PDA

צפייה בגרסה מלאה : שוב על GPS

יצחק
30-01-04, 10:21
שניתי את כל המס. שקיבלתי מכם .
הGPS מראה לי את מפת ישראל ןאת הנרודה שאני נימצא מופיעה איפה שהוא בסיני :oops: (אני נימצאה בפועל באילת )מה אני לא עושה טוב ?
שאלה 2 .איפו במרכז מוכרים צמיגים רחבים יותר לסמוראי (205-215) ויוכלו גם לתת אישור עד לטסט ?
תודה

חנן א.
31-01-04, 00:40
קודם כל, חבל שפתחת שרשור נוסף, יכולת להוסיף תגובה לשרשור הקודם.
שנית, עזוב רגע את המפה, מה הנ.צ. שאתה מקבל והיכן אתה נמצא בארץ?

יצחק
31-01-04, 11:54
כן נימצא בארץ .
ניסיתי גם עם המס .למפה החדשה (וזה בסדר )וגם עם נתוני המפה הישנה ,הנתונים שלך (וגם שם זה בסדר )
אבל לפי "המפה " בGPS אני נימצה מערבה וצפונה מאילת :shock:
תודה

חנן א.
01-02-04, 12:46
יצחק, אתה כותב בצורה לא ברורה ולא עוזר לנו לעזור לך.
דבר במספרים: היכן אתה נמצא? מה הנ.צ. שהGPS מראה? מה הנ.צ. שהמפה מראה? בקיצור כל מה שאתה יודע. כאן , חשאיות לא עובדת לטובתך.

נראה לי שיש קשר לרשת ישראל החדשה/ישנה, אבל קודם כל תוסיף לנו מספרים.

יצחק
01-02-04, 15:58
אנסה להסביר :shock:
הכנסתי את הנתונים שאתה נתתה , של מפת ישראל ,ובדקתי ,הם של רשת ישראל הישנה .
כשאני נוסיע ובודק הקורדינאטות שה GPS נותן נכונות במדויק (בדקתי בכמה נקודות ),אבל ,וכאן העיניין (לא חשוב כל כך ..אבל...) ב GPS יש מין מפה של המיזרח התיכון בכווים כללים וכשעושים ZOOM IN אפשר ליראת את מדינתינו הקטנה ,שוב אך ורק קווי גבול , כשאני נוסע הGPS עושה TRACK העיניין הוא שלפי ה TRACK אני נימצה בסיני :shock: . אדגיש שוב הקורדינאטות מתאמים בול למפה בישראל :)
זה בעניין ה GPS אבל יש עוד שאלה , בקשר לצמיגים .שלי גמורים ואני רוצה /חייב [ להחליף
איך יש :evil: :twisted: לכולם (להרבה ) סמוראים צמיגים 215/75/15 (ב ר ש י ו ן) כשלי מופיע 195/75/15 וכשאני מנסה לברר איך אפשר לשנות ,התשובות הם (ממשרדי סוזוקי ,ומכוני ראשוי ) שהמקסימום לסמוקאי הוא 205/70/15 או 205/75/15 .... אז איך בכל זאת עושים את זה חוקי ?? ויותר חשוב איפה ??????????מי ?
אני רוצה 215/75/15 כי ב 205/70או 75 אין מבחר ושוב אשאר עם צמיג כביש :roll:
תודההה

חנן א.
01-02-04, 16:22
או, עכשיו השאלה ברורה יותר.
אין לי תשובה. :( :wink:

נמרוד
01-02-04, 16:30
יצחק, את השאלה על הצמיגים תשאל בבקשה בנפרד, בפורום המתאים...( וכדאי לך לעשות חיפוש קטן לפני זה, נדמה לי שהנושא הזה בדיוק נדון כבר בעבר) אחרת היא תלך לאיבוד תחת הכותרת "שוב על GPS", וחבל.

יצחק
01-02-04, 19:25
נמרוד תודה
בקשר לחיפוס ... עשיתי לא מצאתי תשובות שיעזרו לי (לא מספיק )
ןשלחתי את השאלה שוב בפורום של סוזוקי תחת "צמיגים לסוזי "

גיא
06-02-04, 22:50
לא יודע איזה GPS יש לך אבל זה בעצם לא כל כך משנה.
שתי אפשרויות לתשובה,
1. האפשרות הקלה, לזרוק את זה על חוסר דיוק של המפה וכבר היו מיקרים אז אל תפסול על הסף.
2. יתכן ותבדוק לפני שאתה משנה משהו שטעית ב E במקום W והפוך ... אני שברתי את הראש על זה הרבה זמן ובסוף היתה לי טעות של + במקום - באיזה נתון. זה מזיז אותך הרבה ק"מ הצידה.

לגבי הצמיגים, יש מכוני רישוי שלא כל כך מקפידים ושם אתה יכול לשנות. בעיקרון, הצמיג 215 לא חוקי לסמוראי ובגלל זה מכוני רישוי שמקפידים לא ישנו לך את זה.
( לי היה 215 ברשיון )

-->