PDA

צפייה בגרסה מלאה : למישהו יש נסיון עם מוסך ש.ח. לוי ובניו - קרית-אריה?

Juv
07-07-07, 18:12
דיסקברי 2001. ניסיתי לעבור טסט ביום שישי וגילו נזילת סולר מהמנוע. יש לי ארכה עד יום שישי הקרוב.
לצערי, אין שום אפשרות שאספיק לטפל לבד או שאכניס את האוטו למוסך מרוחק. אשתי עובדת בקרית אריה - שתי דקות הליכה מהמוסך המרכזי וממוסך מורשה ש.ח. לוי ובניו.
את המרכזי כבר חוויתי ובוא נגיד שלא הייתי מרוצה לחלוטין.
מישהו התנסה עם לוי ובניו? איזה מהשניים עדיף?

yoni 110
07-07-07, 21:45
זה נבלה וזה טריפה
אישית הייתי מכניס למרכזי

ליאור מ
07-07-07, 23:13
מה עם מוסך "דרך השטח" בתל אביב?
לא זול, אבל לפחות יש לך מקצוען- יענקלה זלצר.
אתה יכול להתעקש על חלפים מג'קי (אוטו מיני) במקום מהיבואן, הם עובדים גם איתו.
אגב, לצורך מעבר טסט אתה צריך לקבל אישור מהמוסך, תבדוק טוב מה נדרש כדי לקבל אישור- אולי אפשר להסתפק בתיקון חלקי, ולהזמין חלקים מ ebay.
בהצלחה
ליאור (דיסקברי 2001)

Juv
07-07-07, 23:50
תודה על המידע, אבל מסיבות מעשיות אני מוגבל למוסך שנמצא במרחק הליכה מהעבודה של אשתי. מין שבוע שכזה, הצטרפות מקרים.זה משאיר את שני המוסכים המורשים הללו.אם מישהו מכיר מוסך כללי בקרית אריה שמכיר את הרכב ועולה על השניים שציינתי זה גם טוב.
לי יש הרגשה שכל עניין נזילת הסולר עלה כיוון שהתווכחתי עם הבוחן לגבי בדיקת הברקסים. בסוף הוא המציא שם איזה שיטת בדיקה הזויה לחלוטין שכמובן עברתי ללא כל בעיה. אני לא בטוח, אבל נראה לי שהוא זרק איזה מילה לבחור בבור. הצמד שם חקר לי את הפנסים ובדק את ההגה במשך חמש דקות (כבר התחילו לכאוב לי הידיים) ובסוף הודיעו לי על נזילת סולר מהמנוע, לא ברור בדיוק מאיפה.יש לי לתקן את הנזילה ולקנות גומיה לדוושת הברקס ומטף (ברוך הבא, יש לך רכב משא. צריך מטף).
לא שהדיסקו נקי מנזילות, אבל זה שמן ובכמויות קטנות מאוד. יכול להיות שהוא התבלבל בין שמן נקי וחדש לסולר :neutral: ?

נמרוד
08-07-07, 10:40
אתה לא צריך מוסך יובל, אתה צריך "אישור תיקון ממוסך". הרי אין שום בעייה אמיתית. הבעייה שהכנסת דיסקברי למוסך לא מוכר, ועוד על ידי אשתך... לא בטוח שתקבל את סוג שיטוף הפעולה שאתה רוצה.

Alon
08-07-07, 14:22
המוסך הוא מוסך ברמה. שמעון ושני החברה שאצלו עושים עבודה מצויינת
לדעתי מכל המוסכים של ל"ר שהייתי בהם הוא אחד מאלה שהרשימו אותי יותר

חסרון - כך משכנתא כדי לשלם

יקר אש.
אלון שביקר במוסך הנ"ל מספר פעמים מסיבות דומות

Juv
10-07-07, 12:38
הרכב נכנס ביום ראשון למרכזי וחזר אתמול.
מצאו נזילת סולר מאחד הרכיבים וטיפלו בעוד כמה בעיות חשמל שהם יצרו בפעם שעברה שהרכב היה שם (התקנת פגוש אחורי תחליפי).
אני בכוונה לא נכנס לפירוט מדוייק של מה שהלך שם. את האלמנט לא שכחו להכניס לנו.
פעם אחרונה שאנחנו דורכים שם.

