כמו שצינתי לעיל - מדובר בבורג שמחזיק משאבת בלם אחורית, אצלי באוטו יש שם גישה בדיוק לבוקסה+ראצ'ת{הקפיצים+בלוקים מפריעים - עוד חיסרון של בלוקים}, כל דבר אחר יתקבל בהחלקות.
חשבתי בהתחלה לרתך מפתח אלן - אבל הגישה כזאת מחורבנת שבקושי הצלחתי לקבע אותו, ובקושי הצלחתי לראות מה אני עושה.
בסופו של דבר פשוט "הארכתי" את הבורג עם ריתוך, ז"א הוספתי לו איזה סנטים של ברזל, זה הספיק כדי להבליט אותו מהמיגרעת וליפתוח עם פלאיר פטנט.

עכשיו אני צריך ברגים...........

-->