PDA

צפייה בגרסה מלאה : נכשל בטסט בגלל סוכך שמש

סמור
26-08-07, 10:15
לאחרונה ניגש חבר שלי לטסט עס סמוראי מלוקק שנת 98 שאני אומר מלוקק זה קשה לתאר קחו את חדף של הטסט מאחורה יש את הדברים שצריכים לבדוק יש לו 90 % מהדברים
כנראה שזה הציק להם שיש לו הכל ואין על מה להכשיל אותו ואז נכנס לרכב הבוחן ויוצא אחוז חיוך ניצחון שאין כמוהו ואומר לבחור אין לך סוככי שמש זה יכשיל אותך ובכך נפרדו דרכם הם "ניצחו" והוא אמור להגיע למבחן נוסף מה עושים נגד ההתנקלות האין סופית לאנשי הסמוראי ריבון העולמים

נמרוד
26-08-07, 10:24
אם החבר מוכן לשבת מאסר עולם בשביל עקרון הצדק שיגיע לטסט החוזר עם אקדח.

אפשרות שנייה היא להיות שפן, לתקן/לאלתר סוכך בכמה גרושים, להגיע לטסט חוזר כמו ילד טוב ולסגור עניין... ואחר כך לגשת לאותו הבוחן ולהגיד לו מול כל המכון מה דעתך על אמא שלו. ולברוח מהר.

yscheiner
26-08-07, 12:11
במסגרת רכבי ה-4X4 שרובנו מחזיקים לא חסרים סיפורים על הכשלות מטופשות (או לא מטופשות).

תגיד תודה שאותו בוחן (רשע או לא) החליט להכשיל על סוכך שמש ולא על הזעת מנוע/גיר/טרנספר/בולמים או כל דבר אחר העובר בראשו.
השקע את 20 השקלים שסוכך שמש עולה (בכל מגרש פירוקים) וחזור לטסט (17 שקלים נוספים) לרוב אין צורך לעמוד שוב במסלול ולא מבוזבז זמן רב בנושא.
ישנם אלו שמגדילים וברכבים מועדים לכישלון מייצרים תקלה מינורית כמו פס זוהר/מחזיר אור או לחלופין סוכך שמש על מנת לתת לאותו בוחן סורר את התקלה הבולטת לעין שתכשיל את הרכב ולמנוע ממנו לפשפש בקרביו של הרכב ולגרום לפירוק גיר כי "יש נזילה חמורה מהמחזיר שמן האחורי"?!?!

זה רק סוכך...

סוזי המשתוללת
26-08-07, 12:47
אם החבר מוכן לשבת מאסר עולם בשביל עקרון הצדק שיגיע לטסט החוזר עם אקדח.

אפשרות שנייה היא להיות שפן, לתקן/לאלתר סוכך בכמה גרושים, להגיע לטסט חוזר כמו ילד טוב ולסגור עניין... ואחר כך לגשת לאותו הבוחן ולהגיד לו מול כל המכון מה דעתך על אמא שלו. ולברוח מהר.

נמרוד
לגבי סעיף 1) אני חושב שברוך יוכל להוציא אותו עם אי שפיות זמנית :mrgreen:

שישאיל סוכך שמש ממישהו ואח"כ יילך לבעל המכון ויספר לו שהוא הרויח 60 ש"ח בדיקה חוזרת והפסיד לקוח לשנים רבות על צי של 15 מכוניות (שישקר קצת לא ייקרה כלום :mrgreen: )

yehudap9
27-08-07, 19:04
חיים לא שמעתי שמכשילים על זה! שמעתי שהכשילו על ריפוד קרוע ועל שטויות אך סוכך שמש?????
אותי הכשילו על פנס ערפל אחורי (לסמוראי יש בכלל אחד כזה?)קניתי אחד סתם בגרושים שמתי ועברתי כמו גדול..
באיזה מכון עשית את הטסט?

איציק - 4X6ZH
27-08-07, 19:17
אתם מפספסים את הנקודה המרכזית .
הרעיון הוא להכשיל וכך לקחת עוד כמה עשרות שקלים הכנסה ישירה למכון :!: :!: :!:
מכאן הכל הרבה יותר פשוט .
זאת תוצאה ישירה של הפרטת המערכת / חברות ליסינג ( עכשיו ישאלו מה הקשר )
ונסיונות השרדות של בעלי עסקים שונים .
איציק

נמרוד
27-08-07, 19:30
כמה פשוט ככה נכון. עשיתי היום טסט לפריבט -

82 שקל טסט. 19 שקל טסט חוזר. עוד 25% מחזור. אין מצב שעסק יוותר על זה. הייתי מעדיף לשלם 200, 300 שקל עבור טסט הגון ורציני, במקום לפזר את הכסף - 82 טסט, 19 חוזר, 30 פס מחזיר אור (משום מה הפעם לא דחפו לי - מה נגמר הסטוק?), 100 שקל למוסך שליד על החלפת איזו גומיה איזוטרית, בוקר חם, לח, עצבים.

לפחות את בדיקת הזיהום עברתי בקלות. "שיטת שמש", תודה לפורום :smile:

OFF-RoaD
28-08-07, 14:19
אני העדפתי לשלם אתמול לחבר מוסכניק 100 שקל שיקח את האוטו לטסט ולא לתת עוד 19 שקל למכון הטסטסים המ*****. אז שילמתי 80 ש"ח יותר, אבל הכסף הלך למקום טוב יותר. (ד"א, בסוף הוא לא לקח את הכסף, אבל העיקרון נשאר כשהיה).

-->