איציק - 4X6ZH
10-07-07, 13:54
עכשיו כשאתה הרבה יותר מנוסה וחכם .
אולי תסביר לנו לכל קוראי הפורום מה היתרון הגדול של מוסך מרכזי ?
מדוע יש הרבה בעלי רכב שהמוסך המרכזי הוא נציג .... בארץ הקודש !
מה כל כך קשה להביא את הרכב למוסך יותר צנוע וקטן לקחת מונית ונגמר !
במרכזי הבלאגן גדול
במוסכי השרות הבלאגן ? .
נכון שלכל אחד יש סף סבלנות שונה ובכל זאת הבלאגן בלאגן והגודל בהתאם :-)
איציק ( שיש לו בלאגן כל יום ) 8)

asafk
10-07-07, 16:45
איציק, יובל כתב בדיוק מה היתרון היחיד של המרכזי מבחינתו- שהוא ליד העבודה של הדס. זה הכל. כל עוד לא מדובר בהיכרות אישית עם המוסך והצוות- כולם בחזקת חשודים. ואז עדיף ללכת לזה שהכי קרוב, (וכמו שהוכח במקרה הזה- עיין ערך החשמל- זה חשוב בגלל שצריך לחזור אליהם לתיקונים חוזרים)...

אסף.

Juv
10-07-07, 19:19
כמו שאסף כתב - הם פשוט היו צריכים לסדר שטות קודמת שהם עשו. אני לא רואה במרכזי אורים ותומים - רחוק מזה.
כף רגלי לא תדרוך שם, אלא אם אני אצטרך שהם יסדרו שטות חדשה שהם עשו. פתחתי שרשור חדש.

נמרוד
10-07-07, 21:15
מה יהיה? אתה מתעקש להוכיח את הטענה הישנה שלא משנה הבן אדם, ברגע שהוא קונה לנדרובר נשאב לו השכל הישר?

אתה צריך לחתוך את הקשר שלך איתם מתישהו, שני ווי פלסטיק משוחררים נראה לי הזדמנות טובה להגיד בי בי לתמיד... :mrgreen:

Juv
10-07-07, 21:23
צודק. השכל מתחיל לברוח לאט לאט כאשר מתחילים לבדוק בלוחות, הוא נעלם לגמרי כשמעבירים בעלות.
האמת שבמידה והם פישלו עוד פעם, התכוונתי להגיע מחר עם הרכב (יום חופש מהעבודה), לעמוד ליד הרכב כל זמן העבודה (אני מניח שמדובר בפתיחת המכסה העליון, שחרור כמה ברגים והחזרה של שני התופסנים למקום) ובסוף לדרוש החזר על יום העבודה או תביעה בתביעות קטנות.
אני מעדיף לסגור את זה לבד ולהוציא מכתב שיבהיר להם בדיוק מה דעתי על כל הסיפור אבל אני לא מצליח למצוא ב-RAVE לאן הם שייכים.
איך שזה לא ייגמר, הרכב לא ידרוך אצלם יותר.
יש לי נסיון רב בשירות, אמנם בתחום לגמרי שונה אבל גם במרכז שירות מורשה וארצי, ופשוט לא ברורה לי זריקת הזין המוחלטת הזאת. לאף אחד שם לא אכפת ממה שהוא עושה. :???:

ליאור מ
10-07-07, 23:13
לגבי המוסך המרכזי-
את הרכב שלי רכשתי מאדם מכובד, אדם שקול ונוח לבריות.
תנסה להגיד לו מוסך מרכזי בלי שתברח מהר, מעניין מה יקרה.
בתקופה שהיה שלו הרכב טופל במוסך המרכזי.
הטיפול הסב לו נזקים של עשרות אלפי שקלים. יש לי את כל התיעוד.
חוץ מהנזקים הכספיים הם עשו נזקים ממשיים לרכב, את חלקם גיליתי רק אחרי הרכישה.
למשל- החליפו קלאץ' בצורה חובבנית, ללא חצי מהברגים, הקלאץ' נטחן, נאלצתי להחליף קלאץ' שוב.
יש עוד דוגמאות שאני לא אפרט. מכלולים שלמים שהוחלפו שוב ושוב.

שומר רכבו וכספו ירחק.

-->