PDA

צפייה בגרסה מלאה : סטרטר סופה (שמותקן על סיקס) מחליק

UNIX
22-07-07, 19:50
יש לי על הסיקס סטרטר סופה חדש (לא משופץ חדש)
הסטרטר נקנה בקרטון .
עבד כמה חודשים בצורה מעולה ולאחרונה השמיע רעשים (ממש קצת ) מוזרים .
אחרי נסיעה בשטח אני מכבה את הרכב ומאז הסטרטר לא מני ויש רק רעשי סיבוב כאילו הבנדיקס לא יוצא .
החלפתי בנדיקס לחדש והפעלתי אותו חיצונית , עושה רושם שהכל תקין .
גלגל התנופה שלי הוא של cj מהדגם המאוחר ולפי מה שהבנתי אין צורך בהחלפתו לכזה של סופה
למרות שלחלק מהחברים הייתה בעיה עם זה שלדעתי לא הייתה בגלל זה .
הזר שלי לא במצב הכי טוב והוא יוחלף באיזשהו שלב כרגע סובבתי את המנוע למצב שהזר בו חדש לגמרי ועדיין אותו הדבר .
יש רעיונות לפני שאני שולח אותו לשיפוץ סתם ?

נמרוד
23-07-07, 11:45
ההבדל בין זר "סיקס" לזר "סופה" הוא בכמה מ"מ בעובי או במרחק מהסטרטר, בגלל זה יש גם את הקומבינות עם פחיות... לא יודע מה זה זר של סיקס חדש, אבל אולי אתה נמצא באיזשהו מצב גבולי שבו השילוב בין גלגלי השיניים לא מספיק בדיוק? אני לא חושב שהבעייה בסטרטר, אלא בזר, ואם אתה אומר שהוא בלוי אז תחליף לזר של סופה ושלום על ישראל.

T-REX
23-07-07, 18:06
וואלה אחי אתה קשהה
כמה שאני לא אומר לך אתה לא מקשיב,אצלי היתה אותה בעיה ואחרי שהחלפתי לפחית חדשה ולגלגל תנופה סופה נפתרו הבעיות
אחרי 3 בנדיקסים :evil:

UNIX
23-07-07, 18:14
זה לא עניין של קשה או לא זה לא הגיוני שהסטרטר לא מסובב את הגלגל תנופה גם לא עם בנדיקס חדש תסכים איתי?
זה הרי ברור שהגלגל והזר יוחלפו אבל לא כרגע , בכל אופן
אני יודע שגם אחרי כל ההחלפות זה לא יעבוד טוב כי הסטרטר לא יסובב את המנוע בדיוק כמו כרגע .
לא משנה מחר נשלח אותו לשיפוץ ובדיקה ונראה מה יגידו .

שיצו
23-07-07, 18:36
יכול להיות שאחורים של הסטרטר התעוותו וכך הסרטר לא יושב במקום שלו היה את זה לאח שלי בסיקס עם הסטרטר האורגינל של סיקס והפיתרון של זה או בוקסה (שלא תמיד עוזרת)או החלפת האאוזינג
תעמין לי ששוה בדיקה גם אני שברתי את הראש והחלפתי לפכות 10 בנדיקסים עד שהבנו את הבעיה

six 4 life
23-07-07, 18:47
שלח לשיפוץ, בוודאי. הרי לא תקשיב עד שלא תפסיד כמה מאות... אז קדימה, זרז עניינים.

נמרוד- אין הבדל בין זר גלגל תנופה סופה לזר גלגל תנופה סיקס. הזר אותו זר, עומק החריצים אותו עומק וקוטרו שווה בינהם.

ההבדל בין הגלגלים מתבטא במרחק שיני הזר מהבנדיקס.

בגלגל תנופה מודל ישן- הזר יושב קרוב יותר לגיר.
בגלגל תנופה מודל חדש- הזר יושב קרוב יותר למנוע, ולכן היה צורך בספייסר ההרחקה שהגיע בכל מיני סיקסים.

יש כאלה שאומרים שגלגל תנופה של המודל המתקדם של הCJ, מתאים לסטרטר הסופה.
הוא מתאים- בדיוק לחודשיים, שבהם רצוי שתכין כסף וכח נפשי להחלפת גלגל תנופה לסופה.
למה?
ההתאמה לא מלאה בין הבנדיקס סטרטר סופה לגלגל התנופה המתקדם של הCJ,
וקצוות השיניים של גלגל התנופה הולכות טיק טק בסט-אפ הזה.

