PDA

צפייה בגרסה מלאה : איפה יש פורום לדייהטסו פרוזה ???

israela55
09-07-07, 14:18
תגידו
אם יש לי פרוזה איפה אני נכנס בקטגוריות בפורום ??
אין פה עוד אנשים עם פרוזות ?????

זאביק
09-07-07, 17:22
מכיוון שזהו רכב לא נפוץ, הוא נופל תחת קטגוריה "רכב שטח כללי".

SHINFEKER
09-07-07, 22:27
תגידו
אם יש לי פרוזה איפה אני נכנס בקטגוריות בפורום ??
אין פה עוד אנשים עם פרוזות ?????

מה קורה , גם לי יש פרוזה ואני רוצה להתייעץ בקשר לרכב. מה דעתך שנתחיל להרים את העסק ונפתח פורום ראשוני כך שעוד אנשים יוכלו להכנס. בכל אופן אשמח להחליף רשמים.

איתן:razz:

asafk
09-07-07, 22:42
ושוב, אתם מוזמנים- תחת הפורום הטכני הכללי. כל הפורומים הממוקדים באתר נפתחו כאשר נרשמה מספיק תעבורת גולשים סביב רכב מסויים. תתחילו, ואם יהיה מספיק "בשר", נפתח פורום דייהטסו (אמנם כמה מותיקי האתר תולשים שערות, ולא דווקא מהראש, כשהם חושבים על הרעיון הזה, אבל יאללה, שיהיה... )

אסף.

SHINFEKER
14-07-07, 10:57
ושוב, אתם מוזמנים- תחת הפורום הטכני הכללי. כל הפורומים הממוקדים באתר נפתחו כאשר נרשמה מספיק תעבורת גולשים סביב רכב מסויים. תתחילו, ואם יהיה מספיק "בשר", נפתח פורום דייהטסו (אמנם כמה מותיקי האתר תולשים שערות, ולא דווקא מהראש, כשהם חושבים על הרעיון הזה, אבל יאללה, שיהיה... )

אסף.

למען האמת מאחר ואין שום פורם למכונית זו אז אין ברירה ומחפשים במקום אחר ( לא שיש ) אני חושב שכדאי להשקיע בפרום מאחר ועוד אנשים יוכלו להתרשם ולתת כמה עצות חשובות לתחזוקה . טיפים היכן להשיג חלקים למכונית זו. האתר אמור "לשרת" את מיגוון האנשים ללא כמות הכניסות. כמו שאמרתי שמאחר אין כזה אז אך נוכל לצפות שעוד ירשמו ? " אם לא תחפש איך תמצא ?

איתן פרוזאי.

-->