PDA

צפייה בגרסה מלאה : מצבר חדש לרכב שרוב הזמן עומד

landY
09-07-07, 11:13
המצבר בדרך להחזיר את נשמתו לאלוהי המצברים.

אני זקוק למצבר חדש.

הדיפנדר עומד רוב הזמן לא מונע. יש מטען ואפשר להטעין מדי פעם.

על איזה מצבר אתם ממליצים?

shachar
09-07-07, 11:39
ואם יגידו שמצבר פריקה עמוקה של אופטימה הוא הכי טוב מכיוון שלא ינזק מכך שהרכב עומד מה תגיד?
שזה יקר?

יש לך אפשרות לנתק את קוטב המצבר מהרכב בזמן שהוא עומד?

landY
09-07-07, 11:50
השאלה היא האם המצבר של אופטומה הוא הפתרון הטוב ביותר.

יש אפשרות לנתק. זה שומר על המצבר טוב יותר? להטעין ולהשאיר בצד??

יוני5
09-07-07, 12:07
כן, זה שומר על המצבר טוב יותר.

אתה לא צריך להוציא אותו פיסית מהרכב, מספיק לנתק את המינוס (או להתקין "ברז").
הבעיה, האזעקה, אם יש, עלולה לא לעבוד או לעבוד ללא הפסקה עד לפריקת סוללת הגיבוי הפנימית.

יוני5

נמרוד
09-07-07, 12:25
אם יש לך מטען, תשתמש בו. אפשר להתקין אותו על שעון שבת, שעה ביום או משהו כזה. יש גם מטענים יעודיים מובנים ברכב, חכה לערב אסף בדק ויתן לך הסברים ומחירים.

landY
09-07-07, 14:58
עדיף להטעין שעה ביום על ניתוק פיזי של המינוס?

נמרוד
09-07-07, 15:03
ניתוק פיזי של המינוס לא שווה הרבה. כמה זרם כבר לוקחים הצרכנים שנשארים מחוברים למצבר כשהרכב עומד? שעון, זכרון של הרדיו, אזעקה? כמעט כלום. הפריקה העצמית של המצבר יותר משמעותית. אם אתה מחבר לו מטען על שעון שבת או מטען אוטומטי יעודי, אתה מחזיק אותו במצב הטבעי שלו, כמו מצבר שנוסעים עליו כל יום.

אגב זה לא משנה שרוב הזמן הוא עומד... כמה זמן הוא עומד בלי טעינה? אם זה לא יותר משבוע באופן קבוע, לדעתי ומנסיוני זה ממש לא שווה התעסקות.

הצפרדע
09-07-07, 15:24
למה לא פשוט להניע אותו מידי פעם, אפילו בלי ליסוע?

זה מה שאני עושה עם הצפרדע מידי כמה ימים, לכל היותר שבוע, ואיןו לי שום בעיה עם המצבר.

landY
09-07-07, 15:48
ברוך,
לדעתי להניע אותו כל פעם רק על מנת לטעון זה יותר נזק מצטבר למנוע.
חוץ מזה, כבר יש מטען... נשאר רק לחבר לו שעון.

נמרוד, זה נכון מה שאתה אומר למעט העניין של ההנעה. אבל אני מניח שזה זניח.

אם המסקנה היא לשים שעון על המטען- מצבר רטוב הזול ביותר הוא הפתרון?

asafk
09-07-07, 21:33
קנה בפחות ממחיר של מצבר מטען של Ctek שמשווק על ידי שנפ. המטען מחובר כל הזמן לחשמל, ועל ידי בקר דואג שהמצבר יישאר כל הזמן טעון. יש כל מיני מודי טעינה, לא נכנס לזה... כשאתה רוצה לנסוע, מוציאים מהחשמל ונוסעים. הגעת הביתה? מחברים לחשמל עד הטיול הבא. יש כל מיני רמות, ה3600 הוא הדגם שמצאתי המתאים ביותר לרכב טיולים. אם יש לך צמד מצברים גדולים בלנדרובר, אתה צריך דגם גדול יותר.

מטען פשוט דורש הרבה התעסקות ולא יצליח באמת לשמור על המצבר לאורך זמן.

אסף.

-->