PDA

צפייה בגרסה מלאה : קפיצי אולדמן לסמוראי עלים- מי מכיר?

יונתןמצפה
10-08-07, 10:46
שלום לכולם!
החיפוש העלה רק חומר היסטורי ולא מספיק מפורט.
אני מנסה לברר על קפיצי אולדמן אמו לסמוראי עלים. באתרים בחו"ל עושה רושם של סט מוצלח. לפי האתרים הנ"ל, ההגבהה המדוברת היא 2.5'' מאחרוה ו2'' מקדימה. היבואנים של אולדמן בארץ הם הנפלד 4X4. לפי הנתונים שלהם, הסט מגביה 4 ס"מ בלבד!
מספר שאלות:
1. מי התנסה עם הסט הזה ויכול לתת חו"ד. (אני יודע ש- BOAZIKO חשב עליו ושל-SUSH היה/יש כזה, לא מצליח להשיג אותם- יש למישהו טלפון?)
2. מה ההגבהה האמיתית?
3. מה איכות המוצר ביחס למוצרים דומים שניתן להשיג ע"י היצרנים בארץ?
4. האם יש צורך בהארכת צינורות בלם, או התאמות נוספות?
5. הקיט נמכר ביחד עם בולמים בהתאמה. האם מישהו התנסה כנ"ל?

הסט מופיע כאן (http://www.rocky-road.com/omesprings.html) .

מחיר בארץ- 900 ש"ח לקפיץ + מע"מ (בהנפלד) , 550 לבולם + מע"מ (כנ"ל בהנפלד).

אני זקוק לתשובות בהקדם, זה די דחוף.

תודה ושבת שלום!

יונתן

GodsFather
10-08-07, 10:59
1039.5 ש"ח לקפיץ , כפול 4 = 4158
נוסיף גם 4 בולמים שזה 635.25 כפול 4 = 2541
נחבר - 6699 לסט מיובא, לפני הרכבה והתאמות, אולי גם צריך גומיות שזה עוד סכום לא מבוטל של כמה מאות שקלים... כל זה בשביל 5 ס"מ וקצת מאחורה ומקדימה? (ואני מדבר על הסמוראי כן... :mrgreen: )

כמה היתה ההצעה של המתלם ? ושל חמילבסקי ? ושל אחרים שביררת?

זה לא שאולדמן לא טובים (המחיר על הבולמים הוא אפילו סביר+, אבל בוא נדבר כרגע על העלים בלבד), זה לא שהקפיץ שלהם יתן לך תחושה של נסיעה ברכב מנהלים ואו ישפר לך את הביצועים בצורה כל כך דרמטית ששווה את ההבדל של בערך 2000 ש"ח לעומת רכישת קפיץ מהקפיצאים המקומיים, מה גם שהקפיצאים הללו הם לא חאפרים אלא בעלי נסיון של עשרות שנים וידע והבנה גם בבניית קפיצים לפי התאמת הלקוח. (זה לא שתיקח מקום ראשון בזכות הקפיץ :o )

בקיצור, אם שאלת על הסט - כן הוא מגיע מחברה טובה וצריך להיות טוב. אם שאלת על "עלות-תועלת" - לא הייתי ממליץ. אבל זו דעתי שלי , מנסיוני המועט ומחקרים שאני עשיתי לפני שאני שיפרתי.

וקח עוד נקודה למחשבה - האם הנפלד מרכיבים ונותנים שירות או שהם רק הדילר שמספק ואת ההרכבה וההתאמה תצטרך לעשות במקום אחר?

יונתןמצפה
10-08-07, 11:05
עזבו כרגע את המחיר.
אני שואל ספציפית על הסט. למי יש נסיון איתו?
אמיר- אני שולך לך ה"פ.

GodsFather
10-08-07, 11:37
בוא ננסה למקד את התשובה , מה אתה מצפה לשמוע מבעלי הנסיון ?

כן - יותר נוח ורך בנסיעה
כן - שיפור בעבירות בגלל מהלך מתלה מוגדל
כן - יותר יציב בפניות ובמהירות גבוהה
כן - יותר עמיד בהעמסה של ציוד (נוגד את ה"כן" הראשון)

אלה לא תשובות שאני נותן, אלא שאלות שבדר"כ נהוג לשאול - האם לזה אתה מצפה בתשובה? מה יגרום לך להחליט אולדמן ולא סט אחר. (אין לי שום דבר נגד הנפלד או הסט או אינטרס שתקנה אצל מישהו אחר , אני מנסה להבין את קו המחשבה והשיקולים שלך לרכישה, הוצאנו את הכסף מהמשוואה, לבקשתך)

אני מנסה לחשוב על מישהו שיש לו מספיק נסיון בכמה סטים של עלים בשביל לומר שיש הבדל בין סט של אולדמן לסט תוצרת קפיצאי מקומי או חברה מתחרה...

האם ניסית לשאול בפורומים בארה"ב ? אולי שם ידעו יותר בהקשר לסט הזה ואלטרנטיבות...

יונתןמצפה
10-08-07, 12:07
1. מי התנסה עם הסט הזה ויכול לתת חו"ד. (אני יודע ש- BOAZIKO חשב עליו ושל-SUSH היה/יש כזה, לא מצליח להשיג אותם- יש למישהו טלפון?)
2. מה ההגבהה האמיתית? (אפשר מרחק במפסטופים ללא הנמכה/ הגבהה).
3. מה איכות המוצר ביחס למוצרים דומים שניתן להשיג ע"י היצרנים בארץ? - תציצו בקישור, יש פירוט מדוייק
4. האם יש צורך בהארכת צינורות בלם, או התאמות נוספות?
5. הקיט נמכר ביחד עם בולמים בהתאמה. האם מישהו התנסה כנ"ל?

יונתן
זה מה שאני רוצה לדעת.

-->