אבל מה לעשות, אדון ברוך קומבינה לא מקשיב אף פעם, גם לא לכאלה כמו קודמי שעבר דבר זהה לפני חצי שנה ומצא את הפיתרון היחיד- החלפה לגלגל תנופה של סופה

הבחור הוזהר מראש שתוך חודשיים-שלושה העסק ילך פייפן, אבל עדין המשיך בשלו כמו תמיד, קנה סטרטר סופה והרכיב ככה ("כמה שיחזיק יחזיק") ועכשיו הולך לאכול את החרא.

גם לאחר זאת- אתה יכול לראות שהוא עדין מחפש את הפיתרון שנראה לו ולא את הפיתרון האמיתי, סוג של להמציא את הגלגל? (תרתי משמע...)

בקיצור מר ברוך- תשפץ. זה בטוח הסטרטר.... :cool:

UNIX
23-07-07, 18:52
חביבי אתה לא שמעת את הסטרטר ולכן אתה לא יודע
כשתשמע אתה תבין בדיוק על מה אני מדבר , אין ספק שעם גלגל תנופה סופה
העסק יעבוד טוב יותר וזה בדיוק מה שאני לא אוהב , אתה אוהב להחליף הכל לחדש
גם אם צריך וגם אם לא אני למדתי שזה אפשרי אבל עולה כסף והרבה .
חוץ מזה הזר שלי היה דפוק מלכחתחילה אבל תסכים איתי שבכל זר יש מקומות שלעולם לע עבדו עם הסטרטר? ושאם אני אסובב את המנוע למקום הזה הסטרטר אמור לעבוד?
גם לקחת הזרקת דלק של וואנדורה ולהלביש על מנוע סיקס זו לא התאמה מלאה
אז מה תחליף למנוע של וואנדורה?
אין ספק שהפיתרון שלכם הוא האולטימטיבי וזה מה שיבוצע בסוף.
אל תקשיבו למה שהוא אומר הוא יכול לוטמר לכם שמחר תדרוס אתכם משאית וזה יקרה
הוא מכשף .

RONI
27-07-07, 06:59
מדיבורים אין עיבורים!
עזווא בבקשה תקשיב לנמרוד.
נו עוד לא הוחלף?!

נמרוד
29-07-07, 09:17
נמרוד- אין הבדל בין זר גלגל תנופה סופה לזר גלגל תנופה סיקס. הזר אותו זר, עומק החריצים אותו עומק וקוטרו שווה בינהם.

ההבדל בין הגלגלים מתבטא במרחק שיני הזר מהבנדיקס.

בגלגל תנופה מודל ישן- הזר יושב קרוב יותר לגיר.
בגלגל תנופה מודל חדש- הזר יושב קרוב יותר למנוע, ולכן היה צורך בספייסר ההרחקה שהגיע בכל מיני סיקסים.

צודק, ההבדל הוא אכן בגלגל התנופה ולא בזר עצמו. הזכרון אתה יודע, לא מה שהיה פעם... שאר דבריך גם הם נכונים.

ברוך - לא צריך לאנוס דברים, ולא מדובר על סכומי כסף גדולים, אם כבר עושים צעד חיובי ועוברים מהסטרטר הבעייתי של הסיקס לסטרטר העדיף של הסופה, אז כדאי לעשות את הצעד הנוסף של החלפת גלגל התנופה ולקבל שקט.
גם כשעושים קומבינה, כדאי לעשות אותה עד הסוף, לא?

UNIX
29-07-07, 23:21
מסכים איתך לחלוטיין נמרוד אבל הסטרטר הזה הניע מצויין את הרכב ואני חוזר על זה מצויין
במשך כמה חודשים ופתאום בבום החליט להפסיק?
סובבתי את גלגל התנופה לנקודה חדשה והחלפתי בנדיקס ועדיין לא מניע מוזר לא ?
לעשות את השדרוג אני יעשה בכל מקרה מתישהו רק לא עכשיו , אין מה לעשות נחזור לבינתיים לשל הסיקס שלדעתי גם לא יניע אותו , ננסה

